Jump to content
MEE

Mariusz Pudzianowski suundub jõualadest MMA-sse !

Recommended Posts

mingi blokk tõesti võis olla .. kuna alguses rahvas juba hõiskas "Pudzja Pudzja".. pole spets ütlema ka

Igatahes nõme oli see et enne seda "toredat" matši oli ca 20 minutine reklaami paus :rolleyes: ja asi ise kestis tõesti pool minutit. Millest 25 sec oli see kui Marius niisama ringi tatsas.

Nõme jah, et nii kiirelt käis - aga võit on võit. Jään huviga järgmisi matše ja kõvemaid vastaseid ootama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njah ... korraks tundus se 20 sec 5na :rolleyes: kiirelt käis igatahes - kuid tuleb järgmist matši oodata jah ...

Ahjaa ... seal kõrval mingid tegelased kommenteerisid, parim rida selle "stiili" kohta: "Marius was like Bob Sapp - Swing and pray"

Muudetud kasutaja kaspa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna nii kiirelt kõik käis siis õnnestus kordus 15 sekundi sisse täpselt.

Ühesõnaga pikk mats kokku:

pudzia lendas kohe toore jõuga peale. K.O d küll ei olnud aga kohtunik lõpetas matši ära, kuna teine vend ei suutnud lihtsalt kaitsta ennast? sain ma üldpildile pihta?

"Teine vend" siiski patsutas...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga jah, nagu tänavakakleja rohkem. jalaga lõi sis oli nägu vaba, päris mitmel korral tegelikult oli nägu kaitseta - mõni julgem vend oleks ehk kiirelt sisse ära vajutanud aga no need spekulatsioonid.

Pudzia võitis, tuju hea, mina magama

ööd :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu jaoks ka väga positiivne. Nagu paljud igalpool spekuleerisid enne matsi et sellise lihasehunnikuga on üsna võimatu poksijale vastu saada aga asi läks täpselt nii nagu mina lootsin/arvasin. Et teda üsna raske pikali ka lüüa ja teeb lihtsalt ja konkreetselt toore jõuga asja selgeks :rolleyes: Nii oligi (Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see taktika oligi tal kohe peale minna täiega, sest ega ta veel seal ringis kaua vist vastu muidu ei peaks võhma suhtes, aga see taktika töötas väga hästi.

Nii puised liigutused olid ka, aga kõvasti trenni teha siis võiks juba Brock vs Mariusz. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×