Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

Parast paari-kolme aastast suitsetamist üritasin korduvalt maha jätta, ja ebaõnnestus see alati, juba paari päeva pärast taas suitsetasin. Kuid kui jäin töötuks 1.nov.2009, siis andis see sündmus niipalju head motivatsiooni, et olen tänaseni suitsetamisest vaba, üle 4 kuu juba siis mitte suitsetanud, ja enam nagu murdumise võimalusi ei näe ka, sest palju tugevaid stressoreid on olnud 4 kuu jooksul, ja nende pärast pole suitsetama hakanud, raha on ka palju, ka see ei ole suitsetama pannud. näiteks ostsin Fit'e siia saidile isegi, kuna leian et toidulisandid on olulised meelelahutuse jaoks, ja meelelahutus on oluline, ka spordis, oleksin ju võinud vabalt suitse osta, kuid ma ei teinud seda, ei olnud mõtteski.

Veelkord saaksin kinnitada mõtet, et suitsetamise maha jätmine kehakaalu ei mõjutanud minul, seda seetõttu ilmselt, et stressitase on töötul nii madal, söögi-hormoonid seega ka uimased ja polnudki nagu isu töötuna suitsust loobumise ajal, oli hea rahulik trenni teha.

Kas oelte jõudnud ka täna juba uut spordi-artiklit lugeda:

http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/e...i.d?id=29844905

Muudetud kasutaja asdfghjkl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen eluaeg siuke kõhna mees olnud... ~pool aastat tagasi lõpetasin suitsetamise- enne sedategin pea 2 aastat. Peale maha jätmist söögiisu paranes, kaalu tuli juurde ja ka jõudu :) Preagu olen umbes 5 kilo juurde võtnud pekiga pooleks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise korduvalt aastakese suitsuta olnud, see murdumine võib igal ajal tulla, aga olen täheldanud, et maha jätmiseks on parim aeg külmal ajal (kuna siseruumides suht piiratud tegemisvõimalus, väljas/aknapeal külmetamine ebamugav jne.) ja alustamiseks on suurim võimalus suvel, just siis kui läbida inimestega kes suitsevad. Muidugi on parim kui üldse ei tee, aga kindlalt väita, et nüüd olen puhas julgeks vast siis kui vähemalt 5a järjest pole teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise korduvalt aastakese suitsuta olnud, see murdumine võib igal ajal tulla, aga olen täheldanud, et maha jätmiseks on parim aeg külmal ajal (kuna siseruumides suht piiratud tegemisvõimalus, väljas/aknapeal külmetamine ebamugav jne.) ja alustamiseks on suurim võimalus suvel, just siis kui läbida inimestega kes suitsevad. Muidugi on parim kui üldse ei tee, aga kindlalt väita, et nüüd olen puhas julgeks vast siis kui vähemalt 5a järjest pole teinud.

Never say never!

Üks minu sugulane hakkas uuesti suitsetama pärast 15 aastast pausi! Vastik asi see suits nagu narkots...tuleb mingi nõrkuse hetk ja võidki lihtsalt uuesti orki kukkuda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi pohmakaga trenni tehes on tunne, et jõudu on rohkem, siis tegelikult on see tervisele väga kahjulik. Eriti südamele!

Olen isegi korduvalt sedasi tenni teinud, kuid kui rääkisin sellest Ott Kiivikasega, siis mõistis ta selle koheselt hukka. Nüüd pigem puhkan peojärgsel päeval ja sätin trenni järgmisele päevale, kuigi enesetunne ütleb, et võiks ju juba treenida...

Mde, kui oled tarbinud alkoholi üle 6-7 ühiku, siis tegelikult tegeleb keha selle jääkainete väljutamisega 3 ööpäeva (tean, mida räägin - info pärineb Tervise Arengu Instituudist).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise jõin ja tegin piipu või head suitsu korra kahe või kolme kuu jooksul :D, aga otsustasin, et enam ei joo ega suitseta üldse mitte kunagi, viimati jõin ära 2 õllet veebruaris, siiamaani pole lonksugi võtnud ;). Ei taha lihtsalt, et see mõjutaks trennitulemusi, neist liigsetest süsivesikutest, mis hommikul vahel tekitavad pohmaka, pole ju mingit kasu :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ainuke jama, et kuradi nigel maitse ja kallis hind teisel..

See oli vist mingi kampaania hind, mida nägin Rimis, kus žiguli õlu hind on hetkel pandiga 9,50 .-

Pole kahjuks seda maitsnud aga kindlasti proovin lähipäevil ära - Retro ikkagi ju !

