Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

Täiesti arusaamatu minu jaoks hetkel on see, et kõik ju teavad, et alkohol on kahjulik. Kas siin foorumis on mõni inimene, kes julgeb väita, et alkohol on tervisele hea? Ei ole ju. Nii et Aile, võid rahulikumalt võtta, neid, kellele alkoholi pidudel tarvitada meeldib nagunii ei huvita see, mida Enno Kross on kirjutanud.

No hard feelings! :D

Oh, ma kirjutan ju ysna rahulikult :)

See lihtsalt on minu panus, et Eestis elu l2heks paremaks. Meie noored oleksid tugevamad.

Ma usun, et sa eksid. Eesti parim "toiduaine" oli 6lu...tuletan meelde. Alkoholi propaganda on tunduvalt valjem, kui fitness.ee alkoholivastane v6itlus.

Kasutatakse 2ra just s6ltlasi, need ongi t88stuse kullaauk. Ma ei saa aru, kuidas inimesed nii sinisilmselt ennast j2rjest sygavamale kaevavad ja ennast h2vitavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Research has found a correlation between light consumption of alcohol, one to two alcoholic beverages per day,[5] and reduced risk of heart disease as well as other health benefits,[6][7][8][9] including reduction in all-cause mortality.[5] However, some recent studies found that moderate consumption of alcohol did not decrease heart disease and that the positive effects may be due to methodological flaws in research studies

wikipediat on piisavalt maailma tasemel ? :D

jaaa :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oh, ma kirjutan ju ysna rahulikult :)

See lihtsalt on minu panus, et Eestis elu l2heks paremaks. Meie noored oleksid tugevamad.

Ma usun, et sa eksid. Eesti parim "toiduaine" oli 6lu...tuletan meelde. Alkoholi propaganda on tunduvalt valjem, kui fitness.ee alkoholivastane v6itlus.

Kasutatakse 2ra just s6ltlasi, need ongi t88stuse kullaauk. Ma ei saa aru, kuidas inimesed nii sinisilmselt ennast j2rjest sygavamale kaevavad ja ennast h2vitavad.

kuidas sa aitaks mind siis? Kõik mu sõbrad joovad. Üldjuhul isegi kolmapäeval ja käivad klubides. Nädalavahetuseti kindlasti. Purjus peaga on mul elus old kõige paremad seiklused. Mitte ükski kaine pidu ei ole sellega võrreldav. Olen proovinud käia kainena ka peol - parem jätaks minemata. Niisis ei joo - väljas ei käi - sõpru ei näe. Mis elu see siis on? Ainult töö ja trenn. Ma arvan et see stress tapaks kiiremini kui alkohol

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah minu suuremad joomingud lõppesid see nv :/, õmblust vajava kulmu ja kadunud hambaga :/. Peale hamba kaotasin kellegi kallima kah :/, tänu alkohlile :/. Sain oma õppetunni kätte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas sa aitaks mind siis? Kõik mu sõbrad joovad. Üldjuhul isegi kolmapäeval ja käivad klubides. Nädalavahetuseti kindlasti. Purjus peaga on mul elus old kõige paremad seiklused. Mitte ükski kaine pidu ei ole sellega võrreldav. Olen proovinud käia kainena ka peol - parem jätaks minemata. Niisis ei joo - väljas ei käi - sõpru ei näe. Mis elu see siis on? Ainult töö ja trenn. Ma arvan et see stress tapaks kiiremini kui alkohol

Jah...mingist momendist l2heb alko v6im t6esti suureks. Siin ei aita muu, kui seltskonnavahetus ja t2ielik loobumine.

Mine 6ppima midagi v6i v6ta juurde mingi uus teistsugune spordiala, kust tuleks ka uusi s6pru. Parem, kui spordiala n6uaks strateegiat, mis paneks su pea t88le, n2iteks s6jam2ngud.

Hakka raha koguma reisimise jaoks. 6pi m2gironimist, mingit ekstreemsporti.

Peamine on tahe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah minu suuremad joomingud lõppesid see nv :/, õmblust vajava kulmu ja kadunud hambaga :/. Peale hamba kaotasin kellegi kallima kah :/, tänu alkohlile :/. Sain oma õppetunni kätte.

Sattusid kaklusesse w ? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah minu suuremad joomingud lõppesid see nv :/, õmblust vajava kulmu ja kadunud hambaga :/. Peale hamba kaotasin kellegi kallima kah :/, tänu alkohlile :/. Sain oma õppetunni kätte.

