Jump to content
Karin

Konjugeeritud linoolhape, CLA, Cis-9-Trans-11, C9-T11

Recommended Posts

Guest Kristjan

Proovisin mingid ajad tagasi ja erilist tulemust küll ei täheldanud. Kuid see oli tingitud ilmselt sellest, et menüüs mingeid muudatusi ei teinud ja tarbisin ka ainult 1 kuu vältel.

Tegemist on ilmselt ka sellise ainega mis ei pruugi kõikide inimeste puhul mõjuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praktikute sõnutsi peab CLA-d tarvitama vähemalt 3 kuud jutti (koos dieediga loomulikult). Müügil on seda pea kõikides apteekides (nime alla BioCLA).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et sa tead seda aga kogemata eksisid, aga sama C aatomite ja 2iksidemete arvuga, kuid 2iksidemete eri asukohaga org. ühendeid nim.i s o m e e r i d e k s. I s o t o o b i d on elemendid, mille aatomituumas on sama arv prootoneid, kuid erinev arv neutroneid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aile

Olen s88nud kyll... ja on teda ka apteekides saadaval. Kellel raha enam kuskile mujale panna ei ole... laske aga k2ia, kui maks kapslite tulvast tingitud koormusele vastu peab. Miks ta v6iks m6nele m6juda? Seesama p8hjus, miks varsti hakatakse lisaainena tarvitama yhte rasvhapet, mida leidub piimarasvas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Plaanis on kasutama hakata CLA'd. Kui kaua seda peaks võtma, et sellest kasu oleks? Kas peab minema dieedile, või võib vana rada pidi edasi lasta? Millise firma toodet tasub osta?

Rääkige ka omadest kogemustest selle tarbimisega. Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen ise kasutanud CLA 1000 ja mulle mõjus küll. Võtsin 2 kapslit päevas, 1 kohe pärsat hommikusööki ja teise pärast õhtusööki. Õhtusöök oil kell 6, st. et hiljemalt lõpetsin kell poolseitse. Mingit dieeti mina küll ei pidanud. Olen suur jäätise sõber, ning hommiku poole lubasin enesele ka ühe topsi jäätist ja kusjuures seda veel iga päev. Öeldakse et kõik mis hommikul sööd läheb peval energiaks.Kuid raudne reegel oli ja on seda siiamaani, et pärast kella 18.00 ei söö. Eranditeks said vaid sünnipäevad. Kui ikka väga näksimis isu oli, siis närisin porgandit või 1 õuna.

Tegelen ise 3x nädalas aeroobikaga ja seda kuuri tegin 2 pakki järjest.Ühes pakis 4 lehte. Pakk maksis kusagil 300 krooni ringis. Ühe kuuga võtsin mina, trenni tehes ja neid kapsleid süües 3 kg alla, kuid eks see ole induviduaalne, kes kaotab rohkem, kes vähem kilosid. Cla on ainukene vahend mida mina olen tarvitanud allavõtmise juures ja jäin väga rahule. Üks hea asi on selle juures veel, lisaks alla võtmisele, kui teed ka trenni aitas ta mul kiiremini lihastki kasvatada.

Need olid minu kogemused CLAga, kõikke head!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui jälgida menüüd ja teha 4-5x aeroobset nädalas, siis peaks ilma mingi kalli toidulisandita ka kaalu alla saama, või kuidas? :) Ma kasutasin seda kunagi, peale kuuajalist võtmist ei muutunud absoluutselt mitte midagi. Trenni koha pealt jäi küll väheke niruks, aga samas on mul suht füüsiline töö. Niiet ise enam ei hakka ostma hirmkalli raha eest mingit jama, ilma milleta saaks sama edukalt kaalust alla, peab vaid tahtejõudu olema et piirata söömist ja jooksmas käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi teab midagi täpsemalt sellest?See on see "imeaine", mida pannakse rasvapõletuskapslite sisse ja mis peaks väga efektiivselt põletama rasva ja samal ajal kasvatama lihast.Põhimõtteliselt on tegemist transrasvaga, mida leidub väikses koguses ka tavatoidus.Kas see üldse teeb midagi või on see mingi järjekordne pettus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal mõtlesin tõsiselt selle ostmisele, aga veidi aja möödudes leidsin alternatiivi

(lean gainis ka CLA ja MCT ja OMEGAd sees)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingeid imesid ta küll ei tee. Hea kui üldse midagi teeb.

