Jump to content
matti

Pudelivesi

Kui tihti tarbid Sina pudelivett?  

88 liiget on hääletanud

  1. 1. Valige omale sobivaim

    • Pidevalt
      21
    • Tihti
      15
    • Aeg-ajalt
      18
    • Harva
      17
    • Väga harva
      13
    • Ei tarbi
      6


Recommended Posts

Kirjutage, siis kui tihti tarbite Teie pudelisse villitud joogivett?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul külmkapis ikka on alati pudelivesi olemas. Vahest ikka hea võtta, kuigi gaseeritud vesi pidi paha olema :). Kraaniveel ka muidu häda pole midagi aga meeldib kerge gaasiga ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vett ostan väga harva ja kui siis Värskat, mulle maitseb see. Tavaliselt võtan kodust pudeliga külma taimetee kaasa, vett ostangi vaid siis kui see on maha ununenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga päev oma liitri või rohkem joon ära. Ostan ühe 2,5l pudeli ja tavaliselt 2-ks päevaks jätkub.

Ei kujuta ettegi, kui peaks kraanivett sisse lahmima. Teed ei viitsi ka nüüd kogu aeg teha ja igasugu muud joogid on veelgi kallimad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See test ei näita tegelikult täit tõde. Mõõdeti elektrijuhtivust, mida aga põhjustavad soolad, mineraalvees on soolasid alati rohkem. Ühe testiga ei ole võimalik vee kvaliteeti määrata, parim vesi selle testi järgi oleks destil. vesi, mis ei ole ka päris õige :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Joon kraanivett rohkem, kui pudelivett. Meeldib, vähemalt see vedelik, mis enda kraanist tuleb. Külmana ja peale trenni näiteks on väga hea. Pudelvetest joon Värska oma tikri või valgesõstra maitselist. Gaasiga vesi ei meeldiu absoluutselt ja hakkab väga vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise joon pudelivett aeg-ajalt, siis kui olen kodust eemal ja janu pitsitab. Joon ainult klassikalist Värskat, gaasidega. Maitse ja patriotismi pärast :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Joon enam jaolt pudelivett, Everest gaseerimata on minu jaoks kõige sobivam. Veel ja veel on ikka vahe, kesklinnas elades kraanivett küll ei taha juua, olen proovinud, no ei ole hea ja teised veed näiteks Evian on esiteks suht kirves ja tundub nagu "tummisem" vesi, ei oska muud moodi seletada :) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igapäevaselt ei väga tarbi, trennis joon kodust kraanivett, meil päris hea vesi, pole kloorimaitset ega midagi. Aga kui Pirosmanis juhtun söömas käima, siis on kindel laks, et toidu kõrvale läheb pudel Borjomit ära- lihtsalt sobib gruusia toidu kõrvale nagu rusikas silmaauku :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni algusaegadel ostsin igal trennipäeaval ühe 1,5l vee.

Siis kui kokku lõin palju selle peale raha läheb, hakkasin ühest teisest kohast vett laskma (ei saa öelda kus kohast :) ) oleks kohe pidanud seda tegema.

Kodus vett ei joo, teed teen kraaniveest ja süüa ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar

Joon enamasti kraanivett, v6tan pudeliga trenni kaasa. ostan vett yldjuhul vaid siis kui olen "oma" pudeli maha unustanud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul külmkapis ikka on alati pudelivesi olemas. Vahest ikka hea võtta, kuigi gaseeritud vesi pidi paha olema :)

Gaas ei tee midagi halba. Plastpudelist vette leostuvad ained teevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pudelivett tarbin pidevalt ja sama palju ka kraanivett. Ei viitsi välja minnes kraanivett kaasa võtta. Et siis sihuke laiskus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×