Sa ikka vastu ka antsid tahaks teada mis teisest klemmist sai? Kelle kallima siis ära kaotasid? Ei usu, et tänu alkoholile. Ma arvan ei olid ise suht jobu ning sellepärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tunnistan häbiga. Pühapäevast kuni reede õhtuni loen kõiki oma kaloreid, süsivesikuid, valke ja rasvu grammi täpsusega. Teen trenni 4, 5 korda nädalas. Ei suitseta. AGA reede õhtul pudel rummi/viina +1,5l coca colat sisse ja peole ja suitsetama jne. Ja see niimoodi iga nädal. Elan küll aga mis elu see on jah?

Täpselt sama siin, aga vahest on rummi asemel 6-pack õlle vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuidas mõjub selline asi nagu alkoholivaba õlu või siis need mis käivad sama katekooria alla aint et sisaldus on 0.5% . Olen väga pikalt tervise jamadega võidelnud ning sellele väga lõppu ei paista (meie meditsiini auklikku süsteemi silmas pidades) ning olen kah võib öelda täiskarsklane aint et joon seda alkoholivabat õlut. Tarbin seda igapäevaselt. Teoreetiliselt peaks see olema igati hea kuna sealt saab vitamiine kuid jääks ootama teie proffessionaalset arvamust :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas mõjub selline asi nagu alkoholivaba õlu või siis need mis käivad sama katekooria alla aint et sisaldus on 0.5% . Olen väga pikalt tervise jamadega võidelnud ning sellele väga lõppu ei paista (meie meditsiini auklikku süsteemi silmas pidades) ning olen kah võib öelda täiskarsklane aint et joon seda alkoholivabat õlut. Tarbin seda igapäevaselt. Teoreetiliselt peaks see olema igati hea kuna sealt saab vitamiine kuid jääks ootama teie proffessionaalset arvamust :angry:

Vitamiinide jms väikeste nn mikro-elementide suhtes minu sisetunen ütleb, et eriti rääkimis-väärsed nadp ole, need vitamiinid omavad niiväikseid nähtamatuid koguseid inimese kehas, ja nende roll on väga väike üldse, ja lisaks veel ei ole teadusele päris selge, milleks neid vitamiine kehas vaja on. Et mulle tundub, et kui öeldakse, et big Mac on halb kuna selles poel vitamiine, siis see on mõttetu väide, kuna inimene ei vajagi neid vitamiine oma menüüsse nii agaralt nagu propageeritakse. Kui agaeeldada et neil vitamiinidel mingi kaduv-väike roll on, siis sellest kohast alates võiks aga edasi rääkida, et tõenäoselt omastab keha vaid kvaliteet-toidus olevaid vitamiine. Õlu, krabipulk, selveri-vitamiin jms ei anna kehale küll mingit vitamiini, ma arvan nii. Küll aga saab lihast vitamiine, kapsast, need on töötlemata. Et seda õlu millegiks kasulikuks pidada pole mõtet ma arvan. Aga see oli siis nö sisetunde-järgi vastus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas mõjub selline asi nagu alkoholivaba õlu või siis need mis käivad sama katekooria alla aint et sisaldus on 0.5% . Olen väga pikalt tervise jamadega võidelnud ning sellele väga lõppu ei paista (meie meditsiini auklikku süsteemi silmas pidades) ning olen kah võib öelda täiskarsklane aint et joon seda alkoholivabat õlut. Tarbin seda igapäevaselt. Teoreetiliselt peaks see olema igati hea kuna sealt saab vitamiine kuid jääks ootama teie proffessionaalset arvamust :angry:

Toiteväärtus 100 grammi kohta:

Kalorsus 29 kcal

Valgud 0.3 g

Süsivesikud 3 g

Vesi 94 g

Vitamiin B1 0.01 mg

Vitamiin B2 0.03 mg

Niatsiin 0.8 mg

Vitamiin B6 0.01 mg

Vitamiin B12 0.11 µg

Naatrium 2 mg

Sool 0.01 g

Kaalium 33 mg

Kaltsium 5.5 mg

Magneesium 8.1 mg

Fosfor 15.1 mg

Raud 0.03 mg

Tsink 0.01 mg

Jood 1 µg

Seleen 0.05 µg

Ei näe küll siin selliseid koguseid vitamiine, ega ka midagi muud, et peaks seda õllet kas siis alkoholiga või ilma sisse lürpima. Olen enam kui veendunud, et mujalt saab need vitamiinid märksa maitsvamalt kätte;)

Muudetud kasutaja MoloM poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rahvas võtke rahulikult :angry: .

