Jump to content
MEE

Mariusz Pudzianowski suundub jõualadest MMA-sse !

Recommended Posts

See et tal hea ko power seda ei saa tavalise jõu järgi hinnata/eeldada, näiteks UFC lightweighti eelmisel championil Sean Sherkil ple seda,kuigi mees oma divisjoni välimuse poolest kõige tugevam ja lihaselisem.

Arvan et tahtsid öelda, et Head KO powerit ei saa välimuse järgi hinnata/eeldada. Jõudu just jõu järgi hinnata saabki.

Mida ma öelda tahan, on see, et välimus ei määra löögi tugevust. Oleneb kuidas on treenitud ning millele keskendutud. Muidugi on mõnele ikka looduse poolt antud ka tunnetust ja mõni on sündinud kaklejaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See et tal hea ko power seda ei saa tavalise jõu järgi hinnata/eeldada, näiteks UFC lightweighti eelmisel championil Sean Sherkil ple seda,kuigi mees oma divisjoni välimuse poolest kõige tugevam ja lihaselisem.

KO powerit on raske realiseerida kui nii lühikesed käed on:P Ja seal on veel kümneid tegureid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kinnitan kasutaja killerleib juttu :rolleyes: Info pärineb kindlast ja usaldusväärsest allikast. Marius läheb alles siis võistlema, kui talle makstakse selle show eest teatud summa raha...mida siiani ei ole veel tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin foorumis on kõik muidugi kõvad mehed aga kui Sapp õhtul koplis vastu tuleks ja suitsu küsiks siis situks kõik ennast täis.

:rolleyes:

Peksa on, suitsu tahad .. jap :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma loodan, et ta šõumaadlusesse ei lähe kui ta tugevalt raha peal väljas on:(

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma loodan, et ta šõumaadlusesse ei lähe kui ta tugevalt raha peal väljas on:(

Wrestlingusse w? Kõige nõmedam "võitlussport" minu arust fo sho.

Kui ta MMA'sse läheb, peab ta väga palju vaeva nägema, et seal ellu jääda ma usun. Palju rasket tehnika trenni jpm, sest suuri lihamägesid on heavyweight'is küll, võta või Brock Lesnar, k.es on kõik temast kindlasti ringis üle :rolleyes:

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Wrestling on mõttetu

Selline kommentaar on mõttetu.

Mind isiklikult ärritab ainult see, kui šõumaadlust esitatakse spordina. Kui seda esitatakse puhta meelelahutusena, siis kas see meeldib või mitte on juba samalaadne diskussioon, kas keegi eelistab muusikastiili A või B.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Wrestlingusse w? Kõige nõmedam "võitlussport" minu arust fo sho.

Kui ta MMA'sse läheb, peab ta väga palju vaeva nägema, et seal ellu jääda ma usun. Palju rasket tehnika trenni jpm, sest suuri lihamägesid on heavyweight'is küll, võta või Brock Lesnar, k.es on kõik temast kindlasti ringis üle :rolleyes:

Wrestlingul ja mma-l on ka üks "suur" ühisnimetaja, mida sa juba mainisid -

:angry:

Ma millegipärast arvan, et sealt võib teisigi kolle ufc-sse või mõnda teise liigasse tulema hakata... eks Brock on selle ukse juba lahti teinud ja nii mõnelgi mehel mõtted selles suunas liikuma pannud. aeg näitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind isiklikult ärritab ainult see, kui šõumaadlust esitatakse spordina. Kui seda esitatakse puhta meelelahutusena, siis kas see meeldib või mitte on juba samalaadne diskussioon, kas keegi eelistab muusikastiili A või B.

Mina klassifitseeriks isegi pro wrestlingu spordiks. Kontseptuaalselt väike analoog oleks ehk jäähoki vs iluuisutamine.. esimeses toimub võitlus n.ö. "päriselt" ja teises on stoori ette kirjutatud, kuid mõlema alaga tegelejatel tuleb kõvasti trenni teha ja isegi iluuisutajad võivad haiget saada..

Kui ala nimetataks ametlikult ümber šõumaadluseks, oleks asi enam-vähem korrektne ma arvan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina klassifitseeriks isegi pro wrestlingu spordiks. Kontseptuaalselt väike analoog oleks ehk jäähoki vs iluuisutamine.. esimeses toimub võitlus n.ö. "päriselt" ja teises on stoori ette kirjutatud, kuid mõlema alaga tegelejatel tuleb kõvasti trenni teha ja isegi iluuisutajad võivad haiget saada..

Kui ala nimetataks ametlikult ümber šõumaadluseks, oleks asi enam-vähem korrektne ma arvan.

Iluuisutajatel ei ole tulemus ning "stoori" ette kirjutatud - ette on planeeritud ainult kava. Kavasid esitatakse üksteise "vastu" püüdes olla spordiala kriteeriumite järgi parem kui teised võistlejad. Seega on minu arvates sinu võrdlus 100% ning just selliste võrdluste tegemine ongi minu arvates see, mis paksu verd tekitab. Šõumaadlus on sama palju sport kui ballett. Mõlemad nõuavad tohutut pühendumist, on väga rasked, vigastustega tuleb võidelda jne... Kultuuritaseme poolest küll võibolla erinev meelelahutus, ent kumbki ei ole kindlasti spordiala.

