Jump to content
pekk

kaalust alla ja keha trimmi!

Recommended Posts

Tere, minu mure selline:

Olen 27 aastane naine, vahelduva eduga läbi aegade kaalunud umbes 65 kg. Peale sünnitust aga kaal hakkas tõusma kuni jõudis 83.5 kg-ni

Nüüd umbes 3 aastat selles kaalus olnud, olen paari kuuga alla võtnud nii,et kaalun 72kg. Kaal langes suure stressiga. Nüüd kus eluolud stabiilsemad, olen hakanud jooksmas käima, 3-4 korda nädalas 6km 40minutiga. Vahetevahel sõidan ka rulluisku.

Tahaks kaalu langetada veel umbes 7kg. Praegu aga kaal püsib ja ei taha kuidagi langeda enam. Toitun nii, et hommikul tass kohvi suhkruga + näkileib singiga,lõunaks tavaline praad, ja nüüd siis õhtu on selline segane värk kuna ma ei tea mida õhtul süüa tohib.Olen joonud suure klaasi keefiri ja siis sama hommikune näkileib singiga või näiteks kodujuustu. Tihedamalt ma päeva jooksul süüa ei taha, mulle sobib see kindel 3x päevas süsteem väga hästi.

Aga mis ma teen valesti , et kaal ei lange? Millist trenni veel võiks teha? Praegu on rasva vähemaks jäänud ja nahk suhteliselt lõtv,kas peaksin jõusaali minema? või hoopis shapingusse? help! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hei, äkki kasutad tööriiistade alt BAV (baasainevahetuse) arvutit ning lööd kokku palju sa sellest vähem kaloreid tarbid. seal võib kaalu mittelangemise probleem olla <_<. ja näiteks kõhunahk ei proogigi sul enam tagasi sünnituseelsesse vormi minna - oma kallis naisuke on kahjuks olukorras, kus ka ilusasti treenimine ja söömine ei aita kõhunahka enam pingule. igasugune füüsiline teevus on aga tervitatav, seega vali, mis sulle endale kõige rohkem meeldib (mida sa viitsid järjest teha kaua ja kaua) ning anna aga tuld.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige lihtsam oleks lomulikult soovitada tellida toitumiskava siitsamast foorumist, mis on koostatud ekspertite poolt.

Kindlasti arvan, et peaksid hakkama tihedamini sööma. Võib-olla sulle praegune reziim sobib, aga kuna kaal ei lange, siis organismile see ei meeldi. Ilmselt on söögikordade vahel ka liiga suured pausid. Vanusega langeb ka ainevahetuse kiirus ja üks võimalus seda tasemel hoida on just tihedamini süüa. Ega see ei tähenda, et sa üle pead sööma. Lihsalt väiksemad kogused.

Hommikune söök on praegu väga nadi, kaloraaži pole ollagi. Võta käiku pudrud, kodujuustud, munad (keeda või tee omletti) - ühesõnaga variante on palju. Ei tea loomulikult, mida lõuna sisaldab, aga seal võiks kindlasti liha olla, rohelisemat sorti salat kõrvale näiteks. Õhtusöök on ka nadi. Ühesõnaga õhtul tarbi rohkem valgurikkamaid sööke koos tervislike rasvadega. Süsivesikud jäta päeva esimesele poolele.

Nagu mainisin, kindlasti on lihtsam toitumiskava tellida. Alati võid ka otsingut kasuatada. Leiad kindlasti kümneid kasulikke teemasid ja artikleid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Valesti teedki seda, et sööd liiga harva ja valel ajal vales koguses asju. Ainevahetus ei saa sellise toitumise juures kiiremini töötadagi ja seetõttu kaal ka ei lange. Isu on harjutamise asi, sööd korralikumalt ja tihedamini, hakkab ainevaheus kiiremini tööle, tekib ka isu.

Toitumise paikapanemine on pikem ja individuaalsem teema, seega tee oma keha jaoks see investeering ja telli toitumiskava.

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma võtsin süsika vaese toitumiskavaga 3 nädalaga 4 kilo alla :D Valgud teevad imet!

