Jump to content
ants16

Kõige paremini arenenud lihas?

Recommended Posts

Kõik on suhteline. Mul on aastatega olnud palju selliseid staarlihaseid, mis otsustavad ühel heal hetkel paremini arenema hakata. Palju sõltub muidugi ka treeningutest-venitustest, toitumisest jne. Isegi selg on mul sellel hooajal tunduvalt parem kui varasematel aastatel, aga selleks on tehtud palju suuri muudatusi. Muidu siiani parimad on mul olnud ikka reied ja tricepsid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik on suhteline. Mul on aastatega olnud palju selliseid staarlihaseid, mis otsustavad ühel heal hetkel paremini arenema hakata. Palju sõltub muidugi ka treeningutest-venitustest, toitumisest jne. Isegi selg on mul sellel hooajal tunduvalt parem kui varasematel aastatel, aga selleks on tehtud palju suuri muudatusi. Muidu siiani parimad on mul olnud ikka reied ja tricepsid :)

Kõht ei olegi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
rinda on paratamatult kõige lihtsam treenida kätekõverduste näol, nii et see on mul alati treenitud olnud.

Väga suureks nad vast ei arene nii? või siiski? Aga ma ka suvel pumpasin põhiliselt kätekõverdusin kuna jõusaalis käia ei olnud võimalik nii tihti kui praegu. Midagi ei muutunud paremaks pigem hoidis vormi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga suureks nad vast ei arene nii? või siiski? Aga ma ka suvel pumpasin põhiliselt kätekõverdusin kuna jõusaalis käia ei olnud võimalik nii tihti kui praegu. Midagi ei muutunud paremaks pigem hoidis vormi :)

Kui tahad kätekõverdustega treeningut eelkõige rinnale suunata, mängib väga palju olulist rolli käte asend. Niiöelda tavaliste kehkatunni kätekõverdustega rind kindlasti kasvama ei hakka.

Endal kõige paremini arenenud käed, tunduvalt tunduvalt laiemad ikka, kui alustades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõht ei olegi?

Kõhu nimel ei ole ma kunagi nii palju pingutanud ja ei oska seda ilu nii väga hinnata. Emakene loodus on mind õnnistanud ilusa kõhulihase kujuga, mida ei ole eriti keeruline vormis hoida erinevalt jalgadest ja tricepsist :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga suureks nad vast ei arene nii? või siiski? Aga ma ka suvel pumpasin põhiliselt kätekõverdusin kuna jõusaalis käia ei olnud võimalik nii tihti kui praegu. Midagi ei muutunud paremaks pigem hoidis vormi :)

Tempoga manipuleerides on kõik võimalik! Näiteks sooritad kätekõverdusi 4 0 2 0 süsteemis ja seeriate vahelised pausid max 1min. Ega iga mees 10 seeriani ei jõua :) . Ja kui liiga tugev oled siis võid ühe käega kätekõverdusi seeriatena teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×