Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

Mida arvate kui lähete õhtul tantsima (meie diskoteegid:ventilatsooni pole, õhk on nii suitsune, et võtab silmanägemise ära, jne.,jne.),vihute terve õhtu tantsu ja järgmisel päeval avastate, et hing on kinni? On kindlasti väär arusaam minna diskoteeki aeroobset trenni tegema, tantsida suitsuses õhus 5-6 tundi järjest ja arvata et nüüd on rasv läinud. Need kohad ei ole kohe kindlasti trenni tegemiseks. Ise olen ikka tulema tulnud kui silmad kipitama hakkavad, kas keegi on sama kogenud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...sellepärast nad viina peale panevatki, et see vastukaaluks jälle tõstab isu...8-). Muidugi pole patu asi...Kui hommikul tõmmata jalga sokk millel on auk, kas see on patt 8-) Mis siis on patt? Ehk oleks seda õigem küsida ühe (ei taha nime öelda) N kesklinna kirikuõpetaja käest, kes peale jutlust laskub kirikualusesse puhkekambrisse(loe: punkrise) ja paneb seal mõned õlled-saku sarvikud hinde alla. (PS. tõsilugi). Patt on jah, suhteline, nagu suurem osa asju... olenb vaatenurgast, kellele on Nr 1 keemja ja nikotiin OK neid on kindlasti rohkem kui vastupidi arvajaid...muide, piip on parem, kogub nikotiini endasse...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

suits, toss jt ööklubides õhus hõljuvad aroomid ajavad ka mul silmad paiste ja kurgu kibedaks.

samas, kui ei meeldi, siis ei ole vaja ka käia!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ööklubis käimine on lausa kohustuslik; maandab ja teeb kokkuvõtte päevale- nädalale, kuid mõõdukalt tantsu, suhtlust ja õigel ajal minema. Kahju, et ööklubide ventilatsiooniga on nii nagu on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käin kolmandat hooaega jõusaalis ja olen otsustanud asja tõsiselt võtma hakata. Kuid samas ma suitsetan. Kuidas see lihastele mõjub.??? Võiks vastata keegi, kes selle kohta midagi ka teavad??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kindlasti on teatud otsesed mõjud olemas - aga omast kogemusest võin öelda seda, et peale esimest nädalat ilma suitsuta kasvas jõudlus märgatavalt, ilma erilise mureta sai kohe x kilo tavaraskustele otsa kütta. Kui hapniku varustamine normaalselt tööle hakkab siis loogiliselt peaksidki ju tulemused paranema... Mind motiveerib praegu just see teadmine suitsust eelmale hoidma, et suitsetades praegust taset kohe kuidagi ei hoiaks/kasvataks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest tarmo90

Omast kogemusest ja teadmistest võin ölda,et suitsetamine on üks hullemaid asju mis pidurdab lihaste arengut.Nikotiin ja muu sodi viivad organismist enamus vajalilkke aineid välja,pole mõtet lootagi mingit tulemust.Peale suitsetamisest ja alkohoolist loobumist hakkasid tõusma nii treeningute raskused kui kehakaal.Nii, et suits tuleb unustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis küsimus see on üldse - sport ja suits ei käi kokku?

Kindel on see, et suitsetamine mõjutab väga olulisel määral ainevahetust, vererõhku ning seedimist. Samuti mõjutab ta kopse, vereringet, aju jm eluks vajalikke organeid ja nende funktsioone. Mis sa arvad, kas need elundid on vajalikud lihasmassi korralikuks arenguks? Loomulikult on. Mis veel võhmast ja vastupidavusest rääkida. Mõni inimene on suuteline suitsetama-jooma ja sportima üheaegselt. No mis mõttega sinna jõusaali siis üldse ronida? Mitte sellepärast, et sõpraedele näidata, et näe, ma tegelen ju spordiga, mis see suitsetamine siia puutub. Kaudselt pärsib selline käitumine tema enda moraali ja väärikust - enese petmine ju. Inimene ei saa ju aru, kas ta lihasmass võiks olla suurem või mitte, sest suits on tema loomulik osa päevast. Jäta maha, toitu korralikult ning sa näed, kuidas Sinu enesetunne paraneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kaks ja pool aastat trenni teinud...ja samas ka suitsetanud.

Selle ajaga olen juurde võtnud naturaalselt 16 kg.

Tõmban 1pk..kahe päeva jooksul. Häda ei miskit..

Õigem oleks maha jätta küll..kuna joostes pole võhma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot ise ei suitseta, aga eks kindel on see, et kui suitsu teed ja areng on siis see ju kindlasti normaalne nähe:) Point aga selles, et miks sõita 50km/h kui näiteks 90km/h jõuaks palju kiiremini kohale:)) Muidugi on eraldi teema "kiiruseületajad", aga see pole praegu see teema:)

Paljud tuttavad söövad nt. "põsktubakat" kuna see aitavat kiirendada toitainete imenduvust, aga siin see teema , et kui tubakas otsa sai hakkasid nad suitsu tõmbama:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen jõusaalis käinud regulaarselt u 2 aastat,suitsu teen ka,umbes pakk päevas.Massi ja jõudu tuleb juurde, võhma enam vähem jagub.Samas osad tegelased ei joo, ei suitseta ja on nühkinud mitu aastat aga midagi juurde ei tule,ikka samasugused piitsavarred.Loomulikult oleks parem teha ilma suitsuta aga suhteliselt palju oleneb vist inimesest endast ja tema kehatüübist.Osadele lihtsalt tuleb paremini ja midagi pole teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei taha halvasti öelda aga no kuule kuju ole normaaalne. kui sul ikka löörid pidevalt kinni ja miskit sitta täis siis ei saa ju normaalselt areneda. pealegi viivad nii nikotiin kui ka alkohol igasugu vajalikke aineid kehast välja. seda kui palju ta kahjustab on täpselt küll võimatu öelda. samahästi võid oma muti käest küsida kui palju( mitu % näit) ta sind armastab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean mitmeid tippkulturiste kes lava taga suitsetavad, kuid näevad väga head välja, see ei tähenda seda, et see tulemust ei pärsiks. Küsimus minu arvates on rohkem moraalis, kui teha sporti siis ei sobi see kokku suitsetamisega ( põhiline kahju tekkib siiski kopsudele), kui tahad tina panna ja suitsetada, siis selle jaoks on olemas vastavad lõbustusasutused. Samuit ise ei pea vajalikuks anda noortele eeskuju suitsetamise näol.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lugesin kuskilt schwarzeneggeri biograafiat. rääkis seal oma nooruspõlve lollustest. üheks selliseks oli näiteks seik kus ta mingis filmis vist nägi kuidas suur iidol reg park sigareid tõmbas. mõtles et jõle kasulik ja hakkas ka tõmbama. mõne aja möödudes jagas ikka ära et mõttetu ja arengut pärssiv.

ps. kuskil lava taga suitsuga veits julgust teha ei tee midagi hullu. kui ikka paki või mitu päevas tõmbad siis hakkad nägema kuhu tervis läheb. no vaatake neid köhivaid ja rägastavaid näost punaseid tegelasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas suitsetamine on lihastele kuidagi kahjulik või arendab neid aeglasemalt vms.. Kas oleks väga tarvis see maha jätta või ei ?? Ise ei tahaks kuid tahaks lihaseid jne kaa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui tahad et sul lihased kasvaks ja oleks neil ka jõudu siis pead otseloomulikult suitsetamise maha jätma. Usu mind, peale seda kui oled maha jätnud muutuvad su tulemused märksa suuremaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×