Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

No täiesti suhteline, kui sa iga päev jooksid, nagu ka suitsetad, siis kaua nii vastu ei pea. Samas kui nv korra jood, siis vast igapäevane suitsetamine teeb pika aja peale ära...

Aga need, kes on ise kunagi suitsetanud, oskavad kõige paremini hinnata seda kui hea on mitte suitsetada.

Suht loll küsimus tglt :D

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kumb kahjulikum jõusaali kõrvalt kas joomine või suitsetamine ? Paluks ära ka põhjendada MIKS ?

Ise vahepeal tõmban ja tahaks teada ,et kas suitsetamine takistab lihas kasvu .

Pigem küsi enda käest, miks üldse kumbagi teha tahad. Tegin ka aastaid suitsu, üks päev hommikul mõtlesin, et mida krdit, ärkan üles ja panen mingi lolli harjumuse tõttu põhimõtteliselt rahale tule otsa. Sellest hetkest pole suitsu teinud. Alkoholiga täpselt sama, ainult sellele lisandub veel halb enesetunne järgmine päev liigtarbimise korral. Mõlemad on tervisele kahjulikud, mõjuvad ainult erinevalt. Muidugi libistan isegi saunas paar õlut ära aga ma ei usu, et ta midagi kasulikku teeb, taas harjumus aga seekord vähe maitsvam, kui pakk suitsu päevas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seda ei saa kuidagi võrrelda, joomine 100x vähemalt kahjulikum, joomise all mõtlen ikka 5-6 õlle või 300ml viina, kui 1-2 õlle, siis ei juhtu midagi

1) sisaldab naishormoone

2) viib kehast vee välja, kahandab lihase suurust

3) peatab valkude sünteesi ja võib terve nädala treeninguid takistada, taastumine null

4) palju kaloreid

5) viib vitamiinid kehast välja

6) + sada muud negatiivset kõrvalmõju treeningutele

kokkuvõtteks on alkohol kulturismi vaenlane nr 1 , see kes tahab midagi saavutada väldib tihedat joomist , endal kogemusi joomisega, ei soovita juua, ennem tee kanepit vms...

...muide kanep on u 1000 korda kahjulikum tavalisest tubakast!!! Ei soovitaks seda küll kellelegi! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kumb kahjulikum jõusaali kõrvalt kas joomine või suitsetamine ? Paluks ära ka põhjendada MIKS ?

Ise vahepeal tõmban ja tahaks teada ,et kas suitsetamine takistab lihas kasvu .

me kõik joome midagi,kuid alkoholi joomine sportimise puhul tuleb kõrvale jätta,tulemustele see küll kaasa ei aita. On kuulda olnud,et nõukogude ajal mõnedki tõstjad suitsetasid,sest sigaretis leiduvat mingit ainet-nikotiin-,mis aitavat kaasa sooritusvõimele. Kuidas sellega täpselt on,ei tea. Ise ei ole kunagi suitsetanud ja ei soovita seda pahet kellelegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh jummel mida siin "faktide" pähe pakutakse :D

Mõõdukas alkohol ei mõjuta jõualade sooritusvõimet peaaegu üldse. Vastupidavusalad on teine lugu. Mõõdukuse definitsiooni ei viitsi üles otsida.

See on siis lühiajaline mõju. Muidugi mõjutab ta testot ja see on halb.

Ja kanepit ma soovitaks enne kui tubakat senise info põhjal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes siin pakkus, et suitsetamine ei olegi eriti kahjulik siis vaidleks sulle veits vastu. Parem paar õlut kui suitsu kimumine.

Ise tegin 8a suitsu umbes pakk päevas-köha,pidev haige olemine ning enne magama jäämist kehv enesetunne olid põhjused miks loobusin suitsetamisest. Kallid inimesed vaadake mida suits sisaldab pool Mendelejevi tabelit seal sees :D

Üks kord nädalas ennast lõdvaks lasta ning õlut timmida ei ole üldse hull minu meelest väga normaalne. Ega alkohol ka tervisele hea ei ole aga mõistlikes kogustes ära ka ei tapa!

Achjaa täna ju reede peabki ennast pidusse sättima hakkama:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poolteist aastat olin puhas suitsetamisest tuttavad hakkasid snusi tegema, proovisin kah, nüüd kasutan seda aga seekord peaks ma loodan see mu viimaseks pakiks jääma :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raske öelda, ise tõmban ka nii 1-5 suitsu päevas. Kuuldavasti tõmbab sama palju ka Kalmus! Eks ta kindlasti jätab oma jälje, küsimus on lihtsalt selles kui palju tõmmata, on see "jälg" sügavam! Nii, et kui saad jäta maha, kui ei saa vähenda kogust! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isegi suitsu kimunud 3 aastat. Hetkel, kooli ajal, ei tee, kuid suvel kindlasti kirsi tubakat. On erinevaid inimesi - kellele meeldib tubakakultuur, kellele mitte.

Kuid kui rääkida kuidas suitsetamine lihaskasvule mõjub siis kindlasti pärssivalt. Eelnimetatud põhjustele lisandub fakt, et suitsetamisega akumuleerub kehasse mürkaineid, mida tuleb loomulikult kahjutuks teha.

Keha puhastamine nõuab aga täiendavat energiat, mis muidugi võetakse toidu arvelt. See tähendab, et kuni 15% ( mälu võib petta ) sisse söönud toidust tulenevast energiast läheb

mürkainete lagundamiseks. Siit ka põhjus miks osad inimesed kaalus juurde võtavad, kui suitsetamie kus see ja teine jäetud. Toidukogus säilib aga järsku jääb kulutamata energiat üle...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav,kuidas ikkagi antud kenjaalsele küsimusele vastata ...

Kui küsitakse kui palju,siis peaks vastus ilmselt sisaldama mingit numbrit.

Kas keegi suitsetajaist teab,mitu cm oleks tema lihas suurem(väiksem),kui ta ei suitsetaks?

Kas keegi mittesuitsetajaist teab,mitu cm oleks tema lihas suurem(väiksem),kui ta suitsetaks?

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes kindlasti, kui investeerida see suitsuraha enda tervisesse ja muuse heaolusse, kasvab lihas ilmselt paremini. aga ega suits nüüd lihaskasvu kinni ka ei pane. Olin palju aastaid suitsetaja ja ei saa öelda, et peale suitsu maha jätmist oleks paremini kasvama hakanud, pigem halvemini, aga see tingitud sellest, et ajaga lihaskasv lihtsalt aeglustubki :D. Aga üleüldine enesetunne on sitaks parem kui ei suitseta ja mõjub hästi mulle.

Krt aga mida siin seletada, neid teemasid varasemast mitu tükki juba...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa juba näiteks vaatad mida suits sisaldab ja mida ta sinu tervisele teeb siis peaks küll normaalsel inimesel tekkima soov maha jätta :D See kas ta lihaskasvu pärsib seda ei oska öelda, aga võhma võtab ta ikka parajalt vähemaks.Ise jätsin suitsetamise 2 aaste eest ja võhm ja vastupidavus kõvasti taastunud. Kui tahad olla tervislike eluviisidega siis soe soovitus: jäta see rämps kus seda ja teist B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen 24 aastane ja suitsu olen teinud pool oma elust....mille yle mul ei ole sugugi heameel . tänase päeva seisusga olen olnud puhas ligi 5 nädalat ja 2 korda unes näinud kuidas suits ees..... kuigi ise suitsetda ei taha

kuskil mälusopis mõlgub siiski tubakas tubakas tubakas:S::S:S:S:S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×