Jump to content
kreits

Paar küsimust jõutsükkli kohta

Recommended Posts

1. Kas mass jääb alles, mis olen eelneva massitreeninguga saanud?

2. Kaua ma peaks üldse jõutsükklit tegema( probleem oligi selles et massitreeninguga enam ei kasvanud ja mõtlesin, et teen ainult jõudu mingi aeg)?

3. Kas kolmest päevast nädalas piisab jõutsükkli ajal?

4. Kui tihti tuleks harjutusi vahetada?

5. Kas samasugune valgu ja süsivesikute jms tervislike toitainete tarbimine jõutsükkli ajal on sama tähtis kui massitsükklil?

6. Kas lihas kasvab kasvõi natukenegi :)?

Ette tänades!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. Kas mass jääb alles, mis olen eelneva massitreeninguga saanud?

2. Kaua ma peaks üldse jõutsükklit tegema( probleem oligi selles et massitreeninguga enam ei kasvanud ja mõtlesin, et teen ainult jõudu mingi aeg)?

3. Kas kolmest päevast nädalas piisab jõutsükkli ajal?

4. Kui tihti tuleks harjutusi vahetada?

5. Kas samasugune valgu ja süsivesikute jms tervislike toitainete tarbimine jõutsükkli ajal on sama tähtis kui massitsükklil?

6. Kas lihas kasvab kasvõi natukenegi :)?

Ette tänades!!

1. mass jääb alles

2. umbes kuu või rohkem

3. piisab

4. kui kopa ette viskab või ei sobi

5. sama tähtis

6. lihas kasvab piisavalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. Kas mass jääb alles, mis olen eelneva massitreeninguga saanud?

2. Kaua ma peaks üldse jõutsükklit tegema( probleem oligi selles et massitreeninguga enam ei kasvanud ja mõtlesin, et teen ainult jõudu mingi aeg)?

3. Kas kolmest päevast nädalas piisab jõutsükkli ajal?

4. Kui tihti tuleks harjutusi vahetada?

5. Kas samasugune valgu ja süsivesikute jms tervislike toitainete tarbimine jõutsükkli ajal on sama tähtis kui massitsükklil?

6. Kas lihas kasvab kasvõi natukenegi :)?

Ette tänades!!

Vastaks siis nii:

1. Olulist massi muutust ilmselt ei toimu, kõik sõltub ju ikkagi toitumisest.

2. Julgeks võita, et 3x nädalas ja kuu aega tehes, treenid üht lihast ju ainult 4x Seega võiks ikkagi kuskil 8-10 nädalat kestus olla.

3. Piisab, kuid parem oleks 4x käia, siis saab ka midagi 2x nädalas teha näiteks mahajäänut lihast.

4. Ei saa täpselt aru, mida mõeldud, aga ilmselt, kui mingit uut tsüklit hakkad tegema võidki mingeid harjutusi muuta, et rutiinseks ehk ei läheks.

5. Jah, kindlasti, lisaks sellele on jõutsüklil hea tarbida mingeid nö jõudu andvad tooted. (Poes Spetsiaal toodete all)

6. Kindlasti kasvab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. Kas mass jääb alles, mis olen eelneva massitreeninguga saanud?

2. Kaua ma peaks üldse jõutsükklit tegema( probleem oligi selles et massitreeninguga enam ei kasvanud ja mõtlesin, et teen ainult jõudu mingi aeg)?

3. Kas kolmest päevast nädalas piisab jõutsükkli ajal?

4. Kui tihti tuleks harjutusi vahetada?

5. Kas samasugune valgu ja süsivesikute jms tervislike toitainete tarbimine jõutsükkli ajal on sama tähtis kui massitsükklil?

6. Kas lihas kasvab kasvõi natukenegi :)?

Ette tänades!!

1. Jääb alles, kuid kindlasti pead ka enda toitumist jälgima.

2. Ma arvan ka, et vähemalt kuu aega peaks kindlasti tegema. Sellest allapoole ilmselt nii palju kasu pole. Tee täiesti tunde järgi. Kui raskused pidevalt kasvavad, siis anna minna. Isegi, kui pikkus küündib kahe kuuni, mis pole tegelikult väga pikk aeg. Kui tunned, et aeg on jälle režiimi vahetada, siis mine pikemate korduste peale tagasi.

3. Jah.

4. Soovitusi on erinevaid. Üks uuring soovitab kuu aja tagant, teine veel tihedamalt. Võid igas trennis mõne harjutuse millegi teise vastu vahetada. Kuid usun, et kui kuu aega ühte ja sama kava teed, siis kahju sa endale sellega kindlasti ei tee.

5. Massitsükkel on minu arust tsipa teistsugune. Kuna seal on eesmärgiks mass ja lihase kasvatamine, siis peaks sealne energiabilanss mõne võrra plussi jääma. Jõutsüklis, kus kordused on ilmselt 6 ja veel madalamal, pole lihaskasv nii intensiivne. Seal erilist ülesöömist kindlasti ei soovita.

6. Kui esimene postitaja ütles piisav, siis mina ütlen, mitte piisav. Kordused on siiski vahemikus 3-6 ja see loob sooda olukorra siiski suuremale jõukasvule, kui lihaskasvule.

Minu arvamus, keegi võib alati parandada:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×