Briki, kui vaene oli su süsikavaene kava? Palju gramme päevas? Ma ise tavaliselt üritan ikka üle 100g süsikaid saada, alla selle ei tahaks eriti jääda... Ja kas "ärajäetud" süsikad asendasid pigem rasvade ja/või valkudega? Aitäh, kui viitsid vastata, või siis kui mõni teine teadjam räägiks süsikate minimaalse aga siiski tervisliku koguse kohta. (Süsikad tulevad ainult väärtuslikest allikatest).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Organism saab süsivesikute sünteesimisega ise ka hakkama, ja see tegevus on suhteliselt energiakulukas, mis on liigse kaalu puhul hea argument.

Nii et saad täiesti ilma süsivesikuteta ka hakkama.

Väga süsivesikuvaene dieet paistab inimestele siiski raske olevat, eriti pikaajaliselt, siis võib 30%/30%/40% kalorijaotust rakendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Briki, kui vaene oli su süsikavaene kava? Palju gramme päevas? Ma ise tavaliselt üritan ikka üle 100g süsikaid saada, alla selle ei tahaks eriti jääda... Ja kas "ärajäetud" süsikad asendasid pigem rasvade ja/või valkudega? Aitäh, kui viitsid vastata, või siis kui mõni teine teadjam räägiks süsikate minimaalse aga siiski tervisliku koguse kohta. (Süsikad tulevad ainult väärtuslikest allikatest).

Ma ei oska sulle grammides ausalt öelda sest sõin pea iga päev täpselt samu asju ja süsikaid kokku ei liitnud.

Süsikad mis ära jätsin asendasin ikka enamus valkudega. Tegelt tarbisin süsiveskuid hommikul ja õhtul väga minimaalselt või proovisin üldse vältida. Alguses oli sellise korraga raske harjuda sest und ei tulnud, kuid 2 nädalaga kadus ka see mure.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nüüd nädal aega näljadieedil. Söön pool muna+1 tomat või pool muna+1 väike õun päevas. Lisaks pärast hommikust trenni kohv piimaga poole tunni jooksul. Ülejäänud päev vesi. Kas saan nädalaga oma alakõhu ja reied peenemaks. Kõhule tekkis jäätiste söömisest kerge punuke.

Muudetud kasutaja mammamia poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nüüd nädal aega näljadieedil. Söön pool muna+1 tomat või pool muna+1 väike õun päevas. Lisaks pärast hommikust trenni kohv piimaga poole tunni jooksul. Ülejäänud päev vesi. Kas saan nädalaga oma alakõhu ja reied peenemaks. Kõhule tekkis jäätiste söömisest kerge punuke.

A. Ansip ütleks selle peale "Tule taevas appi!" :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nüüd nädal aega näljadieedil. Söön pool muna+1 tomat või pool muna+1 väike õun päevas. Lisaks pärast hommikust trenni kohv piimaga poole tunni jooksul. Ülejäänud päev vesi. Kas saan nädalaga oma alakõhu ja reied peenemaks. Kõhule tekkis jäätiste söömisest kerge punuke.

kas sul on eilsest pohmakas või lihtsalt väga paha olla ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Anna pärast teada, palju kaalu-sentimeetreid tagasi tuli.

Teema pealkiri ütleb, et kaalust alla ja keha trimmi. Kaalust võid alla ju saada, ent trimmi küll mitte. Kõlab nagu kena toitumishäire või väga halb nali. (Vist ikka nali; 26-aastane inimene ei saa ometi nii loll olla?)

Muudetud kasutaja Stardust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, minu mure selline:

Olen 27 aastane naine, vahelduva eduga läbi aegade kaalunud umbes 65 kg. Peale sünnitust aga kaal hakkas tõusma kuni jõudis 83.5 kg-ni

Nüüd umbes 3 aastat selles kaalus olnud, olen paari kuuga alla võtnud nii,et kaalun 72kg. Kaal langes suure stressiga. Nüüd kus eluolud stabiilsemad, olen hakanud jooksmas käima, 3-4 korda nädalas 6km 40minutiga. Vahetevahel sõidan ka rulluisku.

Tahaks kaalu langetada veel umbes 7kg. Praegu aga kaal püsib ja ei taha kuidagi langeda enam. Toitun nii, et hommikul tass kohvi suhkruga + näkileib singiga,lõunaks tavaline praad, ja nüüd siis õhtu on selline segane värk kuna ma ei tea mida õhtul süüa tohib.Olen joonud suure klaasi keefiri ja siis sama hommikune näkileib singiga või näiteks kodujuustu. Tihedamalt ma päeva jooksul süüa ei taha, mulle sobib see kindel 3x päevas süsteem väga hästi.

