Jump to content
Katakass

Toitumiskava

Recommended Posts

Tere! Sooviks nõuandeid toitumiskava kohta, eesmärk kaalu langetada. Naine, üle 20a, hetkel 59kg, pikkus 165cm. Muidu poleks hullu, aga keha pole trimmis, pehme on :)

8.30- 2 muna, täisterahelveste puder, kohv(suhkruasendajaga)

11.30- 200g tatart, 150g hakklihakastet või kodujuustu(3%), puuvili (täna näiteks 4 ploomi)

14.30- banaan

17.30- lillkapsas keedetud, kodujuust ~150g

19.00-20.00 3x nädalas trenn (jõusaal, sh jooks lindil u 30min)

Pärast trenni eriti ei söö, joon rohelist teed, nädalavahetustel siis lisaks mõni siider :)

Mida peaks juurde lisama? Liha, mis kellaajale?

Töö on kontoris ja liikumist vähe.

Muudetud kasutaja Katakass poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub nagu sul ongi sysivesikute vaene toitumiskava...

Et langetada, tuleb esiteks v2ljaarvatuda oma BAV, siin sellel saidil t88riistade all on BAV arvuti, arbutad v2lja ja saad tead palju sa pead kaloreid s88ma p2evas et poleks tervisega probleeme hiljem .

n2iteks kui su vajadus on 1500Kcal siis pead selle k2tte saama terve p2eva jooksul, pole hullu kui natuke yle, aga rohkem ei tohi saada, ja kaloreid langetad jooksu v6i aeroobse tegevusega .

nii j2lgid oma toitumist ja trenni, ja usun et saavutad oma tahtmise .

v2ike soovitus oleks siukene, et tee ka lihastrenni, see aitab kiiremini kaloreid p6letada .

valku tuleb oma toitumiskavas suuremaks ajada, s.t head asjad mida v6iksid syya on kana ja kala, aga j2llegi tuleb lugeda kaloreid .

sysivesikud ja valgud annavad 1g kohta 4,1 Kcal , rasvad koguni 9Kcal grammi kohta .

Edu !

P.S ei saa ma aru milleks rohkem langetada ?

Milline peab su nahk peab olema, j2ik v6i pehme . :)

Igaljuhul, isiklikult mulle meeldivad sellised naised, kellel natuke rasva ka on . :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub nagu sul ongi sysivesikute vaene toitumiskava...

Et langetada, tuleb esiteks v2ljaarvatuda oma BAV, siin sellel saidil t88riistade all on BAV arvuti, arbutad v2lja ja saad tead palju sa pead kaloreid s88ma p2evas et poleks tervisega probleeme hiljem .

n2iteks kui su vajadus on 1500Kcal siis pead selle k2tte saama terve p2eva jooksul, pole hullu kui natuke yle, aga rohkem ei tohi saada, ja kaloreid langetad jooksu v6i aeroobse tegevusega .

nii j2lgid oma toitumist ja trenni, ja usun et saavutad oma tahtmise .

v2ike soovitus oleks siukene, et tee ka lihastrenni, see aitab kiiremini kaloreid p6letada .

valku tuleb oma toitumiskavas suuremaks ajada, s.t head asjad mida v6iksid syya on kana ja kala, aga j2llegi tuleb lugeda kaloreid .

sysivesikud ja valgud annavad 1g kohta 4,1 Kcal , rasvad koguni 9Kcal grammi kohta .

Edu !

P.S ei saa ma aru milleks rohkem langetada ?

Milline peab su nahk peab olema, j2ik v6i pehme . :)

Igaljuhul, isiklikult mulle meeldivad sellised naised, kellel natuke rasva ka on . :)

Excuse me? Kust otsast süsivesikute vaene kava on? Täisterahelbed, banaan, tatar & puuvili = Kõik süsivesikud

Teiseks - Mida kuradit? Sööma vähem KUI BAV?

Tõsiselt, sellsite soovituste eest võiks BANi nädalaks peale raputada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Excuse me? Kust otsast süsivesikute vaene kava on? Täisterahelbed, banaan, tatar & puuvili = Kõik süsivesikud

Teiseks - Mida kuradit? Sööma vähem KUI BAV?

