Jump to content
Guest FitStar

MEESTELE-milliseid rühmatreeninguid harrastad?

Recommended Posts

toon ühe põhimõttelise vahe rühmatreeningutel, mida viivad läbi fitness keskused ja nende vahel, mis toimuvad spordisaalides. Ühes kohas hüppavad kõik ühes taktis ja karjuvad hurraaaaa! teises taob su kaaslane sulle jalaga või käega piki su keha või pead... kumb on kumb võib ise järeldada B)

siin näide siis

- sõnu pole... kohe üldse pole.. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
propageeritakse neid rühmatreeninguid ju kui "combat" või misiganes, mis viitab nende võitluslikkusele. Endalgi paar sõbrannat, kes räägivad mulle, et nad treenivad võitluskunstide valdkonnas. Küsimuse peale, et millega siis tegu öeldakse, et mingi ühisõppus jala viskamises ala kankaan ja palju õnne... ja siis ollakse seisukohal, et ega nüüd enam pimedal tänaval käia ei kardagi B):)

Osaliselt on tegu ka tarbija eksitamisega, mis on aga täiesti teine teema :rolleyes:

Ma tänan sind põhjaliku hinnangu eest. muide sa ei ole esimene kes nii arvab. mu töökaaslane õpetab võistluskunste( ma täpselt ei tea mda, neid nii palju) ja tema arvamus ühtib sinu omaga- nimi eksitab, kuna tegelikkuses ei sisalda otseselt võistluskunstide elemente.

ma ise siin kaasa rääkida ei saa, sest minu võistluskunsti alased teadmised piirduvad kankaaniga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tänan sind põhjaliku hinnangu eest. muide sa ei ole esimene kes nii arvab. mu töökaaslane õpetab võistluskunste(

põhjalikuks ma seda küll ei peaks aga seisukoha mõõdu võiks ta välja võtta küll.

Ohoh, kes teil seal LV-s nii aktiivne on. Annaksid äkki nime saaks ka uurida :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
propageeritakse neid rühmatreeninguid ju kui "combat" või misiganes, mis viitab nende võitluslikkusele. Endalgi paar sõbrannat, kes räägivad mulle, et nad treenivad võitluskunstide valdkonnas. Küsimuse peale, et millega siis tegu öeldakse, et mingi ühisõppus jala viskamises a la kankaan ja palju õnne... ja siis ollakse seisukohal, et ega nüüd enam pimedal tänaval käia ei kardagi :):D

Osaliselt on tegu ka tarbija eksitamisega, mis on aga täiesti teine teema B)

Minu arvates ei ole siin midagi eksitavat.

Kuskil pole ju öeldud, et BodyCombat õpetab kaklema... Või on??

See mida inimene ise arvab on tema enda asi.

On ju olemas ka inimesi, kes mängivad arvuti peal Colin McRae rallimängu ja arvavadki, et nad on nüüd autoroolis vähemalt sama osavad kui Marko Märtin.

PS. samas tuli meelde, et põhikooli ajal oli mul üks klassivend, kes käis aeroobikas ja millegipärast oli just tema klassis üks kõvemaid löömamehi :rolleyes:

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arvates ei ole siin midagi eksitavat.

Kuskil pole ju öeldud, et BodyCombat õpetab kaklema... Või on??

See mida inimene ise arvab on tema enda asi.

On ju olemas ka inