Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

Minu meelest päris põnev filmike oli. Noortele ma arvan, et paras vaatamiseks, mõni võibolla kohkub isegi ära.

Eriti lahe oli, et see nö doktor ise ka kogu aeg suitsu tõmbas.

Väga hea film :D, täna tutvustas seda Reporteris samuti ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna täpselt kuu tagasi, tänu fitness.ee foorumile/lehel pole ma nüüd enam vist suitsetajate hulgas B)

Nüüd väike trenn ja korralik söök, mõnuzz!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nagu ma ütlesin naljaga enda tüdrukule , kas suitsetamine või mina ja siis tuli , ennem jätan sinu maha kui suitsetamise :)

päris jube asi ikka :P aga suitsetajatele see korda ei lähe kuna nad teavad ,et nad kahjustavad sellega enda tervist ja ütlevad ,et nende enda tervis , teevad mis tahavad .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin küsida kui jätta suitsetamine maha , kas lihased naq näiteks käed kasvavad kiiremini suuremaks jms :P veidi loll küsimus aga suitsetamine kahjustab ju treeningut , vastupidavust jms . praegu olen ilma olnud 2 päeva :) ja otsustasin , et ei tee enam

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul kunagi õppetaja ütles et kas tee suitsu või tee sporti mõlemad koos teha pole tervislik. :) Ma ei tea kui õige see väide on aga iga tahes mina seda väidet pooldan :P

Kas see just lihaseid paremini esile toob aga kasuks tuleb ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere tahtsin küsida kui on suitsetamine jäetud maha , palju peaks umbes kaalu juurde kerkima ? ise ma kiireainevahetusega tüüp aga kui suitsetamine jätta maha siis ainevahetus aeglustub ju :) , et mina igastahes enam ei tee ja nüüd ehk hakkab kaalu ka tlema aga kui palju, ei tea ;) ei julge kaalule ka minna :( aga kilosid juurde tahaks , niigi kõhna olen ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastuse tavateaduse valdkonnast ei annaks.

Vastaks nii, et treeningu kvaliteet on olulisim asi arengus, mitte mingi toitumine või muu moodne ehk populaarne sõna(paar), minu subjektiivse arvamuse kohaselt- treeningu kvaliteet olulisim. Selles suurimat rolli mängib see, mis kahe kõrva vahel toimub. See kuidas keskendud, ja kuidas valuläve ületad jm inimolemuse sügavamaid tahke ohjad (ületad). Oluline on omada head psühholoogiat, et sedalaadi kvaliteet välja pigistada seeriatest. Kust sedalaadi psühholoogiline jõud tuleb? Muuhulgas sellest jõust, et oled olnud niitugev et suitsetamise maha jätta! Suudad maha jätta selle psühholoogiliselt keeruka asja, suudad ka trennid kvaliteetsemaks viia, minetea võib-olla suudad ka meditatsioonidesse lausa laskuda kükke tehes vm harjutust tehes, nali naljaks, arvan ,et psühholoogiline tugevus-tugevnemine annab trennidele ainult kvaliteeti juurde!

(Olen ise mediteerinud Kalevi staadionil joostes muide, unustades kogu ümbruskonna ja selle mida teen, peas polnud ühtegi mõtet ega kehas ühtegi tunnet! Aga see selline peenmateeria teema, võib ka naljana interpreteerida, kui on soovi, soovituse idee aga loodetavasti oli loetav.)

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suitsetamine lihaskasvu küll eriti ei mõjuta. Võib-olla võhma veidi vähendab.

Kõik need tegurid vähendavad lihaskasvu:

Juba 10-15 minutit pärast sigareti suitsetamist väheneb lihasjõud 15%,liigutuste koordinatsioon 25%,ilmneb füüsiline ja vaimne väsimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaamh... Sama lugu. Ei soovita pidudele minna kui üritad suitsetamist maha jätta... Olin 9 päeva suitsetamata. Hommikuti bussi oodates oli küll tunne et kurat küsiks sõbra käest ühe, aga ei. Aga kui peoks läks. mingi üle 1 promilli kakub juba siis olin kohe igal suitsupausil kohal ja hakkasin uuesti tegema. Seda teemat lugedes tuleks tõsiselt uuesti proovida maha jätta seda jura :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik need tegurid vähendavad lihaskasvu:

Palju sul seda võhma trennis vaja on? Mina näiteks joosta ei jõua, aga jõusaali trenni ajal kops koos ei ole ja higi ka enamasti ei voola. See protsent mis suitsetamine lihaskasvule mõjub on suht olematu. Ja see 15% jõu vähenemine on jura. Kui ma muidu lükkan rinnalt 100, siis ma võin peale seda ühte suitsu vabalt üle 85 ülesse lükata:D.. ilmselt ka 100.

Ma ei räägigi et suitsetamine mingi hea tegevus oleks, aga jõusaali trennile see eriti ei mõju(kui sa just vastupidavust ei treeni). Ja suitsetamise mahajätmiseks võid mõne muu vabanduse leida kui jõusaali.

