Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

Suitsetamise tõttu ei saa veri piisavalt hapnikku, seetõttu väsivad nad kiiremini ning nende produktiivsus langeb.

see rohkem vastupidavussportlastele probleemiks. ilmselt anaeroobset tööd eriti ei kahjusta. jõud ja mass ju tuleb...

minuteada suitsetab ka Marek Kalmus, vähemalt vanasti tõmbas ta nigu päris punast marpsi(marlboro)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igaühe enda asi, mida ta teeb. Kui inimene tahab suitsetada, siis palun - las ta teeb seda. Miks peaks see teisele inimesele korda minema?

Sest mind häirib väga, kui ma pean kellegi suitsuhaisu endale sisse hingama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igaühe enda asi, mida ta teeb. Kui inimene tahab suitsetada, siis palun - las ta teeb seda. Miks peaks see teisele inimesele korda minema?

Sest mind häirib väga, kui ma pean kellegi suitsuhaisu endale sisse hingama!

sama siin. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igaühe enda asi, mida ta teeb. Kui inimene tahab suitsetada, siis palun - las ta teeb seda. Miks peaks see teisele inimesele korda minema?

täpselt! sama lugu ka anaboolsete steroidide ja muu kamaga, oma vaba valik, sama moodi nagu suits ja alkohol võiks olla ka kõik muud ained ju vabad(ilma retseptita)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, rääkigu suitsumehed, mis tahes, selge on see, et suitsetamisega midagi elus paremaks ei lähe. Ei ole su närvid, kopsud, ega jõud või väljanägemine sellest parem kui tossad.

Rumal harjumus, mis muud. Kõvad mehed panevad maha, nõrgemad ostavad "lahjemaid", topivad põske ja teevad muid nalju. Tõrv on üks asi aga suits sisaldab veel sada muud mürki, mis orgasnismi mürgitavad.

Jutud vanaonust, kes 5 aastaselt suitsetama hakkas ja oli heas füüsilises ja vaimses vormis veel 105selt surres on siiski mõtetud. Fakt on see, et aastas sureb igal aastal 3 000 000 inimest otseselt suitsetamise tagajärjel!

Suitsureklaam näitab lahedaid kutte ja naisi uhkete mersudega ja ilusa naeratusega. Parakui ei näidata eriti nende lõppu. Kollaste hammaste, sõrmede, ühe kopsuga, impotendist mehi katusekambris konisid kimumas :blink:

Muudetud kasutaja AA poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ärge kujutage ette et RUHL suitsetab -videos peale kõssi tõmbamist selgelt ja punaselt kirjutatud - JUST KIDDING!!! Kui tal kõht tühi on siis ta sööb

Muudetud kasutaja KONDIPUKETT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suitsetamise kohta nii palju , et söögiisu võtab ära küll nagu nalja.

Endal selg haige ja trenni ei tee ning kuna ma olen selline "pühapäeva suitsetaja" siis teen praegu suitsu. ;)

Ja söön 3 korda päevas, ei lähe lihtsalt kõht tühjaks.

Muidu trenni ajal suitsu ei kipu tegema ja söön ka umbes 2 korda tihedamini.

Aga ei soovita tõesti kellegil sellega algust teha, ja kui näete väkseid poisse/tüdrukuid suitsu tegemas...... andke peksa :lol:

Ise kahetsen küll , et kunagi sellega üldse algust tegin ja lohutan ennast sellega , et vähemalt ei suitseta ma igapäevaselt :D:blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palun öelge mulle kas suits teeb kasvule/treeningule väga palju halba ?

:blink:

ega muidu ikka ei tea kui ise järgi ei proovi....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palun öelge mulle kas suits teeb kasvule/treeningule väga palju halba ?