Teda on tegelikult kaks isomeeri ja see mis rasvale ja lihastele hästi mõjub, mõjub tegelikult veresoontele halvasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks teade teie arvamusi ja kogemusi toidulisandiga Bio CLA. Ise olen mõelnud, et prooviks ühe kuuri teha- vaatan, kas saan oma tagumikku vähe suuremaks timmida- tasakaalus toitumise ja normaalse trenniga pole ma kahjuks veel seda ideaali saavutanud, ehk Bio CLA aitaks natuke kaasa sellele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bio CLA on apteegides pikka aega müügil olnud, need pakendid tunneb juba kaugelt vaadates ära, mõtled seda toodet eksole:

https://www.yourhealthfoodstore.co.uk/detai...rd_bio_cla.html

Mina pole seda kasutanud, aga arvan, et lühidalt öeldes, on tegu organismi veidi tugevdava lisandiga, ala, nagu ka šen-šen juurgi, miskit head organismile teeb, enamasti aga ei pruugi märgata ega tunda seda toimet, see selline isiklik lihtsakoeline arvamus selle toote kohta. Kuna müügil on apteegis ,sisi nagu usaldaks veelrohkem toodet ,ala, et sisaldab ikak seda ,mis pakendil kirjas jne.

Soovitan kaalulangetus-lisandi ostjale järgmist:

1. Nimeta kaalulangetus-toodete tüübid, kategoriseeri need, seleta iga kategooria toimeviis lahti.

(ala nimetatakse järgnev nimistu, ja seletatakse lahti, mismoodi toime kõigil nimetatutel on:

First off, there are several types of weight loss supplements including the following:

* Thermogenic Fat Burners

* Stimulant-Free Fat Burners

* Carb Blockers

* Fat Blockers

* Thyroid Hormone Increasers

* Appetite Suppressants

* Cortisol Products

* Other Fat Loss Products)

2. Nimeta lisandite koostisainete grupid, too näiteid toodete näol

(ala, nimetatakse:

* vitamiinid (enamasti see ja too vitamiin, näited toodete näol)

* aminohapped (näited toodete näol)

jne

)

3. Nimeta reeglid, mille järgi hindad toidulisandit

(ala:

* mida rohkem koostisosi seda aprem

* mida odavam seda aprem

* erikoostis-osade teaduslik-kinnituse aspekt

jne

on häid youtube'i videosid, mis analüüsivad erinevaid sedalaadi lisandeid, ja ka annavad õpetust, kuidas sedalaadi lsiandit valida)

4. Konkreetse toidulisandi analüüs eelneva põhjal

(ala:

* kuulub kateggoriasse "Other Fat Loss Products":

http://www.bodybuilding.com/store/goalfatother.htm

* üldiselt CLA mõiste ja ülevaade:

http://www.bodybuilding.com/store/cla.html

* analüüsida Bio CLA koostis, koostisosade kohta vajadusel guugeldada)

---

Et enam-vähem nii uurida selel Bio-CLA kohta, siis saab tunnetuse, kas tunned, et toode võiks sulle abiks olla või mitte. Üldiselt reegel on, et tagasihoidlikud (teisisõnu: st, need mis võistlejate keelatud ainete nimekirjas pole), et sedalaadi tagasihoidlikud lisandid tavalisele inimesele miskit kasu ei anna, kuna üldine toitumine/treening on ebakompetentne, kül laga on abi neist lisanditest juba 2+ aastase treeningstaashiga isikule ma arvan, et tema juba mõistab, mis moodi organism toimib, ja saab lisaboost'i anda rasvapõletusele lisandi näol, ja asi toimib, saab heast vormist veel parema vormi.