Tõsiselt, sellsite soovituste eest võiks BANi nädalaks peale raputada..

ma ytlesin et BAV peab kindlasti t2is s88ma .

see oleneb veel mis kogustes ta neid s88b, nii et muretsemiseks pole p6hjust .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
wtf? Sa oled ju täitsa "kerge". Kaal paistab väga väike. Pigem käi jooksmas veidi, see vaevalt su toitumise probleem on.

ma vahetaks pigem selle hakkliha kastme kala või kanafilee vastu ning tatart sööks 100g vähem:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub nagu sul ongi sysivesikute vaene toitumiskava...

Et langetada, tuleb esiteks v2ljaarvatuda oma BAV, siin sellel saidil t88riistade all on BAV arvuti, arbutad v2lja ja saad tead palju sa pead kaloreid s88ma p2evas et poleks tervisega probleeme hiljem .

n2iteks kui su vajadus on 1500Kcal siis pead selle k2tte saama terve p2eva jooksul, pole hullu kui natuke yle, aga rohkem ei tohi saada, ja kaloreid langetad jooksu v6i aeroobse tegevusega .

nii j2lgid oma toitumist ja trenni, ja usun et saavutad oma tahtmise .

v2ike soovitus oleks siukene, et tee ka lihastrenni, see aitab kiiremini kaloreid p6letada .

valku tuleb oma toitumiskavas suuremaks ajada, s.t head asjad mida v6iksid syya on kana ja kala, aga j2llegi tuleb lugeda kaloreid .

sysivesikud ja valgud annavad 1g kohta 4,1 Kcal , rasvad koguni 9Kcal grammi kohta .

Edu !

P.S ei saa ma aru milleks rohkem langetada ?

Milline peab su nahk peab olema, j2ik v6i pehme . :)

Igaljuhul, isiklikult mulle meeldivad sellised naised, kellel natuke rasva ka on . :)

BAV on baasainevahetus ehk siis MINIMAALNE vajalik kalorihulk päevas, mida inimene üldse eluspüsimiseks vajab. Ehk siis kaloritehulk, mis kulub voodis lamades ja võimalikult liikumata olekus inimese organite tööks jne. Kui inimene tahab juba liikuda ka, siis sellest jääb väheks.

Bav tuleb läbi korrutada kehalise aktiivsuse koefitsendiga. Meeskulturisti puhul näiteks 1,6-ga.

Sinna peaks veel lisama söömisjärgse energiavahetuse kulu ehk valgurikka toidu korral 0,1x BAV.

Siis saad kätte lõpliku kalorivajaduse päevas.

Mina soovitaks ikakgi kõigepealt normaalne valgukogus päevas täis süüa, siis vaadata edasi, kui palju süsivesikuid endale lubada. Valk hoiab kõhu täis, kulutab seedides rohkem kaloreid ja ei takista rasvapõletust nagu süsivesik.

Banaan eraldi pole ka mingi toidukord. Söö parem kodujuustu. Igal toidukorral võiks olla 1 valguallikas. Kui banaani süüa, siis pigem peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma vahetaks pigem selle hakkliha kastme kala või kanafilee vastu ning tatart sööks 100g vähem:)

Pigem jah...aeroobset trenni suurendada ja tuleks jälgida, et kogemata mõni päev 2 toidukorda näiteks ei tuleks.

Ja selle hakkliha kastme vahetaks ka kanafilee või kala vastu välja:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub nagu sul ongi sysivesikute vaene toitumiskava...

Et langetada, tuleb esiteks v2ljaarvatuda oma BAV, siin sellel saidil t88riistade all on BAV arvuti, arbutad v2lja ja saad tead palju sa pead kaloreid s88ma p2evas et poleks tervisega probleeme hiljem .

n2iteks kui su vajadus on 1500Kcal siis pead selle k2tte saama terve p2eva jooksul, pole hullu kui natuke yle, aga rohkem ei tohi saada, ja kaloreid langetad jooksu v6i aeroobse tegevusega .

nii j2lgid oma toitumist ja trenni, ja usun et saavutad oma tahtmise .

v2ike soovitus oleks siukene, et tee ka lihastrenni, see aitab kiiremini kaloreid p6letada .

valku tuleb oma toitumiskavas suuremaks ajada, s.t head asjad mida v6iksid syya on kana ja kala, aga j2llegi tuleb lugeda kaloreid .

sysivesikud ja valgud annavad 1g kohta 4,1 Kcal , rasvad koguni 9Kcal grammi kohta .