Nädala sees tehke trenni ja nv laske lõdvaks( mitte pildituks :) )

Ise võtan iga laup saunas õlut ja vahest paar pitsi viina. Minule see laastavalt ei mõju ja tunnen end seltskonnas hästi.

Peale selle on hea uni garanteeritud. + hommikul pole pohmakast haisugi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah... :D ...ja ikkagi on Eesti see, kes on teisel kohal alkoholi tarbimises.

Meie süü, et teised vähe kannatavad?

Paratamatu vist, et Eesti inimene võib ainult hädaldada ning asja äärmusteni viia, kui teie jaoks on see vale, siis hoidke suu kinni ja ärgu minge teisi õpetama mis nemad teevad, pole teie asi. Ma joon vähe ja nagu keegi eelnevalt kommenteeris, et pole vähemalt 21gi ja mis siis? Oma asi mul palju ja kus ja kuna joon, olgu mällar või mitte. Ise võtan kuus korra, kui sedagi, alkoholiga probleeme pole aga täiskarsklased pole ka korras.

Nõustun ka raqzi viimase postiga, peol ilma alkota on kuidagi tuim, pole peotuju. Samuti Leviga, hea uni garanteeritud ja aitab lõõgastuda.

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ikka vastu ka antsid tahaks teada mis teisest klemmist sai? Kelle kallima siis ära kaotasid? Ei usu, et tänu alkoholile. Ma arvan ei olid ise suht jobu ning sellepärast.

Ma olen nõus.

Aga kuradi, pange ikka õltsi noh, mis pidurdate :D

Viina võib ka vahest arva ma arvan. Aga siiski see võiks olla igaühe enda valik ja selline asi käib vastu sittumist kui mingid vennad räägivad et ei tohi juua ja siis mingid vennad räägivad et ainult jooma peabki. Kelle asi see on mis sa kodus teed või oma sõpradega niikaua kui sa kedagi ei sega.

Ärge ainult liiale minge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rahvas võtke rahulikult ;) .

Nädala sees tehke trenni ja nv laske lõdvaks( mitte pildituks :D )

Ise võtan iga laup saunas õlut ja vahest paar pitsi viina. Minule see laastavalt ei mõju ja tunnen end seltskonnas hästi.

Peale selle on hea uni garanteeritud. + hommikul pole pohmakast haisugi

Peale sauna viina juues on see hommikuse pohmaka riski vist just suurenenud? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, tunneks siis huvi selle vastu, et kas suitsetamine takistab lihaste kasvu jms, kui käid jõusaalis ja samalajal ka suitsetad? Ärge hakake kirjutama, et jah suitsetamine on kahjulik vaid tahaks saadatäpsemat informatsiooni! Tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Q. I was just wondering if smoking has a negative effect on bodybuilding and fitness?

A. I assume you started working out because you want to be healthy, not make your body rot from the inside out! Over the years I have trained many smokers, and have found out the biggest reason they ened up quiting was the negitive effects smoking had on their performance. With bodybuilding, a reduction in workout performance means less muscle building results and thus an inferior physique. This reduction in performance is compounded by the fact that smoking directly destroys all of the body's cells. This includes muscle cells!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Regulaarsel suitsetajal on veres alati vingugaasi ning see seob 6-10% hemoglobiinist, viimane seob hästi hapnikku. Seega suitsetajatel võib füüsiline jõudlus veidi nõrgendatud olla. Aga, et lihas ei kasva, see pole õige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nikotiin ahendab veresooni ja seega vereringe halvem, mis on pärsib toitainete ringlust kehas ja seega lihaskasvu??!

Mu loogika järgi vähemalt.

Ise kimun, muidu oleksin ammu kolemanile kannaga astund.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma enam ei suitseta aga ikka lihas ei kasva eriti :unsure:

Tglt seda sitta pole mõtet tõmmata, tegin 6a enne kui kohale jõudis, et see ei paku enam mitte mingisugust naudingut, pigem vastupidi, rõve hais, maitse ja uimasus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×