Jump to content
Rebane

Mitu õlut jaksad SINA 6 tunniga ära juua?

Recommended Posts

Vahest harva saab seda, aga ei hooli sellest :)

Tahaks ka mittehoolida. Peale seda kui 18 sain, nüüd on suht tavaline mingi õle õhtu õlli libistada õues ;) Aga hetkel nüüd panin piiri ka. Ma olen absoluutselt kaine, juba 2 tundi pole võtnud. Septembrist tuleb kindel karsklase laks. Tähendab nats varem juba, siis kui kreatiini hakkan maitsma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui koiges muudes jou- ja ilunumbrite mooduvottudes ma Imrele kaotaks siis olle mittetarbimises ma loon teda taiega, sest ma ei ole veel mitte kordagi olut oma elus proovinud, isegi mitte alkoholivabat :)

Aga muud alkot? Imre vist ei joo üldse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks ka mittehoolida. Peale seda kui 18 sain, nüüd on suht tavaline mingi õle õhtu õlli libistada õues ;) Aga hetkel nüüd panin piiri ka. Ma olen absoluutselt kaine, juba 2 tundi pole võtnud. Septembrist tuleb kindel karsklase laks. Tähendab nats varem juba, siis kui kreatiini hakkan maitsma.

All you need is Power of Will :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma vaatan enda sõpru, siis suur osa neist on iga nv täis ja ka vahel nädala sees, aga ise hea kui 1 kuu jooksul õllegi kätte võtan,(nagu öeldud, õlu maitse on ikka väga jama), kangema kraami poole ka nii väga ei tõmba miski, aga vahel harva saab ikka võetud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma vaatan enda sõpru, siis suur osa neist on iga nv täis ja ka vahel nädala sees, aga ise hea kui 1 kuu jooksul õllegi kätte võtan,(nagu öeldud, õlu maitse on ikka väga jama), kangema kraami poole ka nii väga ei tõmba miski, aga vahel harva saab ikka võetud.

Soulmate :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek ei tahagi sõna võtta ?

Marek ei taha teisi häbistada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

6 tunniga võib vabalt 120 ära juua.

Esmaspäev:

14:00 - 15:00 - jõin 20 õlut bossiga (pärast igat õlut ajasin näpud kurku) pähe ei hakanud

Teisipäev:

Täna ei tee midagi.

Kolmapäev:

18:00-19:00 - läksin sõbra õe sünnale, hakkas igav ja jõin 30 õlut (pärast paari õltsi ajasin näpud kurku)

Neljapäev:

Kuidagi paha on olla.

Reede:

PIDU!!! 22:00-23:00 - läksin linna peale ja jõin kõik sõbra õlud ära, kokku 20 (otsustasin vetsus juua, seal lihtsam näpud kurku ajada)

Laupäev:

Peaparandus - külmikus on ainult õlut, niisis panin kohe 12:00-13:00 20 nahka (põrand oli hiljem rokane)

Pühapäev:

Esmaspäevaeelne masendus 19:00-20:00 - 10 õlut nahka

Esmaspäev:

14:00-15:00 - uus tsükkel, bossile ka esmaspäev ei meeldi, niiet panime kumbki 20 õltsi kinni, nädal hakkas hästi

Kokku 6 tundi, 120 õlut, kõvasti sisikonda ja madal promill.

Kui kaineks nädalast joomist täitsa selge pea kätte sain avastasin, et olen parempoolne koll seal pildil ja tegelikult ei ole mitte nädal

aega mööda läinud vaid 6 tundi. :)

Muudetud kasutaja Terviseks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×