Jump to content
anelka

Jack LaLanne 93

Recommended Posts

No vot ja ma ei teadnudki!! Kle jah raha mul hetkel palju pole .. ostsin poest saia ainult. Ei võibolla neljapäeval käime ära aga kindlalt ei tea midagi. Vanaisa tuli just, kradi soe on väljas..

Krt saaks juba ujuma.. kus see stipendium on küll krt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadake linki :rolleyes::lol:B):)

Sellesmõttes, et kindlasti, kellel on mingi eesmärk siis teeb ka vanemas eas trenni ja toitub vastavalt, aga kellel pole millegi nimel pingutada, siis milleks peab vanas eas rassima. Samas, ega väike jalutuskäik ei tee küll paha. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaadake linki :rolleyes::lol:B):)

Sellesmõttes, et kindlasti, kellel on mingi eesmärk siis teeb ka vanemas eas trenni ja toitub vastavalt, aga kellel pole millegi nimel pingutada, siis milleks peab vanas eas rassima. Samas, ega väike jalutuskäik ei tee küll paha. :)

See on 1 erinevus 2 kooli vahel: ühed elavad rohkem teistele näitamiseks, teised teeved seda iseendale...

Ärge minu jalutuskäikude pärast muretsege. Kui ma terve päeva ratast tallaks, poleks minul ka raha, et süüa osta.

Kes tahab see teab/saab aru teemast, mida ma TEGELIKULT silmas pidasin!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mercola ise on 55, kiilasuses kahtlustab Ta nooruse lollusi - väga palju trenni, väga madal kolesterool, väga vähe rasvasid (nii on/oli moes ju).

Vahva!

Ma ise ka kaalusin, kas ma riputan selle siia yles...v6i ei.

If you can not have just one drink...you are an alcoholic :rolleyes: See meeldib neile kindlasti...

yks test ka...

et igav ei hakkaks :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütleme nii, et vana mehe kohta vorm on super ja ta vist

üritab näidata, et mõni kulturist viitsib tegeleda ka vanas heas sellega, et vormis püsida

mitte nagu ntx. arnold, kes juba suht käest ära läinud.

Muidu kõige rohkem on suuremaks/paksemaks läinud Brendan Fraser.

Kusjuures ta ei ole üldse vana ka. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen alati teadnud, et see Schwarzenegger on üks mõttetu mees ja nüüd sain sellele taaskord kinnitust. Samamoodi ka need teised Hollywoodi staarid, kes miljoneid teenivad. Nad võivad küll kuulsad ja rikkad olla, aga mina pean samal ajal kodus omaette peenikest naeru, sest nad on ju paksud.

Sest see Arnold, näiteks. Mida ta maailma heaks teinud on? Populariseeris sellise kompleksidega meeste lemmikala nagu seda on kulturism. Samal ajal kui LaLanne andis maailmale Top Shopist tuntud mahlapressi, mis "annab 30% rohkem mahla kui teised mahlapressid". Kindlasti on Arnold nii vormist väljas, kuna ei tea toitumisest ega trennist midagi. Järas omal ajal kanarinda ja rõstsaia kui oleks pidanud seapead ja porgandit sööma. Sellepärast ta ei elagi igavesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Klassikaline Mercola bullshit.

v2ga inetu... :rolleyes:

Ma soovitan esineda argumenteeritumalt ja kindlasti viisakamalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis teemat sa paned?

Selle postituse tegelik mõte on "paleo" dieedi ja Mercola promomine. LaLanne osutus lihtsalt vahendiks kuidas jälle Mercolale tähelepanu juhtida. Kasutaja Anelka paistab olevat Mercola fanaatik.

Mercola kohta saab lugeda siit: http://en.wikipedia.org/wiki/Mercola. Sealt võib muuhulgas lugeda, et ta on saanud mitu FDA hoiatust.

Huvitav millal "paleo" dieedi fanatid koopasse elama ronivad? Kindlasti toimib sellises keskkonnas see dieet veelgi paremini, ei ole ikka kaasaegse tsivilisatsiooni loodud keskkond inimesesele elamiseks tervislik.

Lähen söön nüüd leiba ja joon piima peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
v2ga inetu... :rolleyes:

Ma soovitan esineda argumenteeritumalt ja kindlasti viisakamalt.

Sry, hiline õhtu ja väsinud. And the internets.

Igatahes - hoolimata sõnumite sisust ajab mind sõna otseses mõttes oksele nende sõnumite vorm ("tõestused", "põhendused", "argumendid") ja see artikkel on KLASSIKALINE näide sellest propagandistlikust jamast mida Mercola mida aeg edasi seda rohkem produtseerib.

Üks asi on vahutada netifoorumis nagu meie siin tihti teeme:) Teine asi on esitada "autoriteedina" artikleid, mis seisavad täielikel savijalgadel AGA kuna inimestel puudub kriitilise mõtlemise võime või harjumus (ons nad liiga noored, liiga suures ajapuuduses, teistsuguse haridustaustaga vms) nemad hüüavad koorina kaasa ja katsu sa pärast mingit mõistlikku dialoogi arendada - nagu mu esimesest postitusest näete - ka minus tappis ta selle juba eos.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×