Jump to content
ZXC

säärte"eesel"

Recommended Posts

tänud! meie jõusaalis seda seadet pole. a ma võtan siis naise selga <_<

Kui viitsid Youtube'st otsida siis peaks sellise video leidma kus Arnoldil on samuti naised seljas, selle harjutuse tegemisel. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui nüüd alternatiividesse sukelduda, siis saaks seda harjutust teha sama liigutusega ka selili maas olles Smith masinal. :o

Edu <_< proovi ja anna teada palun!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa siis pilte üles laed, kui küsida tohib?

Vajutan hiire parema klõpsuga pildil ja vajutan "copy link location"-i peale. Siis edasi vajutan uues postituses nupul "Sisesta pilt". Tekib aken, kuhu saad "copy link location"-iga salvestatud aadressi sisestada (parema klõpsuga paste või ctrl+v).

Nüüd kiskus küll offtopicuks ära, vabandan!

Lexusl, kui tahad veel sel teemal arutada, siis saada PM parem.

Muudetud kasutaja rinaldo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vajutan hiire parema klõpsuga pildil ja vajutan "copy link location"-i peale. Siis edasi vajutan uues postituses nupul "Sisesta pilt". Tekib aken, kuhu saad "copy link location"-iga salvestatud aadressi sisestada (parema klõpsuga paste või ctrl+v).

Nüüd kiskus küll offtopicuks ära, vabandan!

Tänud <_< , eks ma proovin siis järgi, kui vaja läheb.

Vabandan ka, et teemast kõrvale kaldusime :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vajutan hiire parema klõpsuga pildil ja vajutan "copy link location"-i peale. Siis edasi vajutan uues postituses nupul "Sisesta pilt". Tekib aken, kuhu saad "copy link location"-iga salvestatud aadressi sisestada (parema klõpsuga paste või ctrl+v).

Nüüd kiskus küll offtopicuks ära, vabandan!

Lexusl, kui tahad veel sel teemal arutada, siis saada PM parem.

Nii palju kui mina nüüd aru sain siis see toimib ainult siis kui laed pilti kuiskilt teisest teemast, mitte enda arvutist. :o

PS. Oleks saatnud sulle PM'i aga ei suutnud tuvastada mida sa selle all mõtlesid. <_<

Arvasin, et teadsin enimlevinud lühendeid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii palju kui mina nüüd aru sain siis see toimib ainult siis kui laed pilti kuiskilt teisest teemast, mitte enda arvutist. :o

PS. Oleks saatnud sulle PM'i aga ei suutnud tuvastada mida sa selle all mõtlesid. <_<

Arvasin, et teadsin enimlevinud lühendeid :D

PM (personal message) on privaatkiri. Kasutamiseks vajuta inimese nimel ning siis vajuta "Saada sõnum". Enda arvutist pildi laadimiseks tuleb vist pilt kuskile varem üles laadida. Ise kasutan www.photobucket.com. Sealt siis võtta siis direct link ja see siia samasse kasti panna. See oli mu viimane selline postitus siin teemas. Nüüd peaksid oskama PM-i saata.

Kui ei siis:

http://forums.fitness.ee/index.php?&act=Help

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks harjutuse nimi tulebki sellest nagu eesli seljas istuks <_< Aga harjutus hää, kuna säär töötab pidevas venitusasendis.

post-2073-1249759231_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×