Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

Atko Viru väidetel on viimane piir, mis ei kahjusta organismi, 4 alkoholi ühikut päevas. 1 alkoholi ühik on üks 0.33 l pudel õlut, mille alkoholisisaldus ei ületa 5 vol-i.

Kumb siis vormile kahjulikum on kas õlu või kange alkohol?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alkohol on alkohol. Mõlemad ei sobi sportlastele.

Kuigi kindlasti keegi tark tuleb ja laidab maha mu sõnad B)

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänu suitsetamise maha jätmisele tuligi mulle selline "loll" idee, et hakata uuesti sporti tegema B) Nii et suitsust loobumine mõjub lihastele kurnavalt. See viis ka selleni, et eelneva igaõhtuse õlletamise/viskitamise (siis vastavalt 1 kannu või 1 klaasi täis) ja igal nädalavahetusel läbustamise asemel on mul läbu (mõtlen siis selle all täis olemist olenemata alkost) 1 kord kuus ja 1 kord nädalas luban omale 1 pdl Saku Ice või D-Lighti 0,33l.

Suitsust loobumiseks on vaja kahte asja (minul vähemalt oli nii):

1. Soov suits maha jätta

2. Väike kõrvaline abi, mis minu jaoks tundus alguses täiesti mõttetu, aga osutus vägagi määravaks. Kui kedagi huvitab, siis võin kirjutada sellest natuke lähemalt.

Kusjuures mul on 10 aastat olnud mittesuitsetav naine ja uskuge mind, see motiveerib vaid esimesed 2-4 kuud, pärast kimud täiega edasi.

Muudetud kasutaja masterofceremony poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eeeeeeiiiiii, õlu on kasulikum/vähem kahjulik vormile! B)

Õlu on tervislik tegelt, seal B vitamiini, aga jah seda ainult mõõdukalt juues 1-5 pudelit (0,33 l)

Muudetud kasutaja Madz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seda küll..B) aga kooma joomine pole nautimine... minu jaoks vähemalt.. purjus oleks küll :unsure:

Seda küll see aint juhtunud, siis kui kiire õhuvahetus on olnud, algul jahh toas sees tunned, et suudad veel juua, siis lähed välja suitsule ja kohe kuul peas :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ma olen nüüd suitsumees või mitte? 1 Suits iga päev on mul kindel, sest tunnen et ei vaja rohkem, samas kui jätan tegemata, tunnen et nagu ikke oleks midagi puudu. Tüüpiline. Aga siiski: Ons se sama kahjulik kui pool pakki päevas või kuna niikuinii linlased on rohkem saastunud kopsudega kui maal elavad suitsetajad, siis ma olen segaduses. Muudab see 1 suits siis midagi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võimekas inimene oled

tee mulle ka analüüs

ma arvan, et kui inimene suudab suurte raskustega ilusti trenni teha, siis tervis just kõige nõrgem pole. tervise nõrgenedes nõrgenevad ka näitajad. Haige või nõrkusega ikka samade raskustega ei treeni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen isegi 1-2 suitsu päevas, nii juba ca. 6-7 aastat,ei ütleks küll ,et midagi hullemaks läheb,kuna kõik füüsilised näitajad kaasaarvatud vastupidavus läheb üha paremaks. :lol: Probleem ple tegelt mitte selles 1-2 suitsus päevas,kui keegi suudab selle juurde jääda,siis ei juhtu mitte kui midagi,aga probleem on selles,et väga tihti kasvab see 10-20 suitsuks päevas,selles on häda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida see 1-2 suitsu päevas annab? Mis seda suitsu-isu tekitab? Peale haisavte käte ja suu ei anna see minu arust midagi...

Kopse rikub ka see vähene anyway, vastupidise väitmine on lihtsalt vabanduse otsimine, enda õigustamine.

See minu arvamus.

Muudetud kasutaja P-A-U-L poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida see 1-2 suitsu päevas annab? Mis seda suitsu-isu tekitab? Peale haisavte käte ja suu ei anna see minu arust midagi...

Kopse rikub ka see vähene anyway, vastupidise väitmine on lihtsalt vabanduse otsimine, enda õigustamine.

See minu arvamus.

Selle 1-2 suitsu suudavad kopsud suurepäraselt ära kannatada,kopsude isepuhastusvõime on kuskil pakk nädalas. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle 1-2 suitsu suudavad kopsud suurepäraselt ära kannatada,kopsude isepuhastusvõime on kuskil pakk nädalas. :lol:

Kus sellised andmed pärit? ja muidu minu arust on kaks võimalust: teed või ei tee, aga no ju leidub inimesi kes natukene teevad:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ma olen nüüd suitsumees või mitte? 1 Suits iga päev on mul kindel, sest tunnen et ei vaja rohkem, samas kui jätan tegemata, tunnen et nagu ikke oleks midagi puudu. Tüüpiline. Aga siiski: Ons se sama kahjulik kui pool pakki päevas või kuna niikuinii linlased on rohkem saastunud kopsudega kui maal elavad suitsetajad, siis ma olen segaduses. Muudab see 1 suits siis midagi?

Kui kaua see 1-suits päevas periood on kestnud? Küsin seetõttu, et arvan samuti, et 90% tõenäosusega saab ühel hetkel pool pakki päeva normiks.

Aga ise tunnen, et suitsetamine tervist ei mõjuta, kuid seda hetkel, võib-olla tekivad alles aastate pärast järlmõjud, seda ei oska öelda.

1-suitsu kohta ütleks seda, et ma küll niivähe ei teeks, üle pikema perioodi 1-suits teha on ikka üsna ebameeldiva maitsega suits minuarust, laksab küll väga hästi, aga kuidagi üsna ebameeldiva maitsega ikka ,tee ikka 2 suitsu päevas:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kaua see 1-suits päevas periood on kestnud? Küsin seetõttu, et arvan samuti, et 90% tõenäosusega saab ühel hetkel pool pakki päeva normiks.

Aga ise tunnen, et suitsetamine tervist ei mõjuta, kuid seda hetkel, võib-olla tekivad alles aastate pärast järlmõjud, seda ei oska öelda.

1-suitsu kohta ütleks seda, et ma küll niivähe ei teeks, üle pikema perioodi 1-suits teha on ikka üsna ebameeldiva maitsega suits minuarust, laksab küll väga hästi, aga kuidagi üsna ebameeldiva maitsega ikka ,tee ikka 2 suitsu päevas:)

Väga tubli. Hakkame sporditeemalises foorumis suitsu propageerima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×