Jump to content
Rebane

Mitu õlut jaksad SINA 6 tunniga ära juua?

Recommended Posts

Ah sõitke ka seenele oma kümnete ja kümnete pudelitega. Suures kuumuses ma usun, et tõesti mõni vägilane keerab terve kasti 6 tunniga sisse aga rohkem? Ei usu.

Mul ka üks tubli õllelembeline sõber. Eluaeg tina pannud. Supervormis(6 pack väljas ja mitme kordne maadlusmeister juunioride hulgas). Tüüp alustab hommikut õlle või kahega ning lõpetab samuti. Päeval läheb ca. pool kasti kui nn. "kerge päev" on. Kui väljas pidu siis ikka jubedalt kulistab.

Kord lasime 3 tunniga kumbki 9 õlut ja siis oli juhe juba nii koos et vähe polnud. Ta alustas 3 õllese edumaaga ning õhtul libistas veel mõned aga näha oli, et isegi temal võttis pildi suhtkoht eest ära. Niiet võibolla saaks ta 1 kastiga hakkama aga suht max isegi temasugusele kõrile. Muidugi eks ta kaalub ka oma 74kg(lühike mees) aga jah... Ise olen 105kg ja 6 tunniga kasti ärajoomisest võin ainult unistada ning ma ei ole ka mingi esmakordne jooja.

Ei taha uskuda, et see Hiiglane 119 pudelit ära jõi. Olge normaalsed. Iga 3 minuti tagant pudel? Nii 6 tundi jutti? Mis ta käis kusel pudel suul ja lihtsalt lasi järjest?

Ma olen ka "võistlusi" korraldanud. Jääkülma õlle joomine aja peale. No proovi ikka jääkülma kaseeritud jooki kiiresti juua suurtes kogustes. Suhteliselt keeruline.

Tundub selline tavaline ülespuhutud jutt, et Freakist saaks veel suurem Freak.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põiele erilist survet ei olnud kuna enamus tuli naha kaudu välja.

Ei poolda segijoomist, kuid Saksa kombekohaselt on soovitatav võtta õllelaari vehele pits teravat, võtab põie kinni. Proovitud ja toimib, ei ole pidevat vetsu jooksmist :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan et oma 40 tükki jooks ära küll....aga kas on mõtet:D

40x0,5= 20 liitrit. Kui on mingi lahja 4,2% õlu, siis selles 20 liitris sisaldub 840 ml absoluut-alkoholi, mis omakorda võrdub 2,1 liitri viinaga. Kas suudaksid 2,1 liitrit viina ära juua 6 tunniga, niimoodi et ei oksenda ja ikka suudad veel pudelit tõsta? :D:P

Ma ise ei ole mingeid hirmsaid koguseid lühikese aja jooksul joonud, ükskord sõbraga kast õlut (20 tk) kahepeale õhtu jooksul meenub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
40x0,5= 20 liitrit. Kui on mingi lahja 4,2% õlu, siis selles 20 liitris sisaldub 840 ml absoluut-alkoholi, mis omakorda võrdub 2,1 liitri viinaga. Kas suudaksid 2,1 liitrit viina ära juua 6 tunniga, niimoodi et ei oksenda ja ikka suudad veel pudelit tõsta? :D:P

Ma ise ei ole mingeid hirmsaid koguseid lühikese aja jooksul joonud, ükskord sõbraga kast õlut (20 tk) kahepeale õhtu jooksul meenub.

Arvatavasti ei jõua mitte ükski tavamõõtu ja kaalu inimene 6 tunni jooksul 2,1l viina ära juua. Olgu ta nii tegija kui tahes ja ilm väljas nii ilus ja soe kui tahes.

Peale ühte 0,5-st pudelit on teil enamikel sussid terveks päevaks püsti. Mõni kõvem äkki pigistab 1l ära juua ning kuidagi veel päeva püsti seistes õhtusse veeretada. Aga ma tahaks nii kõva venda näha, kes lausa 2,1L sisse kaanib ja juttu räägib.

Ning, kui kedagi huvitab siis mistahes füüsilise asja tegemine kiirendab tunduvalt kainemaks saamist.

Seega, kui te nüüd ütlete, et jõite kasti õlle ära 6 tunnise võrkpalli mängu jooksul siis ma usun teid.

Mythbusters isegi uurisid, mis asi teeb kiireimini kainemaks. Tuleb välja, et 2 asja. Piki vahtimist saamine ning füüsiline aktiivsus. Vastu nägemist saamine arvatavasti selle pärast, et kiirendab pulssi ja tõstab erinevate hormoonide vallandumist ja kokkuvõttes alkohol veres kiiremini välja ja surutakse olemasolev alla.

Sport ka loogiliste asjade pärast. Ikka veri kiiremini käima ning erinevad hormoonid ja ensüümid kehas käiku.

Toolil istudes ja netis surfates oleks enamikel peale esimest 6 packi juba silm udune.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tra õlle ikka mürk, maitse poolest kui omaduste - teeb uimaseks,sitt maitse,teeb kõhu suureks,pead palju jooma :D

kange - tõmbab käima,puhastab organismi,sekiga pump,alandab kaalu kui õieti juua :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen oma pika elu jooksul joonud ühe õlle ja sedagi sellepärast, et midagi muud ei olnud juua(ma pean silmas alkoholivabasid jooke). Tehke järgi! :D

No kui koiges muudes jou- ja ilunumbrite mooduvottudes ma Imrele kaotaks siis olle mittetarbimises ma loon teda taiega, sest ma ei ole veel mitte kordagi olut oma elus proovinud, isegi mitte alkoholivabat :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah pudelid olid 0,33 liitrit.80 0,5 pudelit siis jah.arvan,et ise jooksin ära 17 - 0,33 pudelit - see oleks minu arvatav absuluutne maks.

0,5estes arvan,et 12 - absoluutne maks.viimasel ajal aga ei näe ühe joomisel mõtet,tõmbab une peale kuid magama niikuinii ei jää ju.

Aga Andre The Giant oli tõesti 8as maailma ime.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
40x0,5= 20 liitrit. Kui on mingi lahja 4,2% õlu, siis selles 20 liitris sisaldub 840 ml absoluut-alkoholi, mis omakorda võrdub 2,1 liitri viinaga. Kas suudaksid 2,1 liitrit viina ära juua 6 tunniga, niimoodi et ei oksenda ja ikka suudad veel pudelit tõsta? :);)

Ma ise ei ole mingeid hirmsaid koguseid lühikese aja jooksul joonud, ükskord sõbraga kast õlut (20 tk) kahepeale õhtu jooksul meenub.

kui ilm on väga palav siis läheb alla küll:Dja saun ka veelotsa:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt jah, eks kõigega hannab vinti üle keerata ikka. Oma nooremas eas lollustest on rekord õhtust hommikuni (võis tulla ka üle 6h) 17 poole liitrist hard rocki (vist oli 7 vol vms.), ja no ütleme, et ega kaine ei olnud küll siis:-P Samas vahest harva paar õlut ilmselt ei tapa ka, kuigi pole 2a joonud üle ühe õlle korraga ja sedagi vist 1-2x. Eelistan midagi muud, jägermeister, gin toonikuga või vein, kui üldse midagi juua...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütlen ausalt, jooks healjuhul ühe...tülgastan õllet :)

Oled siis ka kangema kraami mees?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×