Jump to content
MEE

Mariusz Pudzianowski suundub jõualadest MMA-sse !

Recommended Posts

Paar päeva tagasi oli siis Mariuszel oma teine matsh :

vs Kawaguchi

võitis küll aga nähes mismoodi, siis isiklukult arvan et nt Brett Rogeriga läheks kutil hädaks kätte juba...

No see on küll väga uudis ja ei olnud paar päeva tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus on ikka tasemes kah (mitte et suurus ja jõud ei loeks). Pudzianowski poks on ikka väga väga vilets ja maasvõitlus algtasemel. Klintšiga tundub, et ta on tehniliselt tegelenud ja jõudu tal ennast klintši pressida ja seal natuke aeg hoida on terve tonn. Seda on aga lihtsalt liiga vähe, et isegi täiesti vormist väljas Sylviat võita. Tippudest ei hakka rääkimagi.

Sportlik vabavõitlus ei ole siiski ala, kus puhtalt füüsiliselt väga tugev olles kuulud automaatselt ala tippude hulka. See matš ehk kummutab sellise eksiarvamuse väga paljude seas. Selle üle on mul hea meel.

Pudzianowskil on nüüd mõned valikud:

1. Alaga lõpetada.

2. Teha tõsist trenni ja jõuda keskmikute seas arvestatavaks tegijaks (Ma ei kujuta ette, et ta sellise löömise juures tippu tõuseks. Areneb kindlasti kui treenib, aga ei kujuta ette, et piisavalt tipptaseme jaoks).

3. Minna Jaapani mma-liigadesse "tsirkusematše" tegema. Sellisel suurel jurakal on seal kindlasti suur menu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma suht arvasin, et nii läheb, aga et nii Mariusz nii haledalt esineb... Iga teine löök maandus sisse, võhm sai otsa ja pm kukkus ise pikkali. Mariusz oli nagu treeningkott... Mitte midagi ei teinud. Esimesed 15 sekundit nagu üritas ja peale seda olid mõtted otsas vist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida te targutate, vennal on vähemalt julgust ringi minna, arvate, et ta ise ei teadnud, et ta kaotada ka võib!? Hale on te targutamine hoopis, mitte Pudzia esinemine ja tean, et nii pole ilus öelda, aga te suguseid võiks ta kolmekaupa ette võtta!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida te targutate, vennal on vähemalt julgust ringi minna, arvate, et ta ise ei teadnud, et ta kaotada ka võib!? Hale on te targutamine hoopis, mitte Pudzia esinemine ja tean, et nii pole ilus öelda, aga te suguseid võiks ta kolmekaupa ette võtta!!!

Mis sind siin nii räuskama pani? Kõigest muljetasin...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sind siin nii räuskama pani? Kõigest muljetasin...

Ma ei räuska... nii nagu sina muljetasid, nii ka mina avaldasin oma arvamust! Selleks, et sinna ringi saada peab juba kõva mees olema ja Pudzia on seda ja ütlen veelkord, et seal ringis läheb nagu läheb, ma ei usu, et ta sinna läks kindla teadmisega, et ta võidab.

Häirib see, et siinne rahvas teeb maha meest, kes oma ala tipust proovib teist ala, Vägivalduril nt on isegi hea meel, Pudzia kaotas ja arvab, et see matš kummutab mõne arvamusi :) täitsa lollakas! Mina isiklikult austan Pudziat, vend on ühe ala vaieldamatu tipp ja nüüd kompab maad mujal ja mis selles imelikku on, kui kõige paremini ei lähe. Üritage nati objektiivsemalt asja võtta... muud ei midagi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hästi öeldud!!!

Aga näed, poiss on pildis ja poisist räägitakse! Arvan, et Fedor hea meelega annaks või ongi andnud Mariusele näpunäiteid, kuidas ringis hakkama saada, sest erinevalt teist ullikestest ta teab, et Pudzia ei võrdle end temaga kohe kindlasti mitte!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei räuska... nii nagu sina muljetasid, nii ka mina avaldasin oma arvamust! Selleks, et sinna ringi saada peab juba kõva mees olema ja Pudzia on seda ja ütlen veelkord, et seal ringis läheb nagu läheb, ma ei usu, et ta sinna läks kindla teadmisega, et ta võidab.

Häirib see, et siinne rahvas teeb maha meest, kes oma ala tipust proovib teist ala, Vägivalduril nt on isegi hea meel, Pudzia kaotas ja arvab, et see matš kummutab mõne arvamusi :) täitsa lollakas! Mina isiklikult austan Pudziat, vend on ühe ala vaieldamatu tipp ja nüüd kompab maad mujal ja mis selles imelikku on, kui kõige paremini ei lähe. Üritage nati objektiivsemalt asja võtta... muud ei midagi!

