Jump to content
Raivo Piiber

Keskerakond täiendas oma ridu noorsportlasega

Recommended Posts

«Ma näen Keskerakonnas jõudu Eesti elu taas paremaks muutmisel,» ütles kolmandat aastat jõutõstmisega tegelev Traks. «Eesti riigivankri kraavi ajanud teistel erakondadel pole enam jaksu ega värskeid ideid.»

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga inimene tehku, mis paremaks peab. Kes need meie oleme, et peaks siin kritiseereima. Mulle keskerakond ei meeldi ning uudis jätab väga külmaks sel teemal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt see poliitika on nii tundlik teema, et ei julge kohe midagi öelda. :)

Ei tahaks riidu minna ;)

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

poliitikas on üks väga tähtis põhimõte nimega indemniteet... seega ma ei näe mittemingisugust mõtet, et kisada kellegi peale, kes mingi erakonnas on - vahet pole, mis erakonnaga tegu - mängureeglid on neil täpselt samad (rääkimata meetoditest)

meenub üks konstateering, mis loengus diskussioonikäigus avaldus: "meedia on vaba ja sõltumatu! ... jah.. seni kuniks tal omanikku pole" - > loogilise järelduse võite ise teha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
«Ma näen Keskerakonnas jõudu Eesti elu taas paremaks muutmisel,» ütles kolmandat aastat jõutõstmisega tegelev Traks. «Eesti riigivankri kraavi ajanud teistel erakondadel pole enam jaksu ega värskeid ideid.»

Kust võtab koolipoisike endale enesekindluse õelda midagi nii põhjapanevat (ja ääretult rumalat).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust võtab koolipoisike endale enesekindluse õelda midagi nii põhjapanevat (ja ääretult rumalat).

mis ajast sõnavabadus on keelatud?! rumalus ON subjektiivne.. niiet prooviks lippe mitte lehvitada eksju onju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega Ansip pole süüdi, et majanduslangus tuli. ;)

Kuigi mõned usuvad nii vist. :)

Pealegi mina olen rahul meie valitsusega, kuna Läti on omadega pees ja Leedu ka vaikselt juba.

Kuid meil veel olukord nii nadi pole.

Mida see Savisaar siis lubab?Tasuta fitmassi?Või mida? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
«Ma näen Keskerakonnas jõudu Eesti elu taas paremaks muutmisel,» ütles kolmandat aastat jõutõstmisega tegelev Traks. «Eesti riigivankri kraavi ajanud teistel erakondadel pole enam jaksu ega värskeid ideid.»

Kindlasti tema oma sõnad. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega Ansip pole süüdi, et majanduslangus tuli. ;)

Kuigi mõned usuvad nii vist. :)

Pealegi mina olen rahul meie valitsusega, kuna Läti on omadega pees ja Leedu ka vaikselt juba.

Kuid meil veel olukord nii nadi pole.

Mida see Savisaar siis lubab?Tasuta fitmassi?Või mida? ;)

Aitähh sulle objektiivse hinnangu eest.

Nii ta on jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks Traksi käest kuulda nüüd mille jaoks ta sinna ekskerakonda ronis ?

Keskerakonna viga ongi see, et seal on sellised inimesed koos kes ei jaga poliitikast nagu minne emmigi, näiteks Peeter Võsa..millejaoks on selliseid kloune sinna vaja?

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki lubati kohtumist suure juhi ja õpetaja, sambomeister Putiniga... ja saladusi, kuidas saada samasugune torso, mille poole kõik venemaa peded õhkavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärme riku fitness.ee-d ka poliitikajuttudega ära ;) See oli veel seni ainus pelgupaik ;)

Väga õige. Üks põhjustest, miks ma seda saiti regulaarselt külastan on pädevad inimesed spordi ja tervise alal ning see OLI vaba igasugusest delfi, K2, Võsa Petsi laadsest jurast (poliitika käib kindlasti sinna alla). Nüüd on aga suht tihedalt hakanud tulema igasugu ime arutlusi palju keegi juua jõuab ja siis veel keskerakond (no tule taevas appi :o ). Loodaks selle saidi sihukesest saastast vaba hoida. Äkki on juba kõigest fitnessi alasest ära räägitud ja postitatud? Tehtud. Võiks siis kõik nulli tõmmata ja otsast peale hakata :D Natuke küüniline sai vist see postitus aga kriitilised ajad nõuavad kriitilisi tegusid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru, milleks seda ajalehte on vaja panna. Igaühel on omad poliitilised, religioossed jm vaated ja sellest ei pea kõigile teatama. See on igaühe isiklik asi. Nüüd terve Eesti räägib Traksi poliitilistest vaadetest. Mis selles head on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru, milleks seda ajalehte on vaja panna. Igaühel on omad poliitilised, religioossed jm vaated ja sellest ei pea kõigile teatama. See on igaühe isiklik asi. Nüüd terve Eesti räägib Traksi poliitilistest vaadetest. Mis selles head on?

Kas oled kuulnud sõna "Reklaam"

Novot.

Tegu ongi keskerakonna reklaamiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naiivne on arvata,et Keskerakond tegelikult millegi teistest erakondadest eriti erineb, kes vähegi asja tunneb, saab aru :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×