Aga mis ma teen valesti , et kaal ei lange? Millist trenni veel võiks teha? Praegu on rasva vähemaks jäänud ja nahk suhteliselt lõtv,kas peaksin jõusaali minema? või hoopis shapingusse? help! :D

Kui tahad, et kaal langeks hakka ka nende kolme korra vahel sööma.Tee lihtsalt kerge õun ja kohupiim näiteks.Hoiab seedimise kiire.Ja kasuta fitness.ee otsingut,saad palju targemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Anna pärast teada, palju kaalu-sentimeetreid tagasi tuli.

Teema pealkiri ütleb, et kaalust alla ja keha trimmi. Kaalust võid alla ju saada, ent trimmi küll mitte. Kõlab nagu kena toitumishäire või väga halb nali. (Vist ikka nali; 26-aastane inimene ei saa ometi nii loll olla?)

Jätsin mainimata, et teen ka trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nüüd nädal aega näljadieedil. Söön pool muna+1 tomat või pool muna+1 väike õun päevas. Lisaks pärast hommikust trenni kohv piimaga poole tunni jooksul. Ülejäänud päev vesi. Kas saan nädalaga oma alakõhu ja reied peenemaks. Kõhule tekkis jäätiste söömisest kerge punuke.

miski siin maailmas ei juhtu üleöö varu aega ja küll näed tulemusi dieet sellist sõna ei tohiks ollagi siis maailmas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin Tervisplussi, kus on 2 kaalulangetajat. Ühe personaaltreener on Argo der, kes ütles, et ta teab, kuidas ka 3-4 kg nädalaga alla võtta, aga ta ei andnud seda nõu neile. Kuigi naine oli huvitatud.

Mind huvitab, kuidas inimesed saavutavad nt nädalaga oma võistluskaalu, kui nt normkaal on 69, aga võisluskaaluks peab saama 63 kg. Info pärineb Fitness HER'S ajakirjast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nüüd nädal aega näljadieedil. Söön pool muna+1 tomat või pool muna+1 väike õun päevas. Lisaks pärast hommikust trenni kohv piimaga poole tunni jooksul. Ülejäänud päev vesi. Kas saan nädalaga oma alakõhu ja reied peenemaks. Kõhule tekkis jäätiste söömisest kerge punuke.

See kisub paastujate poole mille tulemusel tõesti võib nädalaga kuni 8 kg kaotada. Kuid üle 3-4 päeva seda ei soovitaks. Zilmeri väitel pidi liigestele väga halvasti mõjuma!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nüüd nädal aega näljadieedil. Söön pool muna+1 tomat või pool muna+1 väike õun päevas. Lisaks pärast hommikust trenni kohv piimaga poole tunni jooksul. Ülejäänud päev vesi. Kas saan nädalaga oma alakõhu ja reied peenemaks. Kõhule tekkis jäätiste söömisest kerge punuke.

kui ma nii sööks .. tuleks 3-4 kilo juurde :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind huvitab, kuidas inimesed saavutavad nt nädalaga oma võistluskaalu, kui nt normkaal on 69, aga võisluskaaluks peab saama 63 kg. Info pärineb Fitness HER'S ajakirjast.

Äkki annad selle lk numbri, kus oli öeldud, et nad saavutavad võistluskaalu 1 nädalaga. Ma ei usu seda, et selline asi HER`S ajakirjas oli. Ehk said ise valesti aru! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See kisub paastujate poole mille tulemusel tõesti võib nädalaga kuni 8 kg kaotada. Kuid üle 3-4 päeva seda ei soovitaks. Zilmeri väitel pidi liigestele väga halvasti mõjuma!

Vau, 8 kg?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind huvitab, kuidas inimesed saavutavad nt nädalaga oma võistluskaalu, kui nt normkaal on 69, aga võisluskaaluks peab saama 63 kg. Info pärineb Fitness HER'S ajakirjast.

Äkki annad selle lk numbri, kus oli öeldud, et nad saavutavad võistluskaalu 1 nädalaga. Ma ei usu seda, et selline asi HER`S ajakirjas oli. Ehk said ise valesti aru! :D

Loe kasvõi eelviimast Tervisplussi, kus Argo Ader teadis öelda, kuidas 3 kg maha saada nädalaga.

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×