Muudetud kasutaja sande88 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju sul seda võhma trennis vaja on? Mina näiteks joosta ei jõua, aga jõusaali trenni ajal kops koos ei ole ja higi ka enamasti ei voola. See protsent mis suitsetamine lihaskasvule mõjub on suht olematu. Ja see 15% jõu vähenemine on jura. Kui ma muidu lükkan rinnalt 100, siis ma võin peale seda ühte suitsu vabalt üle 85 ülesse lükata:D.. ilmselt ka 100.

Ma ei räägigi et suitsetamine mingi hea tegevus oleks, aga jõusaali trennile see eriti ei mõju(kui sa just vastupidavust ei treeni). Ja suitsetamise mahajätmiseks võid mõne muu vabanduse leida kui jõusaali.

Kusjuures olen ise regulaarne suitsetaja juba umbes 3-4 aastat. Kogu elu olen tegelenud aeroobse treeninguga, taipoksiga enamasti mis on üks raskemaid võhmatreeninguid üldse. Kui vähegi kannatan, käin jooksmas 5-6km päevas. Trennis on küll tõepoolest nii, et sparringus (1v1) ei saa endast 100%'t anda, kuna tean, et tõmbaks kopsu nii kokku, et järgmine raund saaks lihtsalt turpi. Umbes 6-7nda raundi lõpus kipub juba pilt taskusse minema, aga mis puutub jooksu? Saan suurepäraselt hakkama, pole mingit probleemi joosta 10km järjest päris korraliku tempoga. Ja no pole võimalik, et võhma nii väheks tänu suitsule jääks, et jõusaalis enam hakkama ei saaks! Võib olla vaid siis, kui tõmbad tõesti paar pakki cowboy killerit päevas :)

Olen kogu aja tõmbanud umbes paki keskmise kangusega sigarette päevas, nädalavahetuseti ka 2 pakki. Nüüd viimased 2-3 kuud olen hakkanud suitsetamist piirama, tihtipeale ei tee 3-4 päeva üldse järjest suitsu, siis jälle üks päev teen ja siis jälle paus jne. Hetkel suudan hoida umbes sellist vahet, et pakk kulub 2-3 päevaga, see on minu jaoks supper!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen kogu aja tõmbanud umbes paki keskmise kangusega sigarette päevas, nädalavahetuseti ka 2 pakki. Nüüd viimased 2-3 kuud olen hakkanud suitsetamist piirama, tihtipeale ei tee 3-4 päeva üldse järjest suitsu, siis jälle üks päev teen ja siis jälle paus jne. Hetkel suudan hoida umbes sellist vahet, et pakk kulub 2-3 päevaga, see on minu jaoks supper!

Olin suitsetaja eluaastatel 21-23, seejärel aastatel 2008.jaan-tänapäev, mõelama suitsetamise erineuvseks on suitsu kangus, 21-23a tegin nö 4-6gr suitse, nüüd praegu ainult ja ainult 1gr suitse, nn naise suitse, kui öelda veidi üleolevalt, kuid nii nagu ka varem nii ka nüüd suitsetamise ajal on arengut toimunud, see on fakt, eriti hea arengu sain jõutreeningutes 2008 teine pool-aasta, päris ilusti arenes kõik, see nüüd subjektiivne väide muidugi, aga idee selles, et oluline on treeningu kvaliteet, see on esmane prioriteet, ja see tuleb aastatega ja toimub peas, teed sa suitsu sinna juurde või mitte. Praegu ise plaanin ka suitsetamist maha jätta, kuid see plaan psühholoogiliselt on veel nõrk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline küsimus siis kõigile, et kes teist tegeleb reguraalselt jõutreeninguga või muu spordialaga ning samuti on suitsetajad. Vastusi ootan kõikidelt!

Ise tegelen jõutrenniga regulaarselt ning Ei suitseta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

otseselt lihasmassi ja jõu näitajaid ei mõjuta aga mida rohkem suitsetad seda väiksem kopsu maht seda väiksem vastupidavus ja see tähendab et sa ei jõua teha nii intensiivselt ja tugevalt jõu või massi trenni ja oled nõrgem ja väiksem nii et ära suitseta saad suuremaks ja tugevamaks

see minu arusaam suitsetamisest ja trennist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelen taipoksiga umbes 8 kuud tagasi jätisn suitsetamise maha ja võhma on ikka tunduvalt juurde tulnud. Trennies sparrides teistega nö kes suitsetavad, ikka imestad ,et ise pole veel hingeldamagi hakanud kui nad enam juba ei jaksa. Kindlasti on suitusl väga halb mõju võhmale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jõutrenniga nüüd varem suusatamisega, suitsu kunagi tatina mingi 8-9klass tõmbasin omast lollusest siis jätsin maha, sest ega nii ei ole mõtet vastupidavusalaga tegeleda üldse kui midagi saavutada tahad võisteldes. nüüd veits teine loll harjumus snusi kasutada aga no küll sellest ka ilmselt lahti saab kuna varsti sõtta minema ja ei kavatse kaasa võtta, aga suits on nii vasta hakand, et enam ei suuda seda üldse taluda õnneks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×