Jump to content
taliindrek

Mina ja Maailm

Recommended Posts

Tere!

Eriti viimasel ajal juhtub olema, et kohtun selliste vennikestega, kellel on ainult "mina" ja "Maailm". Mõtlesin, et ehk räägite mõne loo "sellistest" vennikestest, kellega olete kokku puutunud. Kuidas küll sellisele selgeks teha, et see nii pole, et ei ole "Mina ja Maailm"..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puhas pole sellest kindlasti keegi, küll aga inimesi kel on AINULT "mina ja maailm" ning kel ego on suurem kui tema ise. Olen isegi paari sellisega kokku puutunud, selliste inimeste naljade peale ei oska ma ei naerda ega ka midagi kosta, ainult nutta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selliseid inimesi kohanud omajagu, samas ei saa ka öelda,et väga palju. Üldjuhul ei ma esiteks ei oska, teiseks ajavad sellised inimesed ära ka igasuguse tahmise neid selles küsimuses ümber veenda. Las istub oma egomullis, küll oma paugud varem või hiljem kätte saab :)

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaüks on mingil tasemel egoist. See arusaam inimesel kas tuleb või ei tule, mingit kunstlikku viisi kedagi sellest aru saama panna pole olemas.

Juhtumisi paraku ei saa näiteks tuua, sellised inimesed on ebahuvitavad ning ei jää meelde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selliseid inimesi kohanud omajagu, samas ei saa ka öelda,et väga palju. Üldjuhul ei ma esiteks ei oska, teiseks ajavad sellised inimesed ära ka igasuguse tahmise neid selles küsimuses ümber veenda. Las istub oma egomullis, küll oma paugud varem või hiljem kätte saab :)

täpselt, mul siin nurga tagant naaber selline.. Kusjuures talle meeldib öelda, et "see suu maksab sulle kätte", kui kedagi laterdamas kuuleb, kuid see käid 100% just hoopis tema kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×