Jump to content
Jalkapoiss

kodune trenn

Recommended Posts

1. päev

»

Lamades surumine kangiga 3 x 8 - 10

»

Kaldpinnal hantlitega surumine 3 x 8 - 10 (ei saa teha kuna on ainult horisontaalpink)

»

Rippes käte kõverdamine ( lõuatõmbamine ) 3 x 8 - 10

»

Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes 3 x 8 - 10

»

Õlalihastele istudes hantlite surumine 3 x 8 - 10

»

Õlalihastele lendamine hantlitega küljele 3 x 8 - 10

»

Seistes kangiga küünarvarte kõverdamine 3 x 8 - 10

»

Lamades prantsuse surumine kangiga 3 x 8 - 10

»

Kõhulihastele keretõsted kõhupingil 3 x max

»

Istudes trenazööril kerepöörded 3 x max

2. päev

Hack- Kükk trenazööril 3 x 8 - 10

»

Säärte sirutused ette trenazööril 3 x 8 - 10

»

Jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril 3 x 8 - 10

»

Istudes jalgade kõverdamine 2 x 8 - 10

»

Säärtele seistes pöialetõus hack-masinal 3 x 8 - 10

»

Säärtele istudes trenazööril pöialetõus 3 x 8 - 10

»

Seljasirutajale jõutõmme 3 x 8 - 10

Äkki sobib see kava ka ?

Keegi oskaks mulle öelda bold kirjaga harjutuste asemel harjutused, mida saaks teha hantli ja kangiga ?

Muudetud kasutaja Jalkapoiss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1 päev – rind ja selg

2 päev – jalad

3 päev – vaba

4 päev – käed ja õlad

5 päev – vaba

6 päev – alusta tsükliga otsast peale

ma lugesin superseeriate kohta ja mõtlesin et võiks proovida, aga äkki aitaks keegi harjutused valida ?

igale kehaosale on vaja kahte harjutust (peavad olema tehtavad kangi ja hantliga).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole vaja tingimata igale kehaosale kahte harjutust. Võib teha ühte aga rohkem seeriaid. Pead andma lihastele piisavalt koormust ja puhkust, et asi toimiks. Pead ise enda peal proovima ja ära tundma, kui palju on paras. Kui järgmisel treeningul on väsimus sees, sai eelmine kord liiga palju ja on vaja rohkem taastuda ja kui kuu aja jooksul tulemused ei parane on koormus jälle liiga väike. Ei ole olemas igale inimesele universaalset treeningkava. Ikka pead katsetama ja enda kohta rohkem teada saama. Seda enam, et vahendid on piiratud. Aga see ei ole takistuseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise teen ka kodus trenni ja mul on ainult 2 regullitavat hantlit, suvaline 4 jalaga metallist tool, velotrenazöör ja naine :lol: . Kava teen 3 korda nödalas.1 päev on õlg ja selg(õla 3 osa- 3 harjutust, rohkem väga vaja pole et korralikult läbi töötaks, seljale teen laia haardega lõuatõmbeid seal kus saab ja lükkan kõik raskused 1 hantli peale ja teen 1 käega tõmbeid, ise pingile toetudes) 2 päev on biits ja triits (jällegi teen mõlemale 2 kuni 3 harjutust ainult, aga teen liigutust aeglaselt ja korraliku vormiga ja väga normaalselt võtab läbi) ja 3 päeval teen rinda ja jalga(rinnale teen hantlitege surumist, siis lendamist ja lõppu kätekaid.Jalgadele teen nii, et võtan naise selga nagu kartulikoti :) 60kg ja teen kükke ja säärtele päkaletõuse,üsna piiratud harjutused, aga see-eest mõjuvad korralikult).Lisaks korralik soojendus 10-15min ja kõigil päevadel üritan vähemalt 15 min aeroobset rattaga teha.Ise langetan hetkel kaalu ja ravin nihestatud diski, seega minule sobib see kava hästi, eks sa ise pead lõpuks otsustama mismoodi ja mida sa ise taga ajad, lihtsalt tõin sulle v'ikese näite.Ahjaa iga hantlitega möllamise päev teen ma veel kõhule lamades jalgade tõsteid ja alaseljale teen iga päev kindlaid keharaskuse harjutusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. päev

»

Lamades surumine kangiga 3 x 8 - 10

»

Kaldpinnal hantlitega surumine 3 x 8 - 10 (ei saa teha kuna on ainult horisontaalpink)

»

Rippes käte kõverdamine ( lõuatõmbamine ) 3 x 8 - 10

»

Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes 3 x 8 - 10

»

Õlalihastele istudes hantlite surumine 3 x 8 - 10

»

Õlalihastele lendamine hantlitega küljele 3 x 8 - 10

»

Seistes kangiga küünarvarte kõverdamine 3 x 8 - 10

»

Lamades prantsuse surumine kangiga 3 x 8 - 10

»

Kõhulihastele keretõsted kõhupingil 3 x max

»

Istudes trenazööril kerepöörded 3 x max

2. päev

Hack- Kükk trenazööril 3 x 8 - 10

»

Säärte sirutused ette trenazööril 3 x 8 - 10

»

Jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril 3 x 8 - 10

»

Istudes jalgade kõverdamine 2 x 8 - 10

»

Säärtele seistes pöialetõus hack-masinal 3 x 8 - 10

»

Säärtele istudes trenazööril pöialetõus 3 x 8 - 10

»

Seljasirutajale jõutõmme 3 x 8 - 10

Äkki sobib see kava ka ?

