Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

Vot ei mõista, kuidas inimene ei suuda suitsu maha jätta :D . 5 aastat tagasi olin ise suht hull korsten- pakk päevas tuli ära ja võin öelda, et oli päris kõva sõltuvus. Kui ikka miskipärast pool päeva suitsu teha ei saanud, siis olin pisike kuri närvipundar valmis ;) . Aga ühel hetkel sain aru, et tahan maha jätta, maksku mis maksab. Polnud hullu midagi, kaks nädalat oli muidugi suur isu peal, aga sain ilusti hakkama- ostsin hunniku nätsu ja lutsukaid- kui suitsunälg väga hulluks läheb, siis nendest suur abi. Mingeid spets plaastreid või nätse ma ei kasutanud. Mida aeg edasi- seda kergem oli- kuu aja pärast juba avastasin, et õhk palju värskem ja maitsed teravamad, võhma rohkem jne... Kui ikka tõesti tahtmine on, siis pole siin midagi ülemõistuse rasket, natuke kannatust ja iseloomu ainult vaja :)

Suitsetamine on minu jaoks kõige mõttetum tegevus maailmas. Tubli tegu, et lahti said.

Milline on suitsetamisest veel mõttetum tegevus, kes teab andke märku:)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suitsetamine on minu jaoks kõige mõttetum tegevus maailmas. Tubli tegu, et lahti said.

Milline on suitsetamisest veel mõttetum tegevus, kes teab andke märku:)?

Kui see nii mõttetu tegevus on, siis kuidas ei suuda Sa sellest lahti saada?

Hakka siis selle asemel näiteks seebimulle (mänguasja poest saad mullitaja osta) puhuma :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui see nii mõttetu tegevus on, siis kuidas ei suuda Sa sellest lahti saada?

Hakka siis selle asemel näiteks seebimulle (mänguasja poest saad mullitaja osta) puhuma :)

Millisest lausest sa välja lugesid, et suitsetan.

Mullitamine on kindlasti lõbusam tegu kui suitsetamine, nii et pead rohkem pingutama ja midagi mõttetumat välja pakkuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.elsmoke.com/et/?KKK

"Jah, see ongi asja mõte - elektroonilist sigaretti kasutades suitsunälg kaob."

Nii öeldakse, et tegu on asendava asjaga tava-suitsule. Miks mitte ka ni iei võiks olla, kas see asendus kõigile ka sobib, seda ei saa kindlalt öelda, mõnele sobib see el-suits, mõnele pähklite söömine, subjektiivne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib öelda küll, et tõsine trenn ja suitsetamine ei sobi kokku hästi, aga samas teise külje pealt vaadates, hea et see suitsetav inimene üldse trenni teebki, ikkagi enamus neist ei tee. Mingil määral on see juba samm edasi enda tervise tugevdamiseks ja äkki isegi on lootust, et ühel päeval leiab ta siiski endas ka jõudu suitsetamisele lõpu tegemiseks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millisest lausest sa välja lugesid, et suitsetan.

Mullitamine on kindlasti lõbusam tegu kui suitsetamine, nii et pead rohkem pingutama ja midagi mõttetumat välja pakkuma.

My bad, vabanda, ei tahtnud Sind kohe meelega suitsetajaks tembeldada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

T2nud vastuste eest. Olen korduvalt suitsupaki pliidi alla visanud, ära uputanud, põletanud, ainult nimeta. kuubikuks olen ka pressinud sada korda vist. Korra suutsin aastaks maha jätta, siis hakkasin jälle tegema. Aga ausalt öeldes elu on ikka nii masendav. Aga tänan, tahtsin teada mis teie asjast arvate.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõmbasin 12 a. suitsu ja jätsin päevapealt maha. Esimesed 2-3 päeva olid natuke keerulised :D

Kindlasti aitas kaasa:

http://et.help-eu.com/pages/index-9.html

mis saatis iga päev soovituse ja mingi harjutuse mida teha, et mõtted eemale saada.

Tervis on ikka igati parem nüüd ja võhma jääb ka üle. Aeroobset lausa lust teha ja pulss ei ole ka laes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Või siis proovi elektroonilist sigaretti :)

http://www.jantyshop.eu/elgery.php

Huvitav, kui ma kõrtsis selle ette panen kas mind visatakse siis kohe välja sealt, kästakse lõpetada? See vist ju kaaskodanikele ohtlik ei ole. Seadusega on siseruumides keelatud ju nö tavasigaretid.

mh-ah?

Kujutan ette, et peaksin selle tegevuse siiki lõpetama, sest ülejäänud suitsumehed võivad mitte just aru saada, et tegu on elektroonilise tobiga ja üritavad oma tubakajunne samuti ette kruvida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, kui ma kõrtsis selle ette panen kas mind visatakse siis kohe välja sealt, kästakse lõpetada? See vist ju kaaskodanikele ohtlik ei ole. Seadusega on siseruumides keelatud ju nö tavasigaretid.

mh-ah?

Kujutan ette, et peaksin selle tegevuse siiki lõpetama, sest ülejäänud suitsumehed võivad mitte just aru saada, et tegu on elektroonilise tobiga ja üritavad oma tubakajunne samuti ette kruvida.

Vähemalt meie ööklubis on tõesti nii, et isegi oma elektroonilise sigaretiga peaksid minema suitsuruumi suitsu sisse... Seda tõesti sellepärast, et pimedavõitu ruumis ei saa keegi aru, et see mida sa tõmbad ei ole tavaline suits. Ning hakka nüüd kõigile selgeks tegema, et miks see tüüp võib "hõõguva" suitsuga ringi käia aga keegi teine ei tohi.

