Jump to content
Estland

Kreatiini kasutamine...

Recommended Posts

Tere ma olen viimasel tõsiselt võtnud eesmärgiks lihaste kasvatamise, ma teen nädalas 4-5 korda trenni ja iga kord 2-3 tundi.

Ma tahaks kreatiini kasutama hakata, aga ma olen kuulnud, et kui kreatiini kasutamine lõpetada, siis vajub lihas ära. On sellel ka mingi tõepõhi???

Ja üks asi veel, et ma olen ülekaalus, kas mul on üldse soovitatav kasutada lihasmassi lisajaid ja kreatiine ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihas ei vaju küll ära, küll aga lihastesse kogunenud vesi mille kreatiin sinna kogus kaob lihastest ära ja võimalik, et ka jõunäitajad langevad mingil määral.

Kui alles alustasid trenniga siis ei ole erilist mõtet seda kasutada kuna kasutegur on väga väike ja pole märgatagi arengut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti, ma ise hakkasin ka tegelikult suhteliselt vara, peale vähem poole aastast treening"staaži" kasutama seda, alguses ei olnud midagi tunda, hiljem kui pausi sisse tegin märkasin, et jõunumbrid langesid (kestvus seeriate tegemisel) vähekese. Kasutegur oli mul seega üsna väikene. Küll aga usun, et sina märkad peale mõningast tarvitamist juba kestvuse suurenemist. Lisaks sellele pidavat kreatiin rasvade põletamist soodustama.

Soovitan ka beta-alaniiniga koos tarvitada kreatiini, kasutegur veelgi suurem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle pakuti ka sellist asja nagu "Nitro Fx USA"

Ma lugesin, et see Eu-s keelatud, aga mis võivad selle mõjud olla ja kas on soovitav seda kasutada.??

On see tõhusam kui kreatiin jne ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere ma olen viimasel tõsiselt võtnud eesmärgiks lihaste kasvatamise, ma teen nädalas 4-5 korda trenni ja iga kord 2-3 tundi.

Ma tahaks kreatiini kasutama hakata, aga ma olen kuulnud, et kui kreatiini kasutamine lõpetada, siis vajub lihas ära. On sellel ka mingi tõepõhi???

Ja üks asi veel, et ma olen ülekaalus, kas mul on üldse soovitatav kasutada lihasmassi lisajaid ja kreatiine ???

Enne, kui mingisuguse toidulisandi kasuks otsustad, tee kindlaks oma eesmärgid. Kas sinu eesmärk on kaalu langetada või pigem lihaskasv on eesmärgiks?

Oled algaja?

Kas need 4-5 korda nädalas 2-3 tundi veedad jõusaalis. Lihtsalt huvitab, millist kava kasutad. 2-3 tundi jõusaali on nüüd küll palju, kui see tõesti nii on. Kui alustasid trenniga, siis mina alguses kreatiini ei soovita. Alguses on areng üldjuhul suht kiire ning võiks kreatiinile mõelda, kui tekin pikem seisak arengus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enne, kui mingisuguse toidulisandi kasuks otsustad, tee kindlaks oma eesmärgid. Kas sinu eesmärk on kaalu langetada või pigem lihaskasv on eesmärgiks?

Oled algaja?

Kas need 4-5 korda nädalas 2-3 tundi veedad jõusaalis. Lihtsalt huvitab, millist kava kasutad. 2-3 tundi jõusaali on nüüd küll palju, kui see tõesti nii on. Kui alustasid trenniga, siis mina alguses kreatiini ei soovita. Alguses on areng üldjuhul suht kiire ning võiks kreatiinile mõelda, kui tekin pikem seisak arengus.

Eesmärgiks on mul lihaskasv ja ma olen suhteliselt algaja, kuna olen tegelenud jõusaaliga umbes poolteist aastat, aga mul on pikad vahed ka sellest olnud.

Hetkel treenin ma kodus hantlitega ja teen kolm 3 korda 10 seeriat nii bitsepsile, tritsepsile kui ka õla lihasele.

Jalgadele teen raskustega käärkükke.

Jõusaalis käies, teen ma tavaliselt lihastele kaks 3 korda 10 seeriat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesmärgiks on mul lihaskasv ja ma olen suhteliselt algaja, kuna olen tegelenud jõusaaliga umbes poolteist aastat, aga mul on pikad vahed ka sellest olnud.

Hetkel treenin ma kodus hantlitega ja teen kolm 3 korda 10 seeriat nii bitsepsile, tritsepsile kui ka õla lihasele.

Jalgadele teen raskustega käärkükke.

Jõusaalis käies, teen ma tavaliselt lihastele kaks 3 korda 10 seeriat.

Millegi pärast arvan, et selline treenimine väga efektiivne pole. Eriti kodus hantlitega, kus kindlasti raskused piiratud. Lihaskasvuks on siiski vaja teha peaaegu maksimaalsete raskustega ja korralikult vaeva näha. Ning hantlite kahjuks on ka see, et sa ei saa ilmselt teha korralikke baasharjutusi massikogumiseks.

Siiski ootaks lisandite kasutamisega, kõigepealt võiks korralikult ja regulaarselt jõusaalis käima hakata.

Muudetud kasutaja _T_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×