Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

Aga mõnele ju järsku meeldib. Sama hea oleks küsida strippari käest, et miks sa strippi teed või mõne teise kuti käest, et mis sa seal jõukas teed. Inimene teeb seda, mis talle meeldib =o)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suitsetamise kahjulikus väljendub siiski rohkem hingamisteedes, ei ole auslt öeldes lugenud ega kuulnud väiteid, et kreatiini puhul peaks suitsetamist vältima. Üldjuhul peetakse seda mõistetavaks, et inimene kes tegeleb spordiga ei suitseta. Ise lõpetasin suitsetamise ligi 9 aastat tagasi kui alustasin kulturismi treeninguid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Jaan Kärner

Oli tõstja Perepjolkin, kes enne 200kg tõukamist pani vahetult, enne tõstepõrandale astumist värske mahvi Priimat. Vot nii olid vanasti lood!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen juba kord selline, ajan jälle vett sogaseks, kuid vaagiks seda teemat, võib-olla on see paljudele endistele suitsetajatele juba tuttav. Paljud otsivad just võimalusi suitsetamisest loobumiseks kuid mitte ei õnnestu. Soovitan uutel külalistel innuga saalides käima hakata, sest regulaarne treening on kõige parem vahend sellest halvast kombest loobumiseks või vähemalt piirab seda. kas on mõnel siinolijal ka selliseid tundeid on olnud, jutt puudutab muidugi neid kes on suitsetamisega kokku puutunud? Oodatud on kõik kommentaarid üldse suitsetamise kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siikohal paslik väjendada ka oma ebatolerantsust: vihkan suitsetajaid ja nimetan neid narkariteks. No vaidle vastu mis asi see siis muud on see on ju pesuehtne sõltuvus. Lihtsalt jäle vaadata kui inimene on tahtejõuetu...ei maksa seletada, et raske maha jätta jne. Mul on kohe ettenäidata 3 tuttavat kes olles juba kroonilised niktiinisõltlased(a la 20 aastat) jätsid pahe päevapealt. Kui mõnda see ikka veel ei veena, soovitan soojalt minna Seli kosuhaiglasse lahtiste uste päevale ja vaadata üle üldkasutatav WC kus kraanikausid veriseid kopsutükke täis ropsitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin ka kunagi suitsetaja ja suutsin sellest loobuda just tänu saalis käimisel. Muidu ennem olin ka kõvasti üritanud, aga kasutult! Alles siis kui hakkasin regulaarselt saalis käima õnnestus see täielikult. Kui teed regulaarselt trenni siis kasvab tahe ja loomulikult kasutad ära oma vaba aja. Niimoodi muutub suitsetamine sulle peagi vastikuks ja hakkad oma tervise pärast rohkem muretsema. Kuigi tean ka selliseid poisse, kes on regulaarsed suitsetajad ja samuti saalis käijad....eks iga üks teab ise!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea, kas minu suitsetamisest loobumine on seotud saaliga, aga juhtus see samal päeval, kui alustasin saalis käimist. Suitsetamisest on kõige lihtsam loobuda sellele alternatiivi leides. Saal sobib selleks väga hästi. Ma olen veel selline friik, et paar kuud peale suitsust loobumise keerasin selja ka alkoholile. Mõne arvates ei ole ma selle tõttu normaalne.....ise tunnen ennast hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa kipud liiga palju vihkama, oled vist õel inimene. Sõltuvus on haigus. Ja vihata haiget inimest ainult tema haiguse pärast on sama hea kui panna vangi väike laps kes võttis luba kysimata vaagnast kypsist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks alkoholi ja suitsu tehakse ikka stressi ja pingete maandamiseks, saal aga annab mitmeks päevaks nii suure väljundi, et kaob lihtsalt huvi ära nende pahede järele. Vahel peale trenni peole minnes mõtled, et mis tähtsust sel on kas jood täna alkoholi või mahla, nagunii on mõlemat pidi hea, targem siis parem variant. hiljem avastad ,et on juba mitu kuud möödas ,aasta ja kõik see on möödunud ilma alkohaolita, tegelikult on see normaalne ja tore.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omast läbielatust kogemusest niipalju, et ise jätsin suitsetamise maha päeva pealt. Põhjus oli väga lihtne, pärast esimest suitsu ja kohvi hommikul läksin ropsima. Kuust ajast mulle piisas, et endale selgeks saada, et liiga vara lahkuda. Pärast poolt aastat kui tervis oli paranenud alustasin jõusaali treeninguid, mille tagajärjel ka vererõhk normaliseerus. Sellest on nüüd möödas viis aastat, endist tagasi ei taha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda minagi. Ma olen sellises staadiumis juba, et ma enda pead ei vaeva mõttega, kas täna juua, või mitte. Minu jaoks on loomulik, et ma ostan klaasi vett aga mitte õlut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah just nimelt meile nii traditaiooniliseks saanud hommikune kohvijoomine tühja kõhu peale ei ole tervislik. Kohvi pärsib tugevasti seedimist ja ainevahetust, teda võib juua kui organism on ärganud , kuid mõõdukalt, soovitavalt lahjemat ja piimaga. Vahel tehakse tass just kanget kohvi sellepärast et pea on nn. paks ja ei lähe käima, tegelikult võib põhjus peituda hoopis mõne vitamiini puuduses. Soovitan peale hommikust kerget einet ka väsimuse perioodil vitammiine tarvitada, talvel, kevadel on see lausa kohustuslik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on lausa vastik vaadata osasid sekretärineiusid - alla 30 aga igatunnine kohv ja sigaret on näonaha teinud halliks ja juuksed koledaks + üleüldine lodev keha. Võta kohv ja viska suitse raisk..

