Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

Ma ka 5-6 aastat teinud ja osaliselt juba käib pinda, lõhn riietel ja et raha läheb jne... aga rsk kui ikka eraelu pole päris hea järjepeal ja mingi probleemid hinges kripeldavad siis suits nagu rusikas silmaaukku... eks kui kunagi hingerahu saabub siis proovib maha jätta ikka :)

Aga muidu ega mingit arengut suitsetamine minu arust küll ei takista, vabalt aeroobsetki võib suuremas mahus panna, aga kops kokku ei lähe(6 aastase staazi peale). Eks muidugi pole katsetanud, kas ilma suitsuta äkki lihaste kasv suureneb... :unsure:

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Once a smoker, always a smoker:-P Sellest päris lahtisaamine on ikka paras jama, vihkad seda tegevust ja peale mahajätmist kujutad ette, et enam iial ei tee, aga siis millaski käib kiiks ja jälle läheb... Ma vahepeal ei teinud aasta, siis ilmselt tunduski, et näe suht easy lahti saada, aga siis kui jälle teed, siis hakkab otsast peale.

Olen selle pahega vahelduvalt maadelnud, hetkel jälle puhas. Erinevustena võib tuua raudselt treeningu pärssimise kohapealt võhma olulise vähenemise ja jäsemete verevarustuse halvenemise (veresooned ju silmnähtavalt kiduramad, lisaks jäsemetel koguaeg külm jne.). Miinuspooltelt veel haisemine, mitte nii kerge hingamine, röga kurgus ja last but not least 1200 eeku kuus raha, mille eest osta kvaliteetset toitu jne:-) Lisaks kui suitsetada 20-30 suitsu päevas, mida mina tegin, siis on ka aeg, mis sellele kulub meeletu, umbes 1,5-2h koos selleks riidepanekute ja asjadega.

Ehk siis, kasuta vabanenud aeg ja raha treeningule ja juba ainuüksi sellest on areng parem, rääkimata paljude ainete omastamise ja võhma tohutust paranemisest:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1200 krooni kuus suitsetamisele teeb aastas ju kokku 14400 krooni, mis ületab Eesti keskmist kuu palka.Seega kulutad aasta palgast ainuüksi suitsetamisele ühe kuu palga :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulutasin:-P Ja kui võtta nii, et ka täna maksab vähegi normaalne suits kuskil 35-40 eeku pakk ja kui teed paki päevas, siis ega ei saa alla 1k krooni kuidagi hakkama...

Ja kuna ma tervet aastat ei teinud eelmine aasta, siis vast 10k eeku tõmbasin maha "kõigest". Selle eest saab mitu mitu kuud süüa ja treenida. See juba panebki asjad perspektiivi, ei ole mõistlik tegevus ja moos, lisaks boonusena parem tervis ja ei haise. Samas ei saa kuidagi ka 100% väita, et enam ei tee iial, sest kunagi ei tea mis haigel põhjusel jälle saab see jama alguse...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Once a smoker, always a smoker:-P Sellest päris lahtisaamine on ikka paras jama, vihkad seda tegevust ja peale mahajätmist kujutad ette, et enam iial ei tee, aga siis millaski käib kiiks ja jälle läheb... Ma vahepeal ei teinud aasta, siis ilmselt tunduski, et näe suht easy lahti saada, aga siis kui jälle teed, siis hakkab otsast peale.

Olen selle pahega vahelduvalt maadelnud, hetkel jälle puhas. Erinevustena võib tuua raudselt treeningu pärssimise kohapealt võhma olulise vähenemise ja jäsemete verevarustuse halvenemise (veresooned ju silmnähtavalt kiduramad, lisaks jäsemetel koguaeg külm jne.). Miinuspooltelt veel haisemine, mitte nii kerge hingamine, röga kurgus ja last but not least 1200 eeku kuus raha, mille eest osta kvaliteetset toitu jne:-) Lisaks kui suitsetada 20-30 suitsu päevas, mida mina tegin, siis on ka aeg, mis sellele kulub meeletu, umbes 1,5-2h koos selleks riidepanekute ja asjadega.

Ehk siis, kasuta vabanenud aeg ja raha treeningule ja juba ainuüksi sellest on areng parem, rääkimata paljude ainete omastamise ja võhma tohutust paranemisest:-)

Ega paneb vaikselt mõtlema kyll, et peaks maha jätma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, olen ka ~5 aastat teinud ja olen ka korduvalt maha jätnud aga siis jälle tegema hakanud.. Harjumus lihtsalt liiga suur ja mõnikord ei suuda kiusatusele vastu panna. Aga olen 95% kindel, et kui pereelu jms tulevad, siis suudab ka maha jätta kuna on ka palju olulisemaid asju siis, kui suitsu kimumine. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ennast peab kontrollima. ainult tugevad suudavad maha jätta.

Nii see on ,arvatasti on tegu noore inimesega kes lihtsalt rikub oma kopse.Suitsetamine see on lihtsalt väga mõtetu ajaveetmis viis.Näri pigem nätsu siis saad oma isust üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii see on ,arvatasti on tegu noore inimesega kes lihtsalt rikub oma kopse.Suitsetamine see on lihtsalt väga mõtetu ajaveetmis viis.Näri pigem nätsu siis saad oma isust üle.