Keegi oskaks mulle öelda bold kirjaga harjutuste asemel harjutused, mida saaks teha hantli ja kangiga ?

Kindlasti saad sa teha rinnaltsurumist horisontaalpingiga ka negatiivses ja positiivses kaldes, tuleb lihtsalt midagi pingi alla leiutada, näiteks kettad :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutan selle teema ära, et küsida järgmist asja:

Kas jõusaali jalgade päev on mõeldav asendada koduse jalgade trenniga?

St kodus teha käärkükki, ette asteid ja veel näiteks

. Olemas kaks 22 kilost hantlit(reguleeritavad)

Oleks reaalset lihaskasvu oodata või hoiab ainult trimmis jalgu nõnda?

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasutan selle teema ära, et küsida järgmist asja:

Kas jõusaali jalgade päev on mõeldav asendada koduse jalgade trenniga?

St kodus teha käärkükki, ette asteid ja veel näiteks

. Olemas kaks 22 kilost hantlit(reguleeritavad)

Oleks reaalset lihaskasvu oodata või hoiab ainult trimmis jalgu nõnda?

oled sa varem jalgu korralikult treeninud ka? mõnele mehele, kes pole jalgu eraldi varem treeninud, võivad need kodused harjutused alustuseks sobida küll. kuid arvan, et maksimumi saab jalgadest välja võtta ikkagi jõusaalis (see mu isiklik arvamus, ei ole kodus kunagi jalgu treeninud)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oled sa varem jalgu korralikult treeninud ka? mõnele mehele, kes pole jalgu eraldi varem treeninud, võivad need kodused harjutused alustuseks sobida küll. kuid arvan, et maksimumi saab jalgadest välja võtta ikkagi jõusaalis (see mu isiklik arvamus, ei ole kodus kunagi jalgu treeninud)

Siiamaani olen jalgu jõusaalis teinud jah. Aga ma ilmselt proovin paari päeva pärast ära kodus üks hea jalatiir teha ja vaatan kuda tunda annab :D.

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siiamaani olen jalgu jõusaalis teinud jah. Aga ma ilmselt proovin paari päeva pärast ära kodus üks hea jalatiir teha ja vaatan kuda tunda annab :D.

ega muidu vast teada ei saa jah. anna siis teada, kas tasub teistel ka kodus jalgade treenimisele mõelda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ega muidu vast teada ei saa jah. anna siis teada, kas tasub teistel ka kodus jalgade treenimisele mõelda

Annan teada :D . Homme ilmselt teen selle sajoobi ära. Esimene kord muidugi ei pruugi hästi välja tulla, sest kõik need harjutused mu jaoks suht uudsed ja tehnika kindlasti logiseb veits, kuid mingi ülevaate kindlasti saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Annan teada ;) . Homme ilmselt teen selle sajoobi ära. Esimene kord muidugi ei pruugi hästi välja tulla, sest kõik need harjutused mu jaoks suht uudsed ja tehnika kindlasti logiseb veits, kuid mingi ülevaate kindlasti saab.

Dumbbell Single Leg Squat & Dead Lift Exercises 3x 8 - 10

Bulgarian Split Squat 3x 8-10

Käärkükk 3x 8 - 10

http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...k/jalg/033.html

Etteaste kükk hantlitega 3x 8 - 10

http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...k/jalg/032.html

Dumbbell Stiff Leg Deadlifts 4x 8 - 10

Ühe jalaga, hantel treenitava jala poolses käes, päkkadele tõus 4x 15 - 25

Sellise kavaga tegin eile kodus siis, Deadliftsi jaoks hantlid jäävad natuke lahjaks. Aga üldiselt paistis toimivat, sest täna mul absoluudselt kõik jalalihased haiged(peale jõusaali tavaliselt näiteks p*rse küll haige ei olnud)

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Dumbbell Single Leg Squat & Dead Lift Exercises 3x 8 - 10

Bulgarian Split Squat 3x 8-10

Käärkükk 3x 8 - 10

http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...k/jalg/033.html

Etteaste kükk hantlitega 3x 8 - 10

http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...k/jalg/032.html

Dumbbell Stiff Leg Deadlifts 4x 8 - 10

Ühe jalaga, hantel treenitava jala poolses käes, päkkadele tõus 4x 15 - 25

Sellise kavaga tegin eile kodus siis, Deadliftsi jaoks hantlid jäävad natuke lahjaks. Aga üldiselt paistis toimivat, sest täna mul absoluudselt kõik jalalihased haiged(peale jõusaali tavaliselt näiteks p*rse küll haige ei olnud)

See näitab seda, et pole venitanud? Kui septembris ise esimesi korda jõusaalis käisin siis olid ka lihased haiged, kuid kui venitama hakkasin, kadus probleem koheselt...nüüd on lihased lihtsalt peale trenni nõrgemad. Venita ja enesetunne muutub kohe paremaks...kuigi minuarust on see kõige tüütum osa.

Muudetud kasutaja taivox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See näitab seda, et pole venitanud? Kui septembris ise esimesi korda jõusaalis käisin siis olid ka lihased haiged, kuid kui venitama hakkasin, kadus probleem koheselt...nüüd on lihased lihtsalt peale trenni nõrgemad. Venita ja enesetunne muutub kohe paremaks...kuigi minuarust on see kõige tüütum osa.

Venitan alati enne ja peale trenni vahet ei ole kas teen trenni kodus või jõusaalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×