Sellsied minu mõtted.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bio CLA on apteegides pikka aega müügil olnud, need pakendid tunneb juba kaugelt vaadates ära, mõtled seda toodet eksole:

https://www.yourhealthfoodstore.co.uk/detai...rd_bio_cla.html

Mina pole seda kasutanud, aga arvan, et lühidalt öeldes, on tegu organismi veidi tugevdava lisandiga, ala, nagu ka šen-šen juurgi, miskit head organismile teeb, enamasti aga ei pruugi märgata ega tunda seda toimet, see selline isiklik lihtsakoeline arvamus selle toote kohta. Kuna müügil on apteegis ,sisi nagu usaldaks veelrohkem toodet ,ala, et sisaldab ikak seda ,mis pakendil kirjas jne.

Soovitan kaalulangetus-lisandi ostjale järgmist:

1. Nimeta kaalulangetus-toodete tüübid, kategoriseeri need, seleta iga kategooria toimeviis lahti.

(ala nimetatakse järgnev nimistu, ja seletatakse lahti, mismoodi toime kõigil nimetatutel on:

First off, there are several types of weight loss supplements including the following:

* Thermogenic Fat Burners

* Stimulant-Free Fat Burners

* Carb Blockers

* Fat Blockers

* Thyroid Hormone Increasers

* Appetite Suppressants

* Cortisol Products

* Other Fat Loss Products)

2. Nimeta lisandite koostisainete grupid, too näiteid toodete näol

(ala, nimetatakse:

* vitamiinid (enamasti see ja too vitamiin, näited toodete näol)

* aminohapped (näited toodete näol)

jne

)

3. Nimeta reeglid, mille järgi hindad toidulisandit

(ala:

* mida rohkem koostisosi seda aprem

* mida odavam seda aprem

* erikoostis-osade teaduslik-kinnituse aspekt

jne

on häid youtube'i videosid, mis analüüsivad erinevaid sedalaadi lisandeid, ja ka annavad õpetust, kuidas sedalaadi lsiandit valida)

4. Konkreetse toidulisandi analüüs eelneva põhjal

(ala:

* kuulub kateggoriasse "Other Fat Loss Products":

http://www.bodybuilding.com/store/goalfatother.htm

* üldiselt CLA mõiste ja ülevaade:

http://www.bodybuilding.com/store/cla.html

* analüüsida Bio CLA koostis, koostisosade kohta vajadusel guugeldada)

---

Et enam-vähem nii uurida selel Bio-CLA kohta, siis saab tunnetuse, kas tunned, et toode võiks sulle abiks olla või mitte. Üldiselt reegel on, et tagasihoidlikud (teisisõnu: st, need mis võistlejate keelatud ainete nimekirjas pole), et sedalaadi tagasihoidlikud lisandid tavalisele inimesele miskit kasu ei anna, kuna üldine toitumine/treening on ebakompetentne, kül laga on abi neist lisanditest juba 2+ aastase treeningstaashiga isikule ma arvan, et tema juba mõistab, mis moodi organism toimib, ja saab lisaboost'i anda rasvapõletusele lisandi näol, ja asi toimib, saab heast vormist veel parema vormi.

Sellsied minu mõtted.

