Jump to content
MEE

Mariusz Pudzianowski suundub jõualadest MMA-sse !

Recommended Posts

Mulle jättis matš eriti kehva tunde just sellepärats, et ei uskunud kuidagi, et Marius on väljast suur ja hingelt nii väike, et kardab lööki juba peale esimest tabamust. Maasvõitluse kohta ei oska ma suurt öelda, aga om apoksi tasuta tõttu võib julgelt väita, et püstivõitluses on ta ikka väga kehva- olematu kaitse ja tulleveski löögid- nendega tavaliselt kaugele ei jõua.

Kahju muidugi, olin Mariuse poolt ikka.

Aga trenni ja veelkord trenni ning mingi taseme tulemused võivad tulla- kartus löögi vastu on aga sünniga kaasas ja seda on arendada juba palju keerulisem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle jättis matš eriti kehva tunde just sellepärats, et ei uskunud kuidagi, et Marius on väljast suur ja hingelt nii väike, et kardab lööki juba peale esimest tabamust. Maasvõitluse kohta ei oska ma suurt öelda, aga om apoksi tasuta tõttu võib julgelt väita, et püstivõitluses on ta ikka väga kehva- olematu kaitse ja tulleveski löögid- nendega tavaliselt kaugele ei jõua.

Kahju muidugi, olin Mariuse poolt ikka.

Aga trenni ja veelkord trenni ning mingi taseme tulemused võivad tulla- kartus löögi vastu on aga sünniga kaasas ja seda on arendada juba palju keerulisem.

No ma ei tea... Mul kadus see poksis ikka suht kiiesti ära

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×