Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

Ise teen trenni ja suitsu kahjuks ka, aga mingit suurt vahet nagu ei märka, lihas kasvab kyll korralikult.

Lihtsama-kergema vormi suitsetades ka ise olen märganud, et saab, selles suhtes väidaks omast kogemusest sama, et suitsetamine nagu ei takista seal miskit.

Küll aga suitsetamist soovitaks maha jätta, vaevalt, et lihase kasvatajal, kellel ennem siiani edenenud, nüüd paremini edenema hakkab, aga üldisema tervise heaolu eesmärgil just soovitaks, no ja ka 100 aastase raudse tevisega suitstaja kohta siis muudel eesmärkidel, et suitsuhais pole meeldiv teiste kaaskodanike jaoks, kasvõi sel eesmärgil maha jätta. Samas oluline on iga etapp elus läbida, sellessuhtes pigem soovitan suitsetada natuke aega, et mõista, mida see endast kujutab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen hetkel 9's päeva ilma ainsata suitsuta. Erinevalt soovitustest, mis inimesed siin ja seal suitsust loobumise kohta ütlevad, nagu näiteks:

- Ära suhtle suitsetavate inimestega

- Ära tarbi alkoholi

- Ära käi pidudel

..valisin mina teistsuguse taktika. Nimelt alates esimesest päevast, kui otsustasin maha jätta olen käinud rohkem pidudel ja kuna ~90% mu sõpradest suitsetab, siis otsustasin ennast kohe alguses testile panna ja üritada ära harjuda. Siiamaani nagu toimib, pole veel ühtegi suitsu teinud ja isu ka erilist pole. Olin regulaarne suitsetaja (1-2 pakki päevas) 5-6 aastat. Kõik on kinni iseloomus.

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
otseselt lihasmassi ja jõu näitajaid ei mõjuta aga mida rohkem suitsetad seda väiksem kopsu maht seda väiksem vastupidavus ja see tähendab et sa ei jõua teha nii intensiivselt ja tugevalt jõu või massi trenni ja oled nõrgem ja väiksem nii et ära suitseta saad suuremaks ja tugevamaks

see minu arusaam suitsetamisest ja trennist

See pole uudis mulle, Ning nagu ma juba ütlesin, Ma ise ei Suitseta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
suits on nõrkus ei hakka targutamagi rohkem-tahate nõrgad olla tehke, ei taha ärge tehke

Pole üldsegi suitsumees, kuid küsiks, kas oleksid nii tugev, et suitsu tõmmata ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul vanamees on 30 aastat suitsetanud u. pakk päevas ja eelmisel aastal tervisekontrollis küsiti kas ta on noorena kõvasti sporti teinud,et nii tugevad ja terved kopsud tal. Tegelikult ma ei tunne isiklikult ühtegi spordikaugemat inimest. Müstika :D

PS ise ei suitseta ega propageeri selle postitusega suitsetamist,lihtsalt mõtlesin et huvitav fakt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole üldsegi suitsumees, kuid küsiks, kas oleksid nii tugev, et suitsu tõmmata ? :D

:)tugevus seisneb ikka selles et mitte nõrkust välja näidata ja ma olen seda sitta tõmmand ka 10 aastat kunagi ei taha meenutadagi:)tagasi vaadates kaotatud tervis ja aeg inimene ei ole nii tark hindamaks suitsu kahju enesetunde järgi primaadid(forever)kuigi on väike võimalus evolutsioonis liikuda uutele tasemetele kui see pask yldse maapealt kaoks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga küsiks sama teema all hoopis teistsuguse, palju kihvtima küsimuse - kes teist suitsetaks, kui oleks teada, et see tervisele mingisugust negatiivset mõju ei avaldaks? :D

Muidugi, üks kõige lemmikumaid tegevusi üldse. Nüüdseks olen sellest aga vabanenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

Tere , selline küsimus et, käin jõusaalis ja joon ka massilisajat Serious Mass , aga ma ka suitsetan , nii pool pakki päevas , Kuidas mõjutab see mu tulemusi ja arengut jõusaalis ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga palju ei tohiks mõjutada, kuid just vastupidavus väheneb ja selles

tuleneb ka mingil määral võib-olla, et jõulangus minimaalselt.

Proovi vähem tõmmata päeva, asi on iseloomus kinni, kas suudad ! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust

Olin 5 päeva ilma suitsuta kaalu tuli 4 kg juurde , kuid tegin j2rgmine p22v j2lle suitsu seda et kui ma selle ühe p22va tegin kas kaal langeb ka ? kui ei kas tohin edasi teha või mitte mida te soovitaksite sõltuvus on nii suur :s

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raske uskuda, et suitsetamine iseenesest kaalu langetab ja kui suitsetamise maha jätad, siis kaal tõuseb. Ilmselt lihtsalt ilma suitsuta on suurem söögiisu või no ok vahet pole kuidas isu on, aga sööd omale rohkem kaloreid sisse ja kui suitsu teed, siis nö. suitsu arvelt sööd vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on täiesti tõsi, et suitsetamisest loobumine tõstab osadel inimestel kõvasti kaalu. Lihtsalt keha kulutab kaloreid nende mürkidega võideldes.

5 päeva ja 4kg tundub aga natukene ebareaalselt palju. Tõenäoliselt ei ole see kõik selle arvelt ja eks kaal kõigub ka päeva lõikes üsna palju.

Edasi EI TOHI teha loomulikult :rolleyes: Mis muud nõu sa arvasid, et sulle antakse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õhtust

Olin 5 päeva ilma suitsuta kaalu tuli 4 kg juurde , kuid tegin j2rgmine p22v j2lle suitsu seda et kui ma selle ühe p22va tegin kas kaal langeb ka ? kui ei kas tohin edasi teha või mitte mida te soovitaksite sõltuvus on nii suur :s

Maanda trenniga oma pingeid :rolleyes: või siis mõne vana mänguga link

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õhtust

Olin 5 päeva ilma suitsuta kaalu tuli 4 kg juurde , kuid tegin j2rgmine p22v j2lle suitsu seda et kui ma selle ühe p22va tegin kas kaal langeb ka ? kui ei kas tohin edasi teha või mitte mida te soovitaksite sõltuvus on nii suur :s

4 kg on päris palju, aga samas ma arvan, et see ei tähenda, et sul nüüd iga 5 päevaga hakkaks 4 kg juurde tulema (10 päevaga 8, 20 päevaga 16 jne :rolleyes:)

Rohkem vist alguse asi..

Ega see suitsetamisest loobumine sul kunagi lihtsamaks ei lähe.. nii et edasi lükata pole mõtet. Ei ole küll kunagi suitsetanud ning seega suitsetamisest loobunud, kuid minu arust päris paljudele saab komistuskiviks seltskondlik suitsetamine. Seega otsi endale sõbrad, kelle arust suitsetamine on gei B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suitsetades kulutab inimese organisim 20% kaloritest, et hävitada suitsust saadud mürkaineid

Sa oled oma jutuga täiesti vastuolu eelneva postitajaga. Ei saa aru mida te ajate, esimest korda kuulen sihukest varianti. Uskumatu, kus sellist asja õpetatakse, tahaks väga teada. Ja kusjuures sind ja FrodoB õpetati erinevalt :rolleyes:

Suitsetamisest loobujal tõuseb lihtsalt söögiisu ning seepärast võib tal tõusta ka kehakaal. Sellist asja on mulle õpetatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×