Jump to content
Tarantula

Triitseps valus veidi

Recommended Posts

Guest Capo
Tervitus

Mu treeningkava on selline http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=17

Ning sealt 3 päev ma ei tea mida ma tegin valesti , aga äkki tegin midagi valesti mul triitsepsid valutavad ma ei saa aru miks :rolleyes:

Ning 4 päev ehk t2na on triitepsi trenn mida ma teen mida ma tegin kolmas päev et triitseps on valus .

Kui pikalt oled trennis käinud? Täitsa alguses lihased ikka pikemalt ja rohkem valusad kui siis kui lihased on jõusaaliga harjunud juba.

Juhul kui oled algaja siis peaksid võtma endale algajate kava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui pikalt oled trennis käinud? Täitsa alguses lihased ikka pikemalt ja rohkem valusad kui siis kui lihased on jõusaaliga harjunud juba.

Juhul kui oled algaja siis peaksid võtma endale algajate kava.

Ei ole ainult alguses, lihas peaks tunda andma, kui eelnevalt seda korraliku nii öelda šhokeeritud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"3. päev Selg, õla tagaosa, kõht"

Ehk siis peale seda trenni jäi triitseps valusaks?

Võibolla "pullover" ja ka "õlatagaosale lendamine hantlitega ettekallutatult" on ainukesed harjutused, kus on mingit moodi võimalik triitsepsit piinata.

Kui pulloveri tõesti niimoodi käsi küünarliigesest kõverdatuna teha nagu pildil näha, siis mõjub triitsepsile küll, see on juba nagu prantsuse surumise moodi natuke.

3.gif

Kui nii teha, siis ei tohiks triitsepsile nii palju mõjuda:

020.gif

Õla tagaosale lendamist tehes kui püüad ülemises faasis küünarvarsi liiga sirgeks lükata, hakkab ka triitseps tööle.

Ma ise neid harjutusi ei tee, aga arvatavasti isegi kui õige tehnikaga teha, siis mingil määral mõjub triitsepsile ikka, ehk ma arvan et sa ei pidanud just otseselt valesti midagi tegema.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvatavasti oled alles alustanud ja on lihtsalt alguse värk. Sellepärast mulle meeldib ka kehaosi tihedamalt, kui kord nädalas teha, et siis selline asi kaob rutem ära ja ei tule ka sellist värki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei taha öelda, et see ongi ainuõige ja nii peabki kõigil olema, aga mul enamus treenitud lihaseid on valulikud järgmisel-ülejärgmisel päeval ja niimoodi juba üle 2 aasta. Õla külgosa vist on ainuke, mis üliharva tunda on andnud. Kõhulihased, säär, reie nelipea ja -kakspea, rinnalihased, õla esiosa, triitseps, biitseps, lailihas, selja sirutajalihas, trapets... need kõik valutavad peale igat trenni kui neid on treenitud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki teed biitsa liiga vähe? Kui ma teen natuke pausi trennist, siis mul mõnda lihast koormates järgmised paar-kolm päeva ikka valu sees. Aga see valu on pigem mõnus, annab tunde, et oled ikka trennist kasu ka saanud. Aga kuna ma treenin lihasgruppe siiski intensiivselt ja tihedalt, siis see ongi ainult esimese kolme päeva lõbu mul. Siis harjuvad lihased ära. Kord nädalas ühte gruppi treenides ei anna mulle mingit tunnet ja areng oleks ka väga väga aeglane. Mida tihedamini suudad ja jõuad treenida nii, et sellest oleks ka lihasele kasu, seda tihedamini treeni. Aga tavaliselt on inimestel just nii, et neil siis areneb aeglasemini, kui nad liiga tihti mõnda lihasgruppi treenivad. Ma olen erand selles osas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul ei taha biits valusaks jääda, ülejäänud lihased jäävad küll valusaks.

Muuda harjutusi. Mõnikord tee hantlitega (siin saab ka mitut moodi teha, kas kahega korraga või ainult ühega või vaheldumisi, istudes või seistes...) mõnikord kangiga (kõvera kangiga, tavalise kangiga) , mõnikord trenazööril, mõnikord plokiga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle istub kõige paremini biitsa osas siiski kaks kätt korraga ja õhus (ei toeta kuskile). Eriti istudes, kui jalad on lähedal, on raskem, kuna peab käsi rohkem hoidma. Raskused väiksemad, aga kui ülejäänud kehale ei liiguta, siis läheb õigesse kohta. See jalale vms. toetamine tundub kökimöki. Midagi nagu tuleb ka ja areneb ka, aga aeglaselt ja ei anna õiget tunnet.

Muudetud kasutaja pkwild618 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×