Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

Kurat, kõik õigustavad siin "mõõdukat" joomist a'la mingi paar õltsi ei tee paha jne - v.a. Kalmus. Õlu on maole väga kahjulik, aga muidugi mitte nii kahjulik kui vein. See, et väike kogus veini on südamele kasulik võib ju tõsi olla, aga ma soovitan küll selleks tarbeks midagi muud sisse võtta. Alko joomise õigustamiseks mõeldakse ikka ja jälle igasuguseid ratsionaliseerivaid argumente välja - enamjaolt pärinevad need alkotootjatelt, kelle hääletoruks on pahatihti arstid. Olgem ausad, tegelikult juuakse ikka selleks, et pähe hakkaks. Selle sõltuvuse kohapealt ka, et see on palju laialdasem probleem kui arvatakse ja sõltuvus (loe: vaimne sõltuvus) on juba see, kui sa oled ühel nädalavahetusel võtnud ja järgmisel tahad jälle. As simple as that.

Pean siin ennast parandama - Kalmus ühines ka lõpuks ühes kommentaaris siiski ülejäänutega. Ja see mu jutt õlle kahjulikkuse kohta ei ole mu enda väljamõeldis, vaid pärineb n.ö. kogenud praktikutelt, kes alko tarbimisest siinolijatest veidi rohkem peaks teadma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtan vana teema ülesse.

Austraalia teadlased olid kindlaks teinud, et suitsetamine hävitab lihasmassi.

Aga, keegi oskab head soovitust anda kuidas maha jätta ? Olen proovinud, aga siis ka, et ainult ühe päeva ja automaatselt poodi minnes haarab käsi uue paki järgi. Alustasin regulaarselt tegemist 7 aastat tagasi. :lol: Olin noor ja loll...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võtan vana teema ülesse.

Austraalia teadlased olid kindlaks teinud, et suitsetamine hävitab lihasmassi.

Aga, keegi oskab head soovitust anda kuidas maha jätta ? Olen proovinud, aga siis ka, et ainult ühe päeva ja automaatselt poodi minnes haarab käsi uue paki järgi. Alustasin regulaarselt tegemist 7 aastat tagasi. :lol: Olin noor ja loll...

Leia naine, kes suitsu ei salli. Kunagi saab ta su harjumusest niikuinii teada ja paneb su valiku ette: kas suits või tema. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei teda ei häiri see :D

See ongi jama :lol:

Suitsu ma olen kauem armastanud :lol:

Kunagi oli endal ka tüdruk, kes ei suitsetanud aga talle meeldis selle maitse, kui ma olin suitsetanud. Peale suitsetamist oli alati nagu kleepekas küljes. Niiet see naise varjant pruugi jah alati sobida :D

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma koolis pidin suitsetamise kahjulikkuse kohta esitluse tegema, siis lihased olid üks vähestest elunditest, mille kohta ma otsest negatiivset mõju ei leidnud.Mõned positiivsed küljed olid samuti suitsetamisel, näiteks nikotiin vähendab alzheimeri ja skisofreeniaohtu.Alkoholi kaitseks ma ütleksin, et uuringud on näidanud, et mõõdukas kogus alkoholi pole hea mitte ainult südamele vaid vähendab ka vähiohtu.

Aga ise rääkisin ka siin koolis 5klassi õpilastele,mis suits teeb aga tõesti ise ei tulnud ka selle peale,et see lihastele halvasti mõjub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võtan vana teema ülesse.

Austraalia teadlased olid kindlaks teinud, et suitsetamine hävitab lihasmassi.

Aga, keegi oskab head soovitust anda kuidas maha jätta ? Olen proovinud, aga siis ka, et ainult ühe päeva ja automaatselt poodi minnes haarab käsi uue paki järgi. Alustasin regulaarselt tegemist 7 aastat tagasi. :lol: Olin noor ja loll...

Aga ma ise olen jätnud päevapealt maha mitukorda niimodi olen suutnud ikka mõned kuud ilma olla aga,siis jälle hakkan tegema.

Olen ise ka üks vahelduva eduga 7aastat seda paska endale sisse tõmmanud ei tea mix aga näed tõmmban.Nüüd üritan jälle maha jätta loodan ,et see kord õnnestub terveks eluks :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki on mingi väga efektiivne variant.

Tahtejõudu pole ka piisavalt, selles ongi vast asi kinni. :lol:

Ega krt vist ei ole jah, mingit ime vahendit, mis aitaks loobuda peale tahtejõu või peab mingi kõva motivatsioon olema, näiteks: sõlmid kihlveo, et kui homme maha ei jäta, maksad milli või saad tappa või lüüakse maha. Näide tundub lamp, aga mõni ei jätaks siis ka vist :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki on mingi väga efektiivne variant.

Tahtejõudu pole ka piisavalt, selles ongi vast asi kinni. :lol:

Ah krt, meelde tuli sa ju ütlesid fitness rate'is, et sa ektomorf, aga äkki jäta suits maha ja siis algab areng või vähemalt massi peaks tulema või siis on seda kergem koguda :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellepärast ma tahakski juba maha jätta :lol: Suveks vaja vormi saada :D Aga ma põen siis rasva kogunemist, aga seda ei tohiks tulla :lol:

Igatahes, sõbra isa jättis nii maha, et suitsetamise asemel hakkas Mynthoni komme sööma. Ja saigi hakkama.Nüüd ei vaja komme kah :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellepärast ma tahakski juba maha jätta :lol: Suveks vaja vormi saada :D Aga ma põen siis rasva kogunemist, aga seda ei tohiks tulla :lol:

Igatahes, sõbra isa jättis nii maha, et suitsetamise asemel hakkas Mynthoni komme sööma. Ja saigi hakkama.Nüüd ei vaja komme kah :D :D

No jäta maha ja hakka selle asemel sööma. Kui trenni teed, siis ei lähe ju paksuks nagu tavaline inimene. +saad veel massi juurde. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Leia naine, kes suitsu ei salli. Kunagi saab ta su harjumusest niikuinii teada ja paneb su valiku ette: kas suits või tema. :D

mina leidsin 2 aastat tagasi ja nüüd suitsetab tema ka :lol: :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures mina sain ka müntoni ja muude kommide asjadega hakkama

Igakord kui suitsu isu oli,panin ühe lutsuka suhu,ja lõpuks sain lahti ka suitsetamisest.

