Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

Bezoldi-Jarishi refleks: mõnede ainete (veratriin, nikotiin) toimel südamelöögisagedus langeb, veresooned laienevad ja vererõhk langeb.

Golfimängijatele ja teistele täpsusaladele ju päris hea?

Laskesuusatajatele eriti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koristusnipp:

1. Loo oma arvutisse uus kaust

2. Pane kaustale nimeks "Kodu tolm ja mustused"

3. Võta klaas veini

4. Vajuta parema hiireklikiga uuel kaustal

5. Vali ”kustuta”

6. Arvuti küsib nüüd: "Kas soovid kustutada kodu tolm ja mustused

lõplikult?"

7. Vajuta ”jah”

8. Tõsta jalad lauale ja vala veini juurde

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis toimub kehas kui peale jõusaali trenni kohe suitsu moka ette viskan?

Instant Death.

*** Mis siin ikka juhtub. Suurt midagi. Suitsetamine siiski asi, mis mõjutab tervist eelkõige pikema-ajaliselt. Üks suits ise-enesest ei oma pea mingit effekti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pakun ,et kopsud tahaksid sind ära tappa,südametunnistus sooritab enesetapu ning aju eritab endomorfiini.

Edit: Korduvalt kasutades ei erita aju ka enam midagi,sellepärast kimudki siutsu.

Muudetud kasutaja Ak_47 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järsku keegi annaks natuke infot kuidas alkohol ja trenn üksteist mõjutavad ? Hakkasin kaitseväes trenni tegema ja tulemused olid väga head . Nüüd sain sealt välja ja teen ikka 4 x nädalas trenni ja olen motiveeritud vahest isegi 2x päet vas käima tegemas (hommikul jooks , õhtul jõusaal ) . Aga kui tuleb nv siis kipun ikkagist tõstma klaasi , unetunnid jäävad napiks ja toitumine ei ole regulaarne . Järsku keegi oskab rääkida natuke paremini mis toimub sel hetkel , kas ma reaalselt nullin oma nädala trenni või absaluutselt vahet pole kui 1 kord nädalas Peol käin ja öö vahele jätan ? Igasugune info on teretulnud , oo suured trenni gurud rääkige nüüd sest et kuulan huviga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taandareng on ka areng.

Aga eks see sõltub ilmselt ikkagi joogi koguse, taastumise, toitumise ja treeningu tasakaalust.

4 korda nädalas ja vahel 2 korda päevas ei ütle suurt midagi, võibolla ainult seda, et trennid pole ilmselt väga rasked kui nii tihti käid ja jõuad veel pidutseda kah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui iseloomu pole kaasa antud, siis see peale sõjaväest tuleku motivatsioon on väga kerge kaduma. Eriti kui Sul üks hobidest on pidutsemine, räägin siinkohal enda kogemustest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isiklikult olen tähendanud,et kui nv saab joodud,siis uue nädala algul on käima tõmbamine vaevalisem.Peale kainet nv on aga alati välja puhanud olek ja jõud taga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga milline on alkoholi mõju kreatiini kuurile.

vahel saab nädalavahetusel võtta viina vm. (u. 1 kord kuus), aga võtan peale jõusaali hera80,dextro ja kreatiin

Kas see on siis kahjulik, et nullib ära põhimõtteliselt selle ja kasu pole midagi.

Kunagi lugesin kuskilt, et 2 õlle võtmine pm nullib kreatiini kuuri, ma ei tea kas vastab tõele?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga milline on alkoholi mõju kreatiini kuurile.

vahel saab nädalavahetusel võtta viina vm. (u. 1 kord kuus), aga võtan peale jõusaali hera80,dextro ja kreatiin

Kas see on siis kahjulik, et nullib ära põhimõtteliselt selle ja kasu pole midagi.

Kunagi lugesin kuskilt, et 2 õlle võtmine pm nullib kreatiini kuuri, ma ei tea kas vastab tõele?

kunagi kuskilt... mida iganes veel välja ei mõelda oma peakeses :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mu mälu ei peta, siis siin foorumis Renku(võin eksida) ütles, et 2 õlut rikub tal kreatiini kuuri ära (täpselt ei tea kuidas see oli, aga miskit meenub :D). Aga ise pole kreatiini mõjule + ja - mõjusid niivõrd tundnud, kuna regulaarselt olen paar-5 õlli õhtuti ikka võtnud(kahjuks on vahel rohkemgi juhtunud).. seega ei teagi kas krea aitas siis ka + või - suunas. Aga areng oli siiski +. Nii jõunäitajad, kaal kui ka peegelpilt. Sõin siis umbes 3100kcal päevas. v 170g, sv 375g, r 100g. Kaal oli 73, pikkus 172, vanus 24.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga milline on alkoholi mõju kreatiini kuurile.

vahel saab nädalavahetusel võtta viina vm. (u. 1 kord kuus), aga võtan peale jõusaali hera80,dextro ja kreatiin

Kas see on siis kahjulik, et nullib ära põhimõtteliselt selle ja kasu pole midagi.

Kunagi lugesin kuskilt, et 2 õlle võtmine pm nullib kreatiini kuuri, ma ei tea kas vastab tõele?

Mina küll ei poolda, et alaealine tarvitab alkoholi (viina vms).

Soovitavalt kreatiinikuuri ajal mitte tarvitada, kui tahetakse tulemusi näha. Aga see individuaalne. Endal kokkupuuted puuduvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina küll ei poolda, et alaealine tarvitab alkoholi (viina vms).

Soovitavalt kreatiinikuuri ajal mitte tarvitada, kui tahetakse tulemusi näha. Aga see individuaalne. Endal kokkupuuted puuduvad.

Kust võtate, et alaealine?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just täna 9 - aastat tagasi jätsin suitsetamise maha, samal ajal alustasin kulturismitreeninguid.

Täitsa lõpp! See on mingi 2002 aasta postitus ja mina pool hommikut nuputasin, et kas tõesti Ott tossas veel 9 aastat tagasi??? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×