Muudetud kasutaja Erkko poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See silt juba reedab sisu. Et arvata proovin ka ära, aga kipun arvama, et kui Rimi tellimusega, siis tehtud vöibolla venest ostetud litsentsiga lätis. Et odavamalt välja tulla. Ziguli vist Maxima- s liitristes plastik putlites müügis? Muideks lätis ikka väga head ölutit kah tehakse.

See oli vist mingi kampaania hind, mida nägin Rimis, kus žiguli õlu hind on hetkel pandiga 9,50 .-

Pole kahjuks seda maitsnud aga kindlasti proovin lähipäevil ära - Retro ikkagi ju !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oli vist mingi kampaania hind, mida nägin Rimis, kus žiguli õlu hind on hetkel pandiga 9,50 .-

Pole kahjuks seda maitsnud aga kindlasti proovin lähipäevil ära - Retro ikkagi ju !

AS Viru Õlu väidab oma jutuga, et see Eestimaine :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oli vist mingi kampaania hind, mida nägin Rimis, kus žiguli õlu hind on hetkel pandiga 9,50 .-

Pole kahjuks seda maitsnud aga kindlasti proovin lähipäevil ära - Retro ikkagi ju !

Retro on ta küll ja ära maitsema peaks, kuid kui õigest kohast vaadata, saab selle summa eest ka palju paremat õlle oma ostukorvi. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jätsin kuu aega tagasi suitsetamise maha, peale 10 aastat suitsetamist, nii hästi ei ole veel kunagi end tundnud, füüsline vorm ka hoopis teine :D

Ainus probleem on monotoonsed unenäod, viimase kuu aja jooksul pole unes näinud muud kui suitsetamist ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suits on keerukas teema, algul kui maha jätta tekitab vastikust päris pikalt suitsuhais ja need miinused, kui kuskil aasta paar pole teinud, siis ongi suurim oht tagasi kukkuda, sest siis mõtled, et mis see üks vms teeb, ma ju suutsin maha jätta jne, aga tuhkagi... Ma vahelduva eduga teinud ja nüüd jälle pole pikalt teinud ja loodan, et ei tee ka enam, kuid olen ka enne tagasi kukkunud:-(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Retro on ta küll ja ära maitsema peaks, kuid kui õigest kohast vaadata, saab selle summa eest ka palju paremat õlle oma ostukorvi. :D

Seda kindlasti . Vahepeal Orginaal ja Premium 8 .- pool luti täit. On ka Galsbergi sellise hinnaga nähtud : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No siis asi jah tösisem, seal ikka susserdama ei hakata.

AS Viru Õlu väidab oma jutuga, et see Eestimaine :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kumba te soovitaksite kanepit või alkoholi, kõikide uurimuste kohaselt ,mis ma vaatand olen alks 100x kahjulikum kui savu lihastele, no tihedalt ei tohi muidugi tõmmata aga kord kuus hea tervisele - mis teie arvamus koos põhjendusega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kumba te soovitaksite kanepit või alkoholi, kõikide uurimuste kohaselt ,mis ma vaatand olen alks 100x kahjulikum kui savu lihastele, no tihedalt ei tohi muidugi tõmmata aga kord kuus hea tervisele - mis teie arvamus koos põhjendusega?

Mõnikord võiks ju muud mõtted ka peas olla, kui ainult lihaste heaolu. Nagu midagi muud siin maailmas polekski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõnikord võiks ju muud mõtted ka peas olla, kui ainult lihaste heaolu. Nagu midagi muud siin maailmas polekski.

mis heaolu veel sa tahad kulturistifoorumis? kui asjalikku vastust pole mu küsimusele võiksid suu kinni panna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis heaolu veel sa tahad kulturistifoorumis? kui asjalikku vastust pole mu küsimusele võiksid suu kinni panna

Kas sinust tuleb nii aru saada,et sinu arvates kulturistid joodikud ja narkarid,kelle käest siis kulturistifoorumis käraka ja savu kohta soovitusi küsida, :)

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nalja teete?

Ärge võtke vägivaldselt üle prantslaste uuringuid.

Seesama parajuslaste kontingent:

1. Peab lugu kõrgekvaliteedilisest toidust.

2. Teeb regulaarselt komplimente ja selle käigus vähendab omaenese stressitaset.

3. Ei tarbi alkoholi mitte stressi maandamiseks vaid maitseomaduste tõttu.

Meil puudub see sotsiaalne kihistus...

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dan Põldroos suri ära kui karsklaseks hakkas.... Mu 105 aastaseks elanud sugulane võttis ka igapäev 2-3 pitsi konjakit...

Et mina olen igatahes nõus, et vähene alkohol on tervisele :)

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×