Jump to content
Rebane

Mitu õlut jaksad SINA 6 tunniga ära juua?

Recommended Posts

Kes see vasak djuud on ... ka päris omapärane hiiglane :D Siukest lollust ilmselt proovima ei hakka, et palju jõuaks 6 tunni jooksul õlut juua.

Wilt Chamberlain, üks läbi aegade kuulsamaid korvpallureid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea ja ausalt öeldes ei huvita ka eriti, kui tahan täis jääda, siis joon viina mitte õlut :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea ja ausalt öeldes ei huvita ka eriti, kui tahan täis jääda, siis joon viina mitte õlut :D

No kui sa oleks teksti lugenud siis seal oli ka kirjas, et "Kui ma 2 liitrit viina ära joon, siis läheb kõht seest tasakesi soojaks". Nii et see on kah parajalt hea nippus.

edit. täpne tsitaat.

“Well,” rumbled the Giant, “It usually takes two liters of vodka just to make me feel warm inside.”

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kunagi suvepäevadel palava ilmaga sai 27 siidrit ära joodud 6 tunniga:D

viimased kaks hakkasid lõpuks pähe ka:D

ma arvan et oma 40 tükki jooks ära küll....aga kas on mõtet:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vägevad kõrid siin koos, kes jõuavad siin 30 tk ära juua. Mina isiklikult olen piirdunud 7 presidendi pilsneriga. Mitte, et oleks maani täis lõpetanud aga lihtsalt mingil hetkel enam ei lähe alla. Päris korralik oleks kuue tunni jooksul 50 liitrit õlu sisse juua ja siis välja kusta :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülehindavad siin enamus mehi ennast ma arvan. Mul sõber teeb igal aastal oma tuttavate sõpradega sellist võistlust nagu "Õlle Challenge". See on selline võistlus, et sõbrad tuttavad kamraadid tulevad kokku ja juuakse õlut. Idee on siis selles, et tuleb juua ära kast õlut, kes kiiremini kastiga ühele poole saab, see võitja, kontrollaeg on 24 tundi. Reegel on selline, et oksendada vahepeal ei tohi, igal võistlejal on ka järelvaataja, kes vaatab, et siis võistleja ei oksendaks, samuti peab statistikat joodud pudelite üle, pannakse kirja emotsioonid ja vaheseisud. Asja on korraldatud juba mitu aastat ja senine rekord on mu oma hea tuttava käes, kes suutis juua 20 pudelit 0.5 liitrist õlut (vist oli Premium) 8 tunni ja 48 minutiga. Olgu öeldud, et mees kaalub 105 kg, õlle maitseb ja ei ole algaja õllejooja. Ise küll ei näinud, kuid vaatlejate kinnitusel, pärast nii kiiret kasti ärajoomist olnud mees ikka ametlikult kinni. Istunud kohapeal ja üle kere värisenud ning lõdisenud, higi jooksis ja aru ei saanud suurt midagi.

Nagu öeldud, tunnen seda meest ka ise väga hästi ja kui juba 20 pudelit sellise ajaga nii mõjus, siis ei saa see väga kerge olla. "Õlle Challenge`i" korraldajate ja seal osalenute sõnul on esimesed 12 - 15 pudelit lihtne, kuid siis läheb asi karmiks. Kui keegi plaanib juua 6 tunniga 20 pudelit, siis peaks ta jooma õlle iga 18 minuti tagant, mis algul ei ole ehk tõesti midagi, kuid lõpus annab vast vägagi tunda :D)).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea ja ausalt öeldes ei huvita ka eriti, kui tahan täis jääda, siis joon viina mitte õlut :D

Sama siin. Olen elu sees joonud õlut heal juhul paar liitrit, kui sedagi. Rohkem viinamees, kui juba joomiseks läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt,kui uhke ikka olla eestlane ...

kohe 'ing jääb kinni õnnest, :D

Kunagi oli meil siin voorum täis 14-aastasi ja 60kg kaaluvaid imevägilasi,kes matsudes 140kg rinnalt surusid.Virtuaalselt küll - aga ikkagi!

Nüüd on välja ilmunud uued imevägilased,kes õlut kastide kaupa alla libistavad ...

jajahhhhh, :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu rekord on päeva jooksul 33 pudelit, ei usu, et olen rohkem joond kunagi, aga tookord sai arvet ka peetud! Kes ei usu, oma viga! 20 õlli läheks 8 tunniga kindlasti, proovin millalgi järgi ka Oskari poolt välja toodud challengi ;)

Millalgi sai saunas 4pack korraga sisse lastud nii, et sõber kõrval avas pudeleid ja mina kulistasin järjest alla :D

Oijahhh, õllet ma võin tõesti juua... palju, kuigi tean, et kasulik see pole! No arvake ära, mille järgi ma omale kasutajanime olen valind :P Õllejoomises vähemalt Eestis ma küll kellegi ees häbisse ei jääks! Kunagi vaatasin telekast jalkat, esimene poolaeg üks Rocki 6pack, teine poolaeg teine Rocki 6pack! Ok aitab kah, pole tegelt eriti asi, millega kiidelda ;)

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ütleks, et 6 tunniga oma 60 pudelit õlut läheb suvel lõdvalt..... alkovabat :P

Ise ka rohkem viinania, kui võtmiseks läheb. Kuid kui alkoõlust rääkida, siis enda puhul oleneb palju tujust ja meeleolust, kas kõht on täis v. mitte, kas vahepeal vett joon jne... Pole proovinud, aga arvan, et jään ka sinna 12 kanti või nii. Olen tähendanud, et peojärgsel päeval läheb kuidagi "libedamalt" :D . Kuid jah, olles selle foorumi pidev lugeja ja "isepüüdja" trenninduses, siis enam eriti ei trimpa .... NAAT!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen oma pika elu jooksul joonud ühe õlle ja sedagi sellepärast, et midagi muud ei olnud juua(ma pean silmas alkoholivabasid jooke). Tehke järgi! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen oma pika elu jooksul joonud ühe õlle ja sedagi sellepärast, et midagi muud ei olnud juua(ma pean silmas alkoholivabasid jooke). Tehke järgi! :D

meeldis?:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No õlu ei lähe kohe üldse alla.. ei mõista neid, kes seda maitse pärast joovad.

Viimased 8 kuud olen üldse karsklane olnud.. Imrele jään veel kõvasti alla, aga muidu olen täitsa uhke enda üle :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No õlu ei lähe kohe üldse alla.. ei mõista neid, kes seda maitse pärast joovad.

Viimased 8 kuud olen üldse karsklane olnud.. Imrele jään veel kõvasti alla, aga muidu olen täitsa uhke enda üle :D

ega endale ka enam eriti õlu ei meeldi viin ja kange ei meeldi kohe ültse niiet mul tuleb ka vict karsklus ette võtta:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ükskord Itaalias oli sulnis ja soe ilm, kraadiklaas rannas näitas +39. Kuna naine läks sõbrantsidega linna peale ja igav hakkas, sai kohalikku õlut libistatud (kangus nagu meie premium-umbes viie kandis). Kui naine tagasi tuli, luges kokku 23 tühja pudelit, aga mingi hulk sai ka baarides klaasist ära lastud. Itaalia õllepudelite suurus on vähe suurem ka, nimelt 0,66 liitrit. Omast arust pähe nagu ei hakanudki, aga naise arvates oli ikka hakanud küll. Põiele erilist survet ei olnud kuna enamus tuli naha kaudu välja. Külmas Eestis ei julgeks küll sihukest eksperimenti ette võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×