Enesetunne läks paremaks,ja üldse,elu oli rohkem lille moodi nagu nad väidavad <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi sai noore ja lollina samuti kambas tõmmatud, et lahe olla.

Nüüdseks on sama nagu üks eelkõneleja rääkis, paljud neist on praeguseks suhteliselt heidikud.

Samas, kas keegi oskab vesipiibu kahjulikkust kommenteerida, sellest on küll palju vastu ja poolt leiertatud ja oma seisukohta polegi võtnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki on mingi väga efektiivne variant.

Tahtejõudu pole ka piisavalt, selles ongi vast asi kinni. <_<

2 varianti kuidas maha jätta:

1. Kasta suits piima sisse ja lase kuivada ja kui kuivand siis tee suits ära.

2. Tõmba korraga nii palju suitse järjest kuni süda täiega läigib, usu peale seda sa ei taha suitsu näha ka!!!

Need toimivad hästi ;) Ise proovind ja ka sõbrad nii maha jätnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njh Eestlased on tegelt joodikud küll ja ega ma ise parem pole nädalalõpus läheb 0,5 viru valge, vahest ka 2 nädalat vahet olnud, päevas teen ütleme nii et pakki suitsu ei tee ära aga u 12 suitsu läheb päevas. Kanget alkoholi kannatan, vahes rohkem joodud ja mõni kord kooma joodud ka, aga noorust peab nautima <_< Ise olen 16 ja ausalt öeldes arvan et suitsetamine vb natuke mõjub lihastele, rohkem ikka kopsudele. Alkohol rikub palju tervist, aga kui mõõdukalt võtta, siis ei tohiks see midagi teha.

Muudetud kasutaja Madz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 varianti kuidas maha jätta:

1. Kasta suits piima sisse ja lase kuivada ja kui kuivand siis tee suits ära.

2. Tõmba korraga nii palju suitse järjest kuni süda täiega läigib, usu peale seda sa ei taha suitsu näha ka!!!

Need toimivad hästi <_< Ise proovind ja ka sõbrad nii maha jätnud.

Ei nohh ega kui on tugev sõltuvus, siis seda nii kergesti ei saa kah, mingi paar päeva saab nii ilma olla või isegi nädal.

Üks võimalus on see, et hakkad nt piibutubakat joint´iks keerama ja tõmbad(kirss, šhokolaad jms) see võtab suitsunälja ära ja ei sisalda nikotiini, lõpuks pole isu ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh,ise tõmban tavaliselt kuskil 5-10 suitsu nädalas. Samuti on olnud perioode,kus ei tõmba üldse. Ausalt öeldes,mina ei tajunud mingit vahet lihasmassi juurdekasvus. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 varianti kuidas maha jätta:

1. Kasta suits piima sisse ja lase kuivada ja kui kuivand siis tee suits ära.

2. Tõmba korraga nii palju suitse järjest kuni süda täiega läigib, usu peale seda sa ei taha suitsu näha ka!!!

Need toimivad hästi <_< Ise proovind ja ka sõbrad nii maha jätnud.

väike lisa:

3 kui oled suutnud mõned päevad ilma olla (ise suutsin 2 kuud) siis tuleb tõmmata väga kange suits. omal hakkas väga halb ja enam ei tahtnud ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oli aeg kus kiskusin ka sigarette endale ette, aga näed enam ei kisu .

PÕHJUS : Suits on kahjulik , Suits omab kahjulike ained ja lõpetuseks, et ikka oleks parem areng saalis ja mujal.

Ära kasuta mingeid komme ega midagi, võta suits ja murra see pooleks - mõtle mida sa saavutad sellega, kui jätad suitsu .

Pakk sigarette = ~ 20 eek , Pakk kohupiima ~ 16 eek . Ostad neli - viis pakki kohupiima säästad juba 1 paki raha.

Mu tutvusringis põhiliselt suitsetavad kõik, aga näed ei teki mingit ahvatlust, sest ma tean palju arengut jääb seisma füüsiliselt, kui suitsetad. Kui puudub tegevus, et kisud suitsu igavuse pärast siis hakka lugema, harjuta see endale ära nii nagu suitsetamine ja näed kuidas silmaring laieneb .

Jõudu !!

Muudetud kasutaja hunter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh,suitsetamisel ja suitsetamisel on vaks vahet kaa,on vahet kas tõmbad paki päevas või paki nädalas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ojaa, selline versioon aitab megahästi. Kui vahel tekkis väikegi suitsuisu, siis peale viimast suitsu (kange suits, mida tuleb värskes jahedas õhus tõmmata ja nii sügavale, kui kopsud võtavad) on igasugune isu kadunud ja ainuüksi suitsule mõeldes tuleb juba iiveldus peale. Öäkk!

al capone hea varjant. ise hakkasin oksele <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×