:blink:

Grrrrh....Kas siin on tegemist kloon produktidega, et sellist küsimust üldse küsida saab??? Kui sa suitsupakil olevaid kirju lugeda ei mõista, siis kuidas saad sa hakkama siin sinu küsimusele vastanute kirjadega??? Ei ole oluline kas suitsetab Markus, Arnold või Marek, sest see on nende elu ja laske neil seda elada nii nagu nemad heaks arvavad, milleks rajada oma harjumusi kellegi teise järgi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algatasin selle teema ka ükskord siin, et küsida kui palju ta siis kahjustab ikka vastuseid tuli nagu siingi :lol: . Siis otsustasin maha jätta, kuna olin ka pikalt kimunud juba. Nüüd pole tõmmanud juba 2 kuud ja tulemused, siis olen tähelepannud, et vastupidavus isegi jõuharjutustes nagu tõmme, kükk ja rinnaltsurumine on paranenud--- ehk-- jõuan teha korduseid rohkem. Veel on kõvasti paranenud keskendumisvõime ja tunne on palju palju parem, kui enne, ning ei ole enam seda roidumust, mis oli sutisetades. Maitseelundid on ka nagu taastunud--- toit tundub palju maitsvam, seega isu parem, haistmine on ka nagu paremaks läinud.Kuid see jutt on küll tõsi, et suits vähendab nälja tunnet, sest dieedil olles oli sellest kõvasti abi aga kui mõelda, kui palju sealt kahju tuli, et tühja kõhuga suitsetasin. Kokkuvõtteks olen tähendanud vaid positiivseid muutusi ja olen ise oma küsimusele vastuse saanud, loodan, et keegi teine saab siit ka :blink: .Edu

Muudetud kasutaja kummar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, tervisele suic kohe kindlalt hästi ei mõju, loogiliselt mõeldes ju :blink: Rikub kopse, puhas mürk, see kes ütleb et ei tee, siis mingi kukele :lol:

Aga eriasi on see, kuid saab trenni teha kui suicetad, vastupidavussportlastele toob suic kohe kindlalt kahju. Jõusport on nii ja naa, ka jõuspordis mängib vastupidavus suurt rolli. Aga siin sõltub jällegi kõik geenidest, mõnele ei tee midagi, mõni trennivend licalt ei saa suicetada. Arnold kah ju minu teada nooremalt ei suicetand, siis kui juba vorm käes, siis... ja üldsegi kas ta suicetas, rohkem ikka tõmbas sigarette ja neid ikka alla ei tõmmata. Aga algajatele, kes tõmbavad ja soovivad trenni kah teha, ega neil ei tule see areng nii kiirelt, kui neil algajatel, kes ei suiceta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arnold kah ju minu teada nooremalt ei suicetand, siis kui juba vorm käes, siis... ja üldsegi kas ta suicetas, rohkem ikka tõmbas sigarette ja neid ikka alla ei tõmmata.

Eäää... tead ka ikka suitsetamisest midagi või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mix ma ei peax teadma? Olen tõmmand, kuid nüüdsex ei ole juba aasta teind või nii ja tervis on hoopis paremax läind. Muide, mix selline irooniline küsimus?

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sest sigarett ongi eestikeeli tavaline suits, mida ikka tõmmatakse alla :blink: Võibolla mõtlesid sigarit? Sigarillot?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, neid mõtlesingi :lol: Sigar ikka, olen tihti segamini ajand neid kahte või ma kah ei tea, ju ei tea sigaritest midagi, kuigi töötasin RImis alkoletis ja pidevalt nendega kokku puutusin, mitte otseselt :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suitsetasin kunagi, kui olin noor ja loll ;), mitte, et ma praegu eriti vana oleksin.

Tõmbasin päris korralikult ja kuna tegelesin spordialaga, mis nõudis head võhma, hakkas see tunda andma. Väsisin ruttu ja hakkasin hingeldama. Kuna sport oli tähtsam, oli suitust loobumine minu jaoks üsna kerge. :lol: Tõesti ei tea, kuidas suitsetamine lihase arengut mõjutab, aga spordialadel, kus tähtis on inimese vastupidavus, teeb see palju paha. Vaevalt see ka jõukakuttidele kasuks tuleb :D

...Muide, üldtervislikust seisukohast võib suitsetamine põhjustada vähki ja suurendab hingamisteede haigustesse haigestumise riski! :blink:

*Lisainfo saamiseks lugege pakendi infolehte või pöörduge arsti või apteekri poole! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

suitsetamine on paha

JÄTKE KÕIK MAHA KES TE SUITSETATE :blink:

ise jätsin ka 3 kuud tagasi maha ja enesetunne on nüüd palju parem

suitsetamine on mõtetu tegevus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×