Kui sa pole kunagi suitsu teinud (regulaarselt) siis ei tea ka mida sa räägid. Muidugi pole mõtet suitsetada, olen sellega nõus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tegin ka regulaarset p2ris mitu aastat, aga trenni alguskuudel j2tsin maha,

mahaj2tsin ma suitsetamist oma aasta aega, vahepeal n2dal ei teinud, siis purjus peaga sai vahel terve pakk tehtud jne...

Aga t2ielikult j2tsin maha 2008a vanaasta 6htul, sellest ajast praeguseni olen teinud vast paar suitsu, need ka purjuspeaga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tegin 6a ja nüüd võin kainelt ilma olla, ükskõik mis olukorras. Aga kui mängu tuleb alkohol ja keegi kuskil suitsetab, siis võib käest minna, alko teeb nõrgaks rsk...

Sellel lihtne lahendus, ära tarbi alkoholi :D Aga nu kui päris aus olla, siis ise tegin ka 10 aastat suitsu, siis peale mahajätmist oli sama mure, et alkoholi tarbides läks ka suits näkku, mis tugevdab järgmine päev kehva olekut jne. Kuid nüüd aja möödudes võin ka alkoholi tarbides täitsa vabalt sigaretita olla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, tunneks siis huvi selle vastu, et kas suitsetamine takistab lihaste kasvu jms, kui käid jõusaalis ja samalajal ka suitsetad? Ärge hakake kirjutama, et jah suitsetamine on kahjulik vaid tahaks saadatäpsemat informatsiooni! Tänud

Jah, kahtlemata takistab lihaste kasvu, kui arvestada et optimaalseks lihaste kasvuks on vajalik varustada neid toitainetega pärast trenni. Trenni ajal on efektiivse koormuse saamiseks vajalik transportida neisse samuti toitaineid ja hapnikku. Suitsetamine ahendab veresooni ja vere võimet siduda hapnikku. Nii et suitsetamine omab igakülgset negatiivset mõju lihaste kasvule võrreldes sellega, mida sa saavutaksid täpselt samades treening- ja toitumistingimustes, jättes ära vaid suitsetamise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hiljuti juhtusin lugema ühe Turu linna surnukuuri lahkaja jutukest. Mees kes oli töötanud lahkajana üle 20 aasta väitis , et mittesuitsetaja kes veetis oma elunatukese Turu kesklinnas ja suitsetaja kuskilt maakohast olid oma kopsud suutnud ühtemoodi per.e keerata (põhimõtteliselt mitte mingit vahet) . :D Sellest lähtudes oleks loogiline , et linnas elamine pärsib samamoodi lihaskasvu :D . Kolige maale kõik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kumb kahjulikum jõusaali kõrvalt kas joomine või suitsetamine ? Paluks ära ka põhjendada MIKS ?

Ise vahepeal tõmban ja tahaks teada ,et kas suitsetamine takistab lihas kasvu .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seda ei saa kuidagi võrrelda, joomine 100x vähemalt kahjulikum, joomise all mõtlen ikka 5-6 õlle või 300ml viina, kui 1-2 õlle, siis ei juhtu midagi

1) sisaldab naishormoone

2) viib kehast vee välja, kahandab lihase suurust

3) peatab valkude sünteesi ja võib terve nädala treeninguid takistada, taastumine null

4) palju kaloreid

5) viib vitamiinid kehast välja

6) + sada muud negatiivset kõrvalmõju treeningutele

kokkuvõtteks on alkohol kulturismi vaenlane nr 1 , see kes tahab midagi saavutada väldib tihedat joomist , endal kogemusi joomisega, ei soovita juua, ennem tee kanepit vms...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pigem suitseta,kui joo,faktid on ilusti toodud kasutaja Amarillo postituses välja..Suitsetamisega saad siis kehakaalu ka hoida "kontrolli all" ,kes rohkem,kes vähem..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seda ei saa kuidagi võrrelda, joomine 100x vähemalt kahjulikum, joomise all mõtlen ikka 5-6 õlle või 300ml viina, kui 1-2 õlle, siis ei juhtu midagi

1) sisaldab naishormoone

2) viib kehast vee välja, kahandab lihase suurust

3) peatab valkude sünteesi ja võib terve nädala treeninguid takistada, taastumine null

4) palju kaloreid

5) viib vitamiinid kehast välja

6) + sada muud negatiivset kõrvalmõju treeningutele

kokkuvõtteks on alkohol kulturismi vaenlane nr 1 , see kes tahab midagi saavutada väldib tihedat joomist , endal kogemusi joomisega, ei soovita juua, ennem tee kanepit vms...

Alkohol sisaldab hormoone? :D

Pigem alkohol pärsib testo tootmist ja suurendab östrogeeni osa..

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. Suitsetamine kahjustab meie kudede verevarustust.

2. Alkohol häirib kogu organismi energeetilist tasakaalu.

Mõlemad pahed on negatiivse toimega kogu meie organismile. Mina ei soovitaks üht pahet vahetada teise vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×