Jump to content
MEE

Mariusz Pudzianowski suundub jõualadest MMA-sse !

Recommended Posts

Jõudu tal on natuke ;) iseenesest päris huvitav, ma ei mäleta küll mis võitluskunstiga tegemist oli kus Mariuzel must vöö, see saab huvitav olema...eks me kuule temast kohe kindlasti seal :)

Edit : Karate Kyokushin peaks olema siis ;)

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Wikipedia ütleb, et kollil on full-contact karates selline vöö "fourth kyu green belt". Asjatundjad võiksid öelda, mis taset see tähendab. Roheline vöö on arusaadav, kuid see 4th kyu on tundmatu termin.

Samuti oleks tore, kui mõni siinne MMA'kas veidi räägiks, mis valemiga võitlusringis sellise jõu ja massi vastu saab? Koll on nii suur ja raske, et teda vist väga kergelt põrandale võttesse ei tõmba? Ja samuti kaldun ma arvama, et koll tuleb tänu oma jõule "tangide vahelt" välja ka...

Ootaks asjatundjate kommentaare ja spekulatsioone. Igatahes Mariusze poolt põnev ettevõtmine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niipalju kui mina näinud olen, siis MMA-s suurus ei loe. Suured tugevad kollid = vähem võhma, paljudel juhtudel ka vähem osavust.

Mõned matchid:

Samas on ka vendi nagu Brock Lesnar, suuri, kiireid, osavaid, kuid Brock on suht erandlik tüüp:

http://www.youtube.com/watch?v=jWQ1AyGUFsQ

Koll lukuga haardesse ja kõik. Või koll väsib. Või on aeglane ja vaenlane lihtsalt põikleb löökidest kõrvale.

Jõumees ei ole kohe hea võitleja. Ja eks ta muutub väiksemaks ka veits kui ta võitluseks hakkab treenima. V.t. näiteks Brock WWE ajal ja Brock UFC-s.

Muudetud kasutaja Terviseks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Wikipedia ütleb, et kollil on full-contact karates selline vöö "fourth kyu green belt". Asjatundjad võiksid öelda, mis taset see tähendab. Roheline vöö on arusaadav, kuid see 4th kyu on tundmatu termin.

Samuti oleks tore, kui mõni siinne MMA'kas veidi räägiks, mis valemiga võitlusringis sellise jõu ja massi vastu saab? Koll on nii suur ja raske, et teda vist väga kergelt põrandale võttesse ei tõmba? Ja samuti kaldun ma arvama, et koll tuleb tänu oma jõule "tangide vahelt" välja ka...

Ootaks asjatundjate kommentaare ja spekulatsioone. Igatahes Mariusze poolt põnev ettevõtmine.

Neljas tase ehk roheline vöö. Mitte eriti kõrge vöö siis (karates tavaliselt: valge, kollane, oranž, roheline, sinine, pruun, must ja tema astmed e danid). Aga isegi kui oleks must, siis ka see ei tähendaks midagi kui pole teada, milline on antud klubi/treeneri vööde jagamise kord jne

Kui sa tahad saada jõu ja massi vastu, siis pead sa vastast ületama mõnes muus näitajas rohkem kui tema sind jõus - pead olema kiirem, tehnilisem, parema tunnetusega või suurema vastupidavusega. Kui kõik muu on võrdne ja ühel on jõud suurem, siis tõenäoliselt fõõsiliselt tugevam võidab. Tugeva inimesega on alati raske maadelda/poksida, eeldusel, et ta natuke ikka oskab ka.

Suurtele kollidele tehakse näiteks sageli jalalukke, mille alustamiseks ei peagi vastast maha tirima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niipalju kui mina näinud olen, siis MMA-s suurus ei loe. Suured tugevad kollid = vähem võhma, paljudel juhtudel ka vähem osavust.

Samas on ka vendi nagu Brock Lesnar, suuri, kiireid, osavaid, kuid Brock on suht erandlik tüüp

Koll lukuga haardesse ja kõik. Või koll väsib. Või on aeglane ja vaenlane lihtsalt põikleb löökidest kõrvale.

Jõumees ei ole kohe hea võitleja. Ja eks ta muutub väiksemaks ka veits kui ta võitluseks hakkab treenima. V.t. näiteks Brock WWE ajal ja Brock UFC-s.