Üldiselt soovitan kõigil vaadata filmi "The Wrestler". Väga hea film (kuigi väga masendavas toonis), sõltumata sellest, kas šõumaalus üldse huvitab või mitte/tead sellest midagi varem või mitte. IMDB link, hetke keskmine 8.3, 112. koht kõigi aegade edetabelis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iluuisutajatel ei ole tulemus ning "stoori" ette kirjutatud - ette on planeeritud ainult kava. Kavasid esitatakse üksteise "vastu" püüdes olla spordiala kriteeriumite järgi parem kui teised võistlejad. Seega on minu arvates sinu võrdlus 100% ning just selliste võrdluste tegemine ongi minu arvates see, mis paksu verd tekitab.

:angry: Eks ma sellega juba arvestasin, et metafoore saab alati väga lihtsalt kritiseerida. Stoori all ma mõtlesingi kava, mitte konkreetselt seda, et kes võidab või kaotab. Mõni jälgib rangelt ainult lõpuprotokolle ja keegi teine naudib ainult esitust ja mängu ilu... täielikult maitse asi ja ei saa öelda, et iluuisutamine selle "objektiivses" aspektis käib ainult lõpuprotokollide ümber ja et selles peitubki iluuisutamise tõeline väärtus. Paksu vere tekkimiseks peab olema subjektiivne eelsoodumus... jälle üks metafoor, mida saaks vastavalt motiveeritu miljon korda kritiseerida :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Stoori all ma mõtlesingi kava, mitte konkreetselt seda, et kes võidab või kaotab. Mõni jälgib rangelt ainult lõpuprotokolle ja keegi teine naudib ainult esitust ja mängu ilu... täielikult maitse asi ja ei saa öelda, et iluuisutamine selle "objektiivses" aspektis käib ainult lõpuprotokollide ümber ja et selles peitubki iluuisutamise tõeline väärtus.

Jah - vaatajate jaoks tõesti. Aga spordist teebki spordi see, et keegi võidab ja keegi kaotab - see oli juba Antiikolümpia olemus:)

Regionaalseid organisatsioone / rahastajaid ei huvita, et uisutajal, kes jäi 10ndaks oli kellegi meelest parem kava kui esikolmikusse tulnutel:)

Loomulikult on kehalised tegevused kõik... eks siin foorumiski on spordi definitsiooni üle lahinguid peetud...

Teatud tingimustel võime kindlasti ka šõumaadlust spordiks nimetada. Aga kindlasti MITTE võitlusspordiks ega võistlusspordiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Regionaalseid organisatsioone / rahastajaid ei huvita, et uisutajal, kes jäi 10ndaks oli kellegi meelest parem kava kui esikolmikusse tulnutel:)

nac o.t. aga ma olen muuseas ka suur motokrossi jälgija olnud ja mul on küll selline tunne, et cairoli sponsorid oleksid tema vastu ka siis heldemad kui tanel oleks maailmameister.. kõik maailmameistrid ei teeni ju samapalju ja paraku on siin elus kõik - ka esmapilgul ebaoluline tunduv - omavahel nii läbipõimunud. kuidas muidu seletada seda, et mingi mittesportlasest "baleriin" Lesnar valitseb ufc raskekaalu?:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi mainis siin jube hästi, et iluuisutamises on stoori ette teada:)

Ma olen peaaegu samal meelel, kui võrrelda kavade keerukuse astet, siis võin peaaegu kindlalt väita, kui Venelannast maailmameister kukub igal teisel hüppel ja eestlanna esitab kava puhtalt antakse võit ikka venelannale, kui mitte ausas võttes, siis juba puht kuulsuse pärast.

NB: siinkohal tuleb ka kulturismi mainida. Viimased paar aastat ei olnud coleman kohe mitte kuidagi number üks enam. Aga võta sa näpus ikka anti talle kuld kaela.

:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas on Lesnar mittesportlane? Tal on maadluses 111st matšist 106 võitu ja ta on paljukordne USA meister. See, et ta tegeles vahepeal mitte-võistlusspordiga, ei tee temast mittesportlast. Udujutt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi mainis siin jube hästi, et iluuisutamises on stoori ette teada:)

Ma olen peaaegu samal meelel, kui võrrelda kavade keerukuse astet, siis võin peaaegu kindlalt väita, kui Venelannast maailmameister kukub igal teisel hüppel ja eestlanna esitab kava puhtalt antakse võit ikka venelannale, kui mitte ausas võttes, siis juba puht kuulsuse pärast.

NB: siinkohal tuleb ka kulturismi mainida. Viimased paar aastat ei olnud coleman kohe mitte kuidagi number üks enam. Aga võta sa näpus ikka anti talle kuld kaela.

:rolleyes:

Sellised asjad määrivad nende kui spordialade mainet... iluvõimlemises tugev sama probleem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas on Lesnar mittesportlane? Tal on maadluses 111st matšist 106 võitu ja ta on paljukordne USA meister. See, et ta tegeles vahepeal mitte-võistlusspordiga, ei tee temast mittesportlast. Udujutt.

see mittesportlane oligi ju öeldud kontekstis, mitte 1:1:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge mehed. Matš tuleb scdgk5.jpg

"Pudzianowski says, that the fight with Najman should be very similar to the sack throw event from the Strongman competitions

current weight: Marcin Najman 104,15 kg (230 lbs), Mariusz Pudzianowski 138,6 kg (305 lbs) "

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×