Muidugi, kohv kondenspiimaga on vahel päris hea - nii paar tassi aastas.. Aga korralik sekretär kasutab suhkruasendajat ("tervislik") ja piimaasendajat pulbrit. Lihtsalt rõve.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niiiii hea on pärast väsitavat trenni väike `` vitamiini pulk `` ette panna, kuid ei : nüüd on sellel lõpp. Tõsi on, et saal treenib meid nii vaimselt kui füüsiliselt. Vaimselt arendab ta tahtejõudu, ilma milleta polexki ju kulturisti... Alkoga on minu jaoks teine lugu. Mingit risti pole ma sellele ette löönud nagu mõni mees siin, kuid kindlad printsiibd kehtivad minu jaoks alati... Edu kõigile

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No jah...kuigi olen juba trenni teinud a la 4 aastat viskan ikke no kord kuus 1-2 kõige kangemat sigareti endale ette ja teen need järjest ära. Oi milline littakas lööb pähe. Ma ei usu, et see nüüd mingine suur patt oleks sest ei saa elada koguaeg rutiinset elu. Ja alkohol teatud määral see käib lihtsalt asja juurde.

Üks päev pidin ka shokki saama kui läksin trenni ja mulle tuli vastu meie saali kõige n.ö. tegijam vend, igas mõttes. Ja kus see alles imes oma suitsu. Ei olnud mingitgi kahtlust, et see mees on sõltuvuses. Aga Who Cares ta on tegija, las teeb mis tahab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni teen ikka enda jaoks,teen suitsu ja joon ka õlut,ei kurda,ei sure.Keemiat-valke jms stuffi,steroididest,hormoonikatest ja muust rääkimata ei tarvita põhimõtteliselt.Kasutegur-polnud kümme aastat trenni teinud,olin kõvasti joond sel ajal ja pakk-poolteist päevas suitsu kimund,aga taastasin kümne aasta taguse vormi ca kolme kuu trenniga.Kusjuures-seoses tööga trenn suhteliselt ebaregulaarne-kord,kaks nädalas.Nii et-suits ja alkohol on suhteline mõiste.P.S.tossan praegugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×