"Suurus ei loe" ei ole korrektne. Ainult suurus ei loe - nii saab öelda küll. Kui sa ikka ei jaksa või ei oska, siis mis sellest suurusest kasu. Kui aga oskad oma suurust kasutada, siis loeb küll.

Brock Lesnar on olnud tippmaadleja (ma ei räägi siis showmaadlusest, vaid spordist) ja seega pole ta ainult suur koll, kes kõik puruks pigistab. Maadlus on tal tehniline ja muu kompenseerib ta suuruse ja jõuga. Ilma nendeta ei teeks ta midagi - löömine on tal ikka üsna jube ja jitsis veel palju areneda.

Sellega olen küll nõus, et kui Mariusz tahab mmas kusagile jõuda, siis võtab ta kindlasti massi vähemaks. UFCs näiteks ei saaks ta oma 130kg'ga võisteldagi...Jaapani showmatšides oleks ta kindlasti kuum kaup just suuremana.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Suurus ei loe" oligi mõeldud, et ainuüksi suurus ei loe :)

Tipmaadluse tagataustast olen ma ka teadlik, sellest rääkides, siis kui palju Mariuszel pakkuda on?

Küll 11 aastasest peale õppinud mingit värki, kuid kui intensiivselt. Suurim rõhk on kindlasti oma rammualadele läinud.

32 ja hakkab võitlust õppima.

Ei julge spekulatsioone tulevase MMA karjääri edukuse kohta anda, peaasi et mees enesekindel on.

P.S. suurusega võib ta küll vaenlase pooleks hirmutada.

Muudetud kasutaja Terviseks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Suurus ei loe" ei ole korrektne. Ainult suurus ei loe - nii saab öelda küll. Kui sa ikka ei jaksa või ei oska, siis mis sellest suurusest kasu. Kui aga oskad oma suurust kasutada, siis loeb küll.

Brock Lesnar on olnud tippmaadleja (ma ei räägi siis showmaadlusest, vaid spordist) ja seega pole ta ainult suur koll, kes kõik puruks pigistab. Maadlus on tal tehniline ja muu kompenseerib ta suuruse ja jõuga. Ilma nendeta ei teeks ta midagi - löömine on tal ikka üsna jube ja jitsis veel palju areneda.

Sellega olen küll nõus, et kui Mariusz tahab mmas kusagile jõuda, siis võtab ta kindlasti massi vähemaks. UFCs näiteks ei saaks ta oma 130kg'ga võisteldagi...Jaapani showmatšides oleks ta kindlasti kuum kaup just suuremana.

Oot, äkki seletad, miks ta UFC s 130 kg sena ei saa võistelda, kas mingid kaalupiirangud? Ei tea lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan ,et see kogu see show on seotud SUURE rahaga, kõik ju tahavad näha nii kuulsa mehe matši.

Isiklikult arvan seda, et meesterahvas peab oskama ennast ja lähedasi kaitsta, kuid spordina on mma

minu jaoks mõttetu nägude/kõrvade/tervise tapmine. Kui ikka karjääri jooksul tuhandeid matse molli

saad, siis sellel ON tulevikus negatiivsed/fataalsed toimed. Eks igaüks teeb seda mida ise tahab, see

siin on minu arvamus. K-1 on ainuke mida ise jälgin, pole nii palju mõttetut aelemist ja kallistamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan ,et see kogu see show on seotud SUURE rahaga, kõik ju tahavad näha nii kuulsa mehe matši.

Isiklikult arvan seda, et meesterahvas peab oskama ennast ja lähedasi kaitsta, kuid spordina on mma

minu jaoks mõttetu nägude/kõrvade/tervise tapmine. Kui ikka karjääri jooksul tuhandeid matse molli

saad, siis sellel ON tulevikus negatiivsed/fataalsed toimed. Eks igaüks teeb seda mida ise tahab, see

siin on minu arvamus. K-1 on ainuke mida ise jälgin, pole nii palju mõttetut aelemist ja kallistamist.

Õigus, tähtis on kuulsused saada mma-sse, et nende arvelt veel suuremat raha välja teenida. Täpselt sama värk oli Brock Lesnariga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raha on tähtis nagunii, tänapäeva maailm on lihtsalt selline, aga rahunege no maha, vaatame, mis saab, raskuste tõstmine, hoidmine ja kandmine on ikka hooooooopis teine asi, kui üks-ühele võitlemine! Mina isiklikult eriti roosilist karjääri MMA-s tal küll tulemas ei näe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×