Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

Kui kaua see 1-suits päevas periood on kestnud? Küsin seetõttu, et arvan samuti, et 90% tõenäosusega saab ühel hetkel pool pakki päeva normiks.

Aga ise tunnen, et suitsetamine tervist ei mõjuta, kuid seda hetkel, võib-olla tekivad alles aastate pärast järlmõjud, seda ei oska öelda.

1-suitsu kohta ütleks seda, et ma küll niivähe ei teeks, üle pikema perioodi 1-suits teha on ikka üsna ebameeldiva maitsega suits minuarust, laksab küll väga hästi, aga kuidagi üsna ebameeldiva maitsega ikka ,tee ikka 2 suitsu päevas:)

Ma ennist vist mainisin et hakkab juba 3 aasta poole kiskuma see paha komme.

Ma nüüd natukene seletan, miks just 1 suits päevas. Nimelt on nikotiin füsioloogiliselt narkootilise toimega, siis paljud inimesed kogevad seda kui meeldiva peapöörituse nime all. Mina nimelt naudingi 1 suitsu läbi seda meeldivat peapööritust. :lol: imelik jah. Paljud, kes on aga läinud suurema suitsu arvude peale siis nende jaoks nikotiin ei ole enam nii mõjuva toimega ega tekita kõneall olevat tunnet, pigem on suurem nikotiini kogus just füüsilist sõltuvust tekitav. Selle 1 suitsu nikotiiniannuse suudab inimese keha küllalt kiiresti ja probleemivabalt kehast välja toimetada, samuti nagu 1 suitsust kopsudesse koguneva tahma ja tõrva. KOrdan veel, et uuringud on näidanud, et keskmise suurusega linna elaniku ( Keskmine linn = 500 000 in) kopsud on rohkem saastunud kui maal elava inimese omad.

Nõustuge, või laidke maha :D mina enam ei tea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti suurim linn TALLINN on vist 400000 elanikuga linn .

Kui tahad juba naudingut hakka snusi tegema =) , sealne nikotiini annus on suurem ja peapööritus ka seega suurem, aga mina ei teeks üldse suitsu. Mina ei saa ühest suitsust mitte midagi , peale haisu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jänes ja hunt saavad metsaraja peal kokku.

Jänes küsib hundi käest: "Sul tikku on?"

Hunt: "On"

Jänes: "No siis sul on suitsu ka raudselt?"

Hunt: "Pool pakki."

Jänes: "Ja siis sa võtad viina ka?"

Hunt: "No ikka."

Jänes: "Ja siis sa paned naisi kah?"

Hunt: "Loomulikult"

Jänes: "Näed see on loogika. Ole hea ja anna mulle nüüd üks suits."

Hunt annab jänesele suitsu ja see kõnnib minema.

Veidi hiljem kohtab hunt teepeal karu.

Hunt küsib: "Kuule karu sul tikku on?"

Karu: "Ei ole."

Hunt: "Kuradi pede oled."

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ma olen nüüd suitsumees või mitte? 1 Suits iga päev on mul kindel, sest tunnen et ei vaja rohkem, samas kui jätan tegemata, tunnen et nagu ikke oleks midagi puudu. Tüüpiline. Aga siiski: Ons se sama kahjulik kui pool pakki päevas või kuna niikuinii linlased on rohkem saastunud kopsudega kui maal elavad suitsetajad, siis ma olen segaduses. Muudab see 1 suits siis midagi?

Jah, muudab. Kuna ka üks suits kahjustab kopse ja hävitab ka rakke. Kui tegeled ka trenniga, siis soe soovitus jäta täiesti maha. Olemas ju nikotiini plaastrid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, muudab. Kuna ka üks suits kahjustab kopse ja hävitab ka rakke. Kui tegeled ka trenniga, siis soe soovitus jäta täiesti maha. Olemas ju nikotiini plaastrid.

Miks mulle nikotiiniplaastrid, kui pole kehas nikotiini, mida asendada ? Nikotiiniplaastrid on mõeldud neile, kelle kehas on suur hulk nikotiini ning et see on tekitanud füüsilise sõltuvuse, siis saab sigarettide arvu päevas vähendada, kui keha on juba plaastrilt imenduva nikotiiniga varustatud-- keha nõudlus nikotiini järele on sama, keha saab kah nikotiini sama palju, kuid lihtsalt suitsetamise vajalikkus jäb vähemaks.

Eniveis, kui inimene, kes teeb 1 suitsu päevas, kelle keha suudab sellise koguse nikotiini ise välja puhastada sama päeva jooksul, siis nikotiiniplaaster oleks minu arust väga vale variant, sest nagu võib loogilise järelduse teha siis antakse kehale seda ainiti juurde.