Edu !

P.S ei saa ma aru milleks rohkem langetada ?

Milline peab su nahk peab olema, j2ik v6i pehme . ;)

Igaljuhul, isiklikult mulle meeldivad sellised naised, kellel natuke rasva ka on . :)

Kle,mida teema-algataja sulle halba on teinud?!

Süüa mite üle BAV'i ...

Kui suurt kaloridefiitsiti sa siis soovitad?Inimene ju liigub,lisaks teeb trenni ...

miinus 1000kcal ... miinus 1500kcal ...

valkude kogus suureks ajada ...

e-ee ... a kui suureks?

Tegemist ei ole ju professionaalse kulturistiga,kes võistlusteks valmistub!

Sa ikka oma sõnade eest vastutad?

Paista,et oled ikka tõesti sadist, :)

-----

tatra vahetaks siis kanafilee või kala vastu?

Tatart ära nüüd küll välja vaheta.Hommikul asendaks ehk täisterahelbepudru avokado-tomati-hapukoore salatiga.

Puuvili tatra-hakkliha juurde võiks ära jääda.

Banaan asenda ehk õunaga.

Lisa õhtune söögikord.Liiga suur vahe jääb sisse.Võiks olla kana või kala ...

Ja PEAB sööma peale trenni,vat seal on banaan omal kohal,lisaks ntx kohupiim.

Aga üldiselt;soovitaks pöörduda asjatundja poole ja toitumis(aga miks mitte ka treening)kava tellida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pigem jah...aeroobset trenni suurendada ja tuleks jälgida, et kogemata mõni päev 2 toidukorda näiteks ei tuleks.

Ja selle hakkliha kastme vahetaks ka kanafilee või kala vastu välja:)

Kui ta juba isegi veedab jõusaalis vaid 1 tunni ja pool sellest kulub aeroobse alla, siis jõusaali arvelt ma siiski aeroobset suurendada ei soovitaks. Jõusaalitreening kulutab ka edukalt kaloreid ja aitab kasvatada lihasmassi, mille ülevalpidamine kulutab omakorda rohkem kaloreid. Iga jumala kord soovitatakse dieedipidajale metsikult aeroobset tegema hakata. Kui ta oma menüü on normaalseks korrigeerinud, siis pole vaja mitmeid tunde nädalas aeroobset teha. Ega keha loll ole, mingil hetkel hakkab keha sellele aeroobsele vastu töötama, sest rasvakiht on ju organismi varuaine.

Selline mõte siis. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõustun kirbuga, kui tegeled jõusaaliga 2-3x nädalas siis 1-2x aeroobset oleks vast maksimum mida mina teeksin..

Aeroobne treening muutub siis tähtsaks kui vorm on juba meeletult hea ja vaja viimane lihv anda et teravust välja tuua, enne seda ei jää jõusaali treening sugugi paljuga alla aeroobsele treeningule kui sihiks kaalu langetamine..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ta juba isegi veedab jõusaalis vaid 1 tunni ja pool sellest kulub aeroobse alla, siis jõusaali arvelt ma siiski aeroobset suurendada ei soovitaks. Jõusaalitreening kulutab ka edukalt kaloreid ja aitab kasvatada lihasmassi, mille ülevalpidamine kulutab omakorda rohkem kaloreid. Iga jumala kord soovitatakse dieedipidajale metsikult aeroobset tegema hakata. Kui ta oma menüü on normaalseks korrigeerinud, siis pole vaja mitmeid tunde nädalas aeroobset teha. Ega keha loll ole, mingil hetkel hakkab keha sellele aeroobsele vastu töötama, sest rasvakiht on ju organismi varuaine.

Selline mõte siis. :rolleyes:

Sain jälle targemaks:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×