Jump to content
Ott Kiivikas

Mr. Olümpia 2009 - JAY CUTLER !

Recommended Posts

ja ütleme nii, et kui sul on näiteks selline keha ja vorm, siis ära parem Mr.O võistlustle mine, sest saad kotti nagu laksub <_<

Rühl 15.koht, Wolf 16-23. koht

post-2073-1254034343_thumb.jpg

post-2073-1254034348_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi viitsiks mulle ära seletada, miks Markus alati nii taha jääb? On tal siis nii halvad proportsioonid või milles asi ?

Muidu jah tore, et Cutler võitis, kohe näha et mees on tänavu vaeva näinud.

Alati ikka ei jää, minu mäletamist mööda on ta olnud ka top-6s. Kas mitte 5k kuskil 2002-..... ei mäleta täpselt aastat.

Aga no krt Branch Warren teine ja Jackson kolmas, see on jama. Oleks veel vastupidi oleks ma vait. Warren on kole, jäme kiilakas, ilu on sama palju kui, teate isegi ja sümmeetria etalon Jackonist eespool!!?? Andeksi. Warren neljas, viies ehk oleks asi rohkem reaalsust peegeldav. Aga eks kohtunikud nägid asja ikka seal ja see siin vaid minu arvamus mõne pildi ja videolõigu põhjal. KRT, Warren on ju sama "ilus" mees nagu Taavi UNT meil Tartus. <_<

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alati ikka ei jää, minu mäletamist mööda on ta olnud ka top-6s. Kas mitte 5k kuskil 2002-..... ei mäleta täpselt aastat.

Aga no krt Branch Warren teine ja Jackson kolmas, see on jama. Oleks veel vastupidi oleks ma vait. Warren on kole, jäme kiilakas, ilu on sama palju kui, teate isegi ja sümmeetria etalon Jackonist eespool!!?? Andeksi. Warren neljas, viies ehk oleks asi rohkem reaalsust peegeldav. Aga eks kohtunikud nägid asja ikka seal ja see siin vaid minu arvamus mõne pildi ja videolõigu põhjal. KRT, Warren on ju sama "ilus" mees nagu Taavi UNT meil Tartus. :P

Et Warrenile oleks nagu keegi täispeaga eemalt lihased ja muud keredetailid külge loopinud vä <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alati ikka ei jää, minu mäletamist mööda on ta olnud ka top-6s. Kas mitte 5k kuskil 2002-..... ei mäleta täpselt aastat.

Aga no krt Branch Warren teine ja Jackson kolmas, see on jama. Oleks veel vastupidi oleks ma vait. Warren on kole, jäme kiilakas, ilu on sama palju kui, teate isegi ja sümmeetria etalon Jackonist eespool!!?? Andeksi. Warren neljas, viies ehk oleks asi rohkem reaalsust peegeldav. Aga eks kohtunikud nägid asja ikka seal ja see siin vaid minu arvamus mõne pildi ja videolõigu põhjal. KRT, Warren on ju sama "ilus" mees nagu Taavi UNT meil Tartus. <_<

Sama siin.Reaalne oleks Green kolmandaks,Dexter teiseks ja Warren neljandaks.Minu arvates on ka Warren täiesti mitte midagi ütlev vend,lihtsalt koll ja veel kole koll))).Jacksil on ikkagi kordumatult vihane talje ja hea kõht alati olnud.Proportsioonid hoopis teised.Aga jah,Jay vorm oli seekord täielik kosmos,mees teiselt planeedilt))).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et Warrenile oleks nagu keegi täispeaga eemalt lihased ja muud keredetailid külge loopinud vä <_<

Umbes nii jah. Lisaks veel selline tuim, laval nagu külmutatud tursk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Cutleri vorm oli tõesti päris ulme :P

Ei saa aru mis Warreni välimuses nii jubedat on siis ? <_<

Ega miskit traagilist polegi,aga lihtsalt Green ja Jackson näivad paremad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Avapäeva järel oli Branch 4 kohal, kuid siis nagu selgub tegi ööga imet.... Eks neid ööga muutusi on varem ka tehtud, kuid jah ka minu jaoks jääb arusaamatuks tema nii kõrge koht. Ei saa vastu vaielda sellele, et ta vormis ei olnud, kuid ei saa ka öelda, et Dexter oleks kehvem olnud kui varem. Kai oli natuke pehme (kui nii võib üldse öelda), kuid kindlasti siiski silmale oluliselt esteetilisem vaadata kui Branch.

Ruhl on kulturismi mõttes kandiline friik. Peale selle on tal olnud tõenäoliselt rinnalihaste trauma, seega eest poosides on see defekt selgelt näha. Need on ka peamised põhjused mis ei lase tal kõrgemale tõusta (kindlasti jääb ka võrdluses esimeste meestega puudu ka vormi teravusest, seda eriti seljatagant poosides). Kuid kuna ta on ikka paras koll, siis on tal palju fänne, kelle jaoks jääbki arusaamtuks miks koht selline lõppprotokollis on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega miskit traagilist polegi,aga lihtsalt Green ja Jackson näivad paremad.

Ei ole nii hull jah, et peaks puuri panema aga teine koht... Jacksoni ees on natuke kingitus talle. Aga noh, silmad on tal nii ausad ja ma olen päris kindel, et poole oma auhinnarahast annetab ta dopinguvastaseks võitluseks IFBB PRO-de seas ntx.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Cutleri vorm oli tõesti päris ulme ;)

Ei saa aru mis Warreni välimuses nii jubedat on siis ? <_<

Ma olen teda ka saalis istudes vaadanud 2008 Arnold Classicul.Kuna ta on lühike max 170cm pikk (kui mitte lühem), siis selle kaalu juures (puuduvad viimased andmed, kuid suurusjärk 110 - 115kg) näeb ta välja vabaesisus nagu "kärnkonn". Jalad on hea separatsiooniga, kuid ülakeha lihaste separatsioon puudub, st. on ainult hunnik veresooni, ilma selleta, et saaks aru, kus üks lihas kinnitub ja kus teine algab. Lisaks emotsioonitu olek, ta oleks nagu ka teise koha peale petuunud, kui pilte vaadata (ootas ise ikka võitu ma saan aru.... :P )

Ma ei tea palju see lahti defineerimine pilti selgemaks tegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×