Mulle meeldib ka Mariusz ja olin kah tema poolt, lihtsalt fight oli masendav :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida te targutate, vennal on vähemalt julgust ringi minna, arvate, et ta ise ei teadnud, et ta kaotada ka võib!? Hale on te targutamine hoopis, mitte Pudzia esinemine ja tean, et nii pole ilus öelda, aga te suguseid võiks ta kolmekaupa ette võtta!!!
Ma ei räuska... nii nagu sina muljetasid, nii ka mina avaldasin oma arvamust! Selleks, et sinna ringi saada peab juba kõva mees olema ja Pudzia on seda ja ütlen veelkord, et seal ringis läheb nagu läheb, ma ei usu, et ta sinna läks kindla teadmisega, et ta võidab.

Häirib see, et siinne rahvas teeb maha meest, kes oma ala tipust proovib teist ala, Vägivalduril nt on isegi hea meel, Pudzia kaotas ja arvab, et see matš kummutab mõne arvamusi :) täitsa lollakas! Mina isiklikult austan Pudziat, vend on ühe ala vaieldamatu tipp ja nüüd kompab maad mujal ja mis selles imelikku on, kui kõige paremini ei lähe. Üritage nati objektiivsemalt asja võtta... muud ei midagi!

Mida sina tead sellest missugune siin keegi on? Laudas oled sündinud, et viisakas ei oska olla?

Hinnang oli väga konkreetse konteksti kohta - tipp-mma. Ja selleks ei ole tal praegusel hetkel võimeid. Seda ala seostavad väga paljud inimesed kaklemisega ja levinud on ka just seesama arvamus, et kui kui sul on palju jõudu, siis lihtsalt tuled ja paned. Hea meel on selle üle, et seda arvamust natuke kummutati. Sportlik vabavõitlus on ühe suurima tehnilise baasiga ala maailmas.

Pudzianowski vastu ei ole mul selgelt midagi ja rammumehe spordi tipuna ei võta see kaotus temalt ju mitte midagi ära. Kuidas sa üldse saad nii must-valgelt mõelda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvasingi et nii läheb. Sylvia on pikem ja kaalub rohkem, seega suuruse eelist ei olnud. Jõu eelis ilmselt oli aga mitte nii oluline kui oleks mingise 70 kg tüübi vastu olnud. Ei olnud Pudzal

Sylvia vastu sellist jõu ja suuruse ülekaalu, et see oskusi kompenseerinud oleks. Raskekaalu profi vastu ei saanud, kergematest meestest ehk saab jagu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütle Vägivaldur, mida siin kummutati??? Viisakas? Mis krdi mõtttes :) Olen ma midagi valesti öelnud või? Ja must valgelt ma ka võta mite midagi, pigem sina võtad, kui suur siis peab võitma ja kui võida, siis lõpetagu ala! Mõtle natikene äkki! Paar eelmist posti tundusid küll, a'la et nää rammumees sai tappa, tappa sai enda suuruse käest... sry siin keegi mainis, et et kergkaallasi võib ta peksta!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mariuse vorm lagunes väga kiiresti, käed all, pead toppis kah põlve otsa. Midagi head küll siin vaadata polnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et siin võivad olla järgmised probleemid: Mariuz on juba liiga vana et tippu jõuda, Mariuz ei ole selle ala jaoks loodud või Mariuz ei ole üldse trenni teinud.

Nii magedat kätetööd(olematu kaitse ja olematu tehnikaga löök) ei tohiks sellisel tasemel endale lubada.

Püstivõitluses teeks tõenäoliselt Moisar ka talle tuule alla.....:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vägivaldur kommenteeris matši nii nagu see oli.

Hämmastav, et spordikomitee seda matši lubas üldse. Vettehüpete meistrit ei lasta laksust suusahüpete võistlustele proffidega kokku ju.

Kui Pudz kenasti trenni teeb ja madalama taseme matšides harjutab, siis võib asja saada.

Ja neid röökijaid, et ainult toorest jõudu sel ajal vaja läheb ja et Pudz kõik kokku pakib on küll nähtud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütle Vägivaldur, mida siin kummutati??? Viisakas? Mis krdi mõtttes :) Olen ma midagi valesti öelnud või? Ja must valgelt ma ka võta mite midagi, pigem sina võtad, kui suur siis peab võitma ja kui võida, siis lõpetagu ala! Mõtle natikene äkki! Paar eelmist posti tundusid küll, a'la et nää rammumees sai tappa, tappa sai enda suuruse käest... sry siin keegi mainis, et et kergkaallasi võib ta peksta!!!

Ala pidevate huviliste seas ei kummutatudki midagi. Vähemhuvilised said ehk seda teada, et tehnilist baasi on vaja ja jõust üksi ei piisa. Kes on võimeline aru saama ja kes ei ole.

Ma su jutu lõpust ei saa päris hästi aru. Kirjuta selgemalt kui suudad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×