Ise-enesest tahaks muidugi näha Kalmust, kes suitsu ei tee. Ei tea, kas paari kuuga oleks kümme kilo lisaliha õlgadel? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vähemalt meie ööklubis on tõesti nii, et isegi oma elektroonilise sigaretiga peaksid minema suitsuruumi suitsu sisse... Seda tõesti sellepärast, et pimedavõitu ruumis ei saa keegi aru, et see mida sa tõmbad ei ole tavaline suits. Ning hakka nüüd kõigile selgeks tegema, et miks see tüüp võib "hõõguva" suitsuga ringi käia aga keegi teine ei tohi.

Ise-enesest tahaks muidugi näha Kalmust, kes suitsu ei tee. Ei tea, kas paari kuuga oleks kümme kilo lisaliha õlgadel? :)

no maitea, see 10kg oleks vast pekk siis. kas te sellist kalmust tahategi?

aga jah, tõsi ta on, et vahel ikka mõne suitsu ma teen. demostratiivselt ma koniga kusagil ringi ei vehi, aga eks paljud teavad , et ma vahel seda "rõõmu" endale ikka luban, läita 1 sigarett. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahtsin küsida kui teha trenni ja suitsetad kas se mõjub halvasti kuidagi ? et 2kki see põhjustab kehakaalu juurde tulekut ?

Pigem see aeglustab sinu ainevahetust ( kasvad kehvemini ).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahendab artereid ja seega on vereringlus häiritud mingil määral.

Selle võrra on areng aeglasem, ilmselt.

Aga samas, kui suitsetamine aitab pingeid maandada ja stressi vältida, siis vaevalt ta sulle kahju avaldab..

Vihma käest räästa alla :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kulturistid mitte ei tossa enne lavale minekut :).. et toob lihased välja..

inimesed kellel on kaaluga probleeme söövad vähem, mis on ka pluss

jne.. ega ta midagi erilist arengule ei tee!!

Muudetud kasutaja sande88 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ahendab artereid ja seega on vereringlus häiritud mingil määral.

Selle võrra on areng aeglasem, ilmselt.

Aga samas, kui suitsetamine aitab pingeid maandada ja stressi vältida, siis vaevalt ta sulle kahju avaldab..

Vihma käest räästa alla :)

Jajaaah, räägitakse veel et hädal käimine on tervisele kahjulik ja elu on üldse üks suur haigus, mis algab sugulisel teel ning lõppeb alati surmaga. Selle kõrval on suitsetamine tühine jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Smokers lungs" pildid on alati ootuspäraselt eriti piltlikud, et jääb lausa mulje, et tegu polegi suitsetajaga, vaid kaevuriga kusagil söekaevanduses vms mittesuitsetajast musta töö tegija isiku kopsuga.

Suitsetamine trenni-tulemusi ei näi küll pärssivat, minul on suitsetajana arengut olnud küll, ja rohkem kui mittesuitsetaja olles, see suitsetamine mängib väikest rolli ses suhtes, kvaliteetne trenn määrab põhilise. Et see oleks minu arvamus, konkreetse küsimuse kohta.

Juurde aga lisaks, et soovitan mitte suitsetada. Seetõttu, et nii austad läheduses-viibjaid (värske(m (tallinna)) õhk)[1], hoiad kokku raha (30 eek pakk, ühes kuus- 1000 eeku)[2], ja kinnitad mahajätjana, et oled psüh.-lt tugev (maha jätmine on hea aju-muskli trenn)[3]. Need 3 punkti on minuarust üsna head põhjendused, aga jah, targad räägivad ka, et pidi ka füüsilisele tervisele kahjulik olema kui geneeetika liiga hea pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt mul küll mõjub suitsetamine enesetundele ja trenni tegemist takistavalt. Dets oli mitmed joomad ja siis sai nädal suitsu tehtud, kohe oli märgata jaksu raugemist, nii raskustega treeningul kui aeroobsel, jaanuarist jälle puhas ja oluline vahe, toitumine sama ja trennikoormus ka. Seda kõike vaid nädalaga... Jah, eks pikemal suitsetamisel pole vahet niipalju märgata, keha harjub selle sodiga jne, aga siiski, milleks endale vastu töötada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ahendab artereid ja seega on vereringlus häiritud mingil määral.

Selle võrra on areng aeglasem, ilmselt.

Aga samas, kui suitsetamine aitab pingeid maandada ja stressi vältida, siis vaevalt ta sulle kahju avaldab..

Vihma käest räästa alla :)

Kopsudele on suitsetamine juba iseenesest stress :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Smokers lungs" pildid on alati ootuspäraselt eriti piltlikud, et jääb lausa mulje, et tegu polegi suitsetajaga, vaid kaevuriga kusagil söekaevanduses vms mittesuitsetajast musta töö tegija isiku kopsuga.

Suitsetamine trenni-tulemusi ei näi küll pärssivat, minul on suitsetajana arengut olnud küll, ja rohkem kui mittesuitsetaja olles, see suitsetamine mängib väikest rolli ses suhtes, kvaliteetne trenn määrab põhilise. Et see oleks minu arvamus, konkreetse küsimuse kohta.

Juurde aga lisaks, et soovitan mitte suitsetada. Seetõttu, et nii austad läheduses-viibjaid (värske(m (tallinna)) õhk)[1], hoiad kokku raha (30 eek pakk, ühes kuus- 1000 eeku)[2], ja kinnitad mahajätjana, et oled psüh.-lt tugev (maha jätmine on hea aju-muskli trenn)[3]. Need 3 punkti on minuarust üsna head põhjendused, aga jah, targad räägivad ka, et pidi ka füüsilisele tervisele kahjulik olema kui geneeetika liiga hea pole.

Kuidas sul suitsetamisega on ? Uue aasta lubadus oli, et jätad maha, õnnestus ? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×