Toode see sama tõesti. Trennikogemus mul regulaarselt juba üle 3 aasta (algusepoole tegin trenni ja toitumise kohapelt suht palju vigu) Usun, et ega mu hing siiski enne rahule ei jää, kui olen selle enda peal ära katsetanud. Arvan, et alustan veebruarist ja paari kuu pärast annan ka tulemustest teada. Tänud Sulle asjaliku jutu ja artiklite eest. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi aastaid tagasi sai proovitud. Nüüdseks olen aru saanud, et kui ikka toitumine paigas ei ole, pole ka mõtet nende rasvapõletajate peale lootma jääda. Mitte mingit kaalulangust ei toimunud sest toitumine oli ikka endine ju. Ja kui juba toitumist muuta, siis tuleks see kaalulangus niikuinii, ilma nende kallite lisanditeta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunagi aastaid tagasi sai proovitud. Nüüdseks olen aru saanud, et kui ikka toitumine paigas ei ole, pole ka mõtet nende rasvapõletajate peale lootma jääda. Mitte mingit kaalulangust ei toimunud sest toitumine oli ikka endine ju. Ja kui juba toitumist muuta, siis tuleks see kaalulangus niikuinii, ilma nende kallite lisanditeta.

Sa vist ei lugenud mu postitust läbi korralikult- kaalulangus polegi põhiline, soovin hoopis teatud lihaseid vormida, toitumine samuti tasakaalus :rolleyes:

Muudetud kasutaja marjasha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa vist ei lugenud mu postitust läbi korralikult- kaalulangus polegi põhiline, soovin hoopis teatud lihaseid vormida, toitumine samuti tasakaalus :D

Tarkus tuleb ikka läbi rahakoti. ;)

Kui tahad tagumikku suuremaks, siis tuleb ka vastavaid harjutusi ja kordusi kasutada. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tarkus tuleb ikka läbi rahakoti. ;)

Kui tahad tagumikku suuremaks, siis tuleb ka vastavaid harjutusi ja kordusi kasutada. :rolleyes:

Body Pump 1x nädalas- kükid 20kg+kang, väljaastekükid praeguse kavaga 10kg + kang(BP-s käiks rohkem, kuid kahjuks ainult 1 aeg nädalas sobib). 2x nädalas jõusaal, alakeha harjutused siis sellised- kükid 30 kg+ kang kükipuuris, väljaastekükid puuris 20kg+ kang, "good morning" 20 kg + kang, reiekaugendajad(ma ei tea, kas seda aparaati päris nii nimetatakse)- kõiki asju teen 3 seeriat kükid ja "good morning" 10 kordust, muid 15. Vahepeal käisin mõne kuu ka kord nädalas TBA pooletunnises trennis, uuest aastast kahjuks kaotati see trenn ära, aga sain palju harjutusi meelde jäetud, mida kodus ka teha saan. Suve lõpus ja sügise algul käisin mõne kuu 3x nädalas Body Pumpis, siis hakkas juba ilusaid tulemusi nägema, aga oktoobrist olen vaid kord nädalas PB-s saanud käia. Jaanuaris olen tõbine olnud pikalt-kolm nädalat pole õiget trenni teha saanud, selle ajaga on asi veel rohkem ära vajunud. Ilmselt tuleva nädala algul saan õigesse rütmi alles tagasi. Veebruari kuu jooksul võtan kindlasti ka ammu plaanitud personaaltrenni- saan ehk kava tõhusamaks. Bio CLA proovin ka ilmselt ära- ega enne ju teada ei saa, kas mõikab või mitte, las see tarkus siis siis tuleb :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa vist ei lugenud mu postitust läbi korralikult- kaalulangus polegi põhiline, soovin hoopis teatud lihaseid vormida, toitumine samuti tasakaalus :rolleyes:

Mismoodi mingid kapslid peaks lihast vormima? :D Lihast vormitakse trenni ja õige toitumisega. Aga kui raha taskut lõhki ajab, siis go for it.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mismoodi mingid kapslid peaks lihast vormima? :D Lihast vormitakse trenni ja õige toitumisega. Aga kui raha taskut lõhki ajab, siis go for it.

No nii naiivne ma nüüd ka pole, et sööksin miskid kapslid endale sisse ja jääksin diivani peale imet ootama. Lihtsalt tahan järgi proovida, kas normaalse trenni ja toitumisega neist kapslitest miskit tolku oleks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×