Kui nüüd aus olla siis võin ju muidugi mitmetele pahameelt valmistada ku iütlen, et " Ma olen võimeline suitsetamise iga kell maha jätma ", kuid nii see on. Minu iva on lihtsalt see, et ma naudin sigaretti ja selle kulturi, see on osa minu maailmavaatest. On igasuguseid inimesi: Osad, kes tuusavad, osad kes on proovind aga lõksu langenud ja osad, kes tõesti naudivad seda<--- that would me me.

Pole midagi mõnusamat kui piip või suits hambus nautida hommikupäikese käes oivalist kohvi ja tutvuda äsjaste sündmustega lehte sirvitsedes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei leia suitsetamises midagi positiivset. Seda enam, et pakk on ühe toidukorra hinnaga. Eks suits mõjutab ja soodustab nii mõnegi haiguse süvenemist, kuid ei tea kedagi, kes oleks suitsetamisse surnud.

Naabrinaine pidi arsti soovitusel maha jätma- tegi seda ja siis hoopis suri, et nõnda äkki loobus. Õppejõud sai kunagi infarkti ja hakkas samuti uuesti suitsetama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen kuskilt kuulnud,et suurlinnas(London,New York jne) elava mittesuitsetaja kopsud on hullemas seisukorras kui maal elava suitsetaja omad :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei leia suitsetamises midagi positiivset. Seda enam, et pakk on ühe toidukorra hinnaga. Eks suits mõjutab ja soodustab nii mõnegi haiguse süvenemist, kuid ei tea kedagi, kes oleks suitsetamisse surnud.

Ei ole ju ühe toidukorra hinnaga, ostes poest mingi toorsalati ja näiteks sooja ühepajatoidu läheb juba kallimaks kui pakk suitsu. Pluss toidule peaks juurde lisama mingi joogi ja ehk miskit maiuspala ka !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole ju ühe toidukorra hinnaga, ostes poest mingi toorsalati ja näiteks sooja ühepajatoidu läheb juba kallimaks kui pakk suitsu. Pluss toidule peaks juurde lisama mingi joogi ja ehk miskit maiuspala ka !

Ei tea, ei maiusta, kuid tean kohti, kus saab süüa ka 30.- eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa soovitada suitsetamist kuid kindlasti on üks suits tervisele sõbralikum kui 10 või 15.Enda peal järgi katsetatud või siis lihtsamalt üeldes nii on juhtunud lihtsalt.Ka pisut suitsetan kui kaine olen ja kui jooki saab tehtud siis rohkem tehtud ning vahe on kohe märgatav.Enesetundes,kopsudes jne.Ei soovita palju suitsetada,vähemalt seda tubakat küll mitte,mis siin eestis liigub.Aga enamus kes siin foorumis liiguvad tegelevad spordiga seega eeldan et teame kõik et palju jooki või tubakat midaiganes segab trenni :lol: ning väga tihti hea trenn on juba ise parem kui lampi juua.

Või kopsud pakist kinni tõmmata...aga se teine teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas saab suitsupaki hinda võrrelda toidukorra hinnaga? jah suits on kallis ja tõuseb palju veel. aga inimene kes teeb 1-2 suitsu päevas saab pakiga läbi 0,5-1 kuu. et võrreldi 1 toidukorra hinda 1 kuu koguse suitsu hinnaga?ega 1 suitsukord pole ju samakallis kui toidukord, keegi pakki korraga ei tõmba.

Markus ruhl ju ka suitsetab, aga vaat kus on alles mass. viimane video big and loving it paneb mitukorda suicu ette. arnold schw.. ka suizetas ju. jõualadel ta ilmselt jõule ja massile halvasti ei mõju vastupidavusele aga sitasti, vastupidavusala sportlastel ei tasu. ahendab veresooni ja potentsile seega kahjuks.

No andestust- leiti ka , millest kinni haarata ja jaurama hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjulik on suitsetamine nagunii, loomulikult, kui 1 sigaret päevas tõmmata, siis midagi eriti hullu see pole. Kuigi ma ikka ei usu, et teemaalgataja sellest ühest suitsust mingit nö. laksu püüab :lol: nagu ta väitis vist!

Aga üldiselt, suitsetamine ja sport ei sobi kokku kuidagi, vähemalt minu arust. Ise jätsin suitsetamise maha 8 aastat tagasi, peale seda olen vist 3 korda 2-5 kuud uuesti tegema hakand ning need 2-5 kuud ei tulnd trennist midagi välja, lihtsalt ei leidnud motivatsiooni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjulik on suitsetamine nagunii, loomulikult, kui 1 sigaret päevas tõmmata, siis midagi eriti hullu see pole. Kuigi ma ikka ei usu, et teemaalgataja sellest ühest suitsust mingit nö. laksu püüab :lol: nagu ta väitis vist!

Aga üldiselt, suitsetamine ja sport ei sobi kokku kuidagi, vähemalt minu arust. Ise jätsin suitsetamise maha 8 aastat tagasi, peale seda olen vist 3 korda 2-5 kuud uuesti tegema hakand ning need 2-5 kuud ei tulnd trennist midagi välja, lihtsalt ei leidnud motivatsiooni!

Kas kilosid ei lisandunud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kilosid ei lisandunud?

No praeguseks on lisandunud kuskil 40kg, millest mingi osa on rasvapolster, aga mul pole selle vastu midagi ja lihasmassi on ikka väga-väga palju juurde tulnd. Ja samas olen umbes poole tugevam füüsiliselt, mängin võrku, kossu ja tunnen ennast üldse väga hästi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Motivatsiooni ei olnud selle pärast, et suitsu tegid, või võis põhjus ka muus olla? Pole kuulnud küll, et mõni kogus nikotiini inimese tahtejõudu kärpida suudaks.

Tahtejõu olemasolus või selle puudumises minu puhul vaja kahelda pole, ma tean, et tahtejõudu mul on, võiks osa kellelegi ära isegi anda!

Ja mul suva, millest see motivatsiooni puudus tuli, mina mõtlen, et see oli suitsust, tänu sellele, et nii mõtlen, olen sellest s....t nüüd lõplikult prii

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui paljud teevad teist trenni kõrvalt suitsu?Trenn ja suits kokku ei sobi vist, aga paljud teevad nagu olen näinud. Ise teen paki päevas.

Loll teema ja küsimus,,, seepärast küsingi et olen näinud kuidas mingid 2x2 kapid jõukast välja tulevad ja suitsu ette viskavad...Ma ei järgi nende eeskuju ja tahaks hoopis maha jätta, aga ei õnnestu kuidagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot ei mõista, kuidas inimene ei suuda suitsu maha jätta :D . 5 aastat tagasi olin ise suht hull korsten- pakk päevas tuli ära ja võin öelda, et oli päris kõva sõltuvus. Kui ikka miskipärast pool päeva suitsu teha ei saanud, siis olin pisike kuri närvipundar valmis ;) . Aga ühel hetkel sain aru, et tahan maha jätta, maksku mis maksab. Polnud hullu midagi, kaks nädalat oli muidugi suur isu peal, aga sain ilusti hakkama- ostsin hunniku nätsu ja lutsukaid- kui suitsunälg väga hulluks läheb, siis nendest suur abi. Mingeid spets plaastreid või nätse ma ei kasutanud. Mida aeg edasi- seda kergem oli- kuu aja pärast juba avastasin, et õhk palju värskem ja maitsed teravamad, võhma rohkem jne... Kui ikka tõesti tahtmine on, siis pole siin midagi ülemõistuse rasket, natuke kannatust ja iseloomu ainult vaja :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui paljud teevad teist trenni kõrvalt suitsu?Trenn ja suits kokku ei sobi vist, aga paljud teevad nagu olen näinud. Ise teen paki päevas.

Loll teema ja küsimus,,, seepärast küsingi et olen näinud kuidas mingid 2x2 kapid jõukast välja tulevad ja suitsu ette viskavad...Ma ei järgi nende eeskuju ja tahaks hoopis maha jätta, aga ei õnnestu kuidagi.

Tegin 9 aastat suitsu, suvel hakkasin trenni tegema, suutsin kuu korraliku rutiinset trenni teha enne kui aru sain et suits on ikka nii mõttetu ja jätsin päevapealt ilma mingite abivahenditeta maha, söögiisu palju parem, juba on ka toit teise maitsega ning vaikselt olen ka märganud et tunnen lõhnasid paremini. Ja karta on et need vennad oleksid kah kõvasti suuremad kui nad seda suitsu ei teeks, ta ikkagi on üks päris suur isulangetaja kui aus olla..

Tahad et õnnestuks suits maha jätta? Siis samal ajal kui sa seda teksti siin loed võta oma suitsupakk ja pigista see väikseks kuubikuks - ja tee seda nüüd ja kohe. Kui sa seda ei suuda teha - vat siis ei ole midagi enam teha : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×