Jump to content
Ott Kiivikas

Mr. Olümpia 2009 - JAY CUTLER !

Recommended Posts

Õige tähelepanek !

Ma ei saa aru mida te mehed mulisete siin ,et Coleman nii ja naa , nahhui , kõva mees on ja respect talle . Aega on piisavalt ja sellega jõuab mägesid liigutada , kui tahta...

Eht eestlaslik. Coleman on 8x olnud nr 1 maailmas ja kohe kui ta enam ei jõua annavad eestlased mehele jalaga, nagu ka siin üksteisele. Ma ei usu, et maailmas Colemaniga nii käitutakse. Usun, et teada austatakse, mäletatakse ja räägitakse veel väga kaua aega legende.

Konnatiik!!! Varaakieto vraaaki, vraaakieetoooooovraaaaaaki. jne jne. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eht eestlaslik. Coleman on 8x olnud nr 1 maailmas ja kohe kui ta enam ei jõua annavad eestlased mehele jalaga, nagu ka siin üksteisele. Ma ei usu, et maailmas Colemaniga nii käitutakse. Usun, et teada austatakse, mäletatakse ja räägitakse veel väga kaua aega legende.

Konnatiik!!! Varaakieto vraaaki, vraaakieetoooooovraaaaaaki. jne jne. :D

Täitsa nõus. Ronni on legend Arnoldi kõrval.

Arvan, et isegi oma praeguses vanuses/vormis teeks ta näiteks kõigile Eesti jõutõstjatele silmad ette isegi toore jõuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võimsad per*e lihased :rolleyes: kas mulle tundub või ongi esimesel ronnie pildil vasak käsi kuidagi vigane?

Olen lugenud, et närvikahjustus vms. Mitte ainult vasak käsi pole nö vigane, vaid hästi vaadata siis leiab kogu vasaku poole pealt suuri muutusi paremaga võrreldes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan ka, et Green võidab see aasta. Vend näeb ikkka VÄGA suur välja.

Suurus pole veel kõik. Ma ise arvan, et põhiline rebimine tuleb Cutleri, Heathi ja Loomulikult Dexteri vahel. Kindlasti pakub kõva konkurentsi ka Dennis Wolf. Colemani vorm tundub teiste kõrval tõsiselt nukker, kuid eks me näe mida mehel laval näidata on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suurus pole veel kõik. Ma ise arvan, et põhiline rebimine tuleb Cutleri, Heathi ja Loomulikult Dexteri vahel. Kindlasti pakub kõva konkurentsi ka Dennis Wolf. Colemani vorm tundub teiste kõrval tõsiselt nukker, kuid eks me näe mida mehel laval näidata on.

Coleman ei võistle enam, küll aga mingi teema käis vahepeal, et ta ronib 2010 lavale tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui vaadata Kai viimaseid voistlusi siis vorm on kull teravam olnud kui teistel isegi, eriti just jalad. Ma ei usu ilmaski, et ta laheb mutsiga looma, kindlasti teeb terava vormi ja kindlasti ta teab, et tal on voimalus voita kui ta juba lavale laheb. Samuti nagu ta on oelnud pead juba enne voistlust uskuma, et oled voistluse voitnud. Pealegi nagu ma aru olen saanud ei ole keegi esmaosaleja enne Mr O voitnud ja ta kindlasti laheb ajalugu tegema ning seal on palju kaalul. Ka ei nae ma kedagi, kes tema vabakava ja poseerimisoskuse vastu saaks. Iseasi, kui palju seal on poliitikat mangus. Ja vist kull ei saa mainimata jatta, et ta koht on kovasti suuremaks lainud ja ei tea kas selle enam nii siledaks saab nagu vaja oleks aga ju see neil siis kasvabki nagu iga teine kehaosa kui kuni 1000 gr valku paevas suua. Igatahes loodan, et hinnatakse ka poseerimisoskust sest see on anne ja puhendumus ja et seda saavutada ei pea sooma steroide jne. Nii siis eks nais, kas voidab ainult mass, ainult teravus, ainult poseerimine voi koik kokku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui vaadata Kai viimaseid voistlusi siis vorm on kull teravam olnud kui teistel isegi, eriti just jalad. Ma ei usu ilmaski, et ta laheb mutsiga looma, kindlasti teeb terava vormi ja kindlasti ta teab, et tal on voimalus voita kui ta juba lavale laheb. Samuti nagu ta on oelnud pead juba enne voistlust uskuma, et oled voistluse voitnud. Pealegi nagu ma aru olen saanud ei ole keegi esmaosaleja enne Mr O voitnud ja ta kindlasti laheb ajalugu tegema ning seal on palju kaalul. Ka ei nae ma kedagi, kes tema vabakava ja poseerimisoskuse vastu saaks. Iseasi, kui palju seal on poliitikat mangus. Ja vist kull ei saa mainimata jatta, et ta koht on kovasti suuremaks lainud ja ei tea kas selle enam nii siledaks saab nagu vaja oleks aga ju see neil siis kasvabki nagu iga teine kehaosa kui kuni 1000 gr valku paevas suua. Igatahes loodan, et hinnatakse ka poseerimisoskust sest see on anne ja puhendumus ja et seda saavutada ei pea sooma steroide jne. Nii siis eks nais, kas voidab ainult mass, ainult teravus, ainult poseerimine voi koik kokku.

Larry Scott sai esmakordselt Mr O ks <_< ei kai ei v6ida,ma ei usu seda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lahe vaadata.

Tekib ainult selline küsimus, kui Kai kaalus eelmisel aastal 35 kilo vähem kui sel aastal, see tähendab siis et iga 10 päevaga tuleb poisile 1 kilo puhast lihast juurde, kui nüüd veel natuke arvutada, siis 1 päevaga 100g puhast lihast.

Teine asi veel. Poiss paindub korralikult aga treeningvideodes käivad kõik harjutused hullu nõksuga ja täisamplituudist kasutatakse ära vaid pool maksimaalsest amplituudist. Saan aru veel, et kui viimased 2 seeriat tuleb väheke mustalt.

Mina arvan selle kohta ikka nii, et see on ikka mustade meest värk, kui loodus on andnud ja kui ained on ka vastavad, siis ei ole minu arust mingit vahet kuidas sa trenni teed peaasi, et koguaeg teed ja ära taastud või mis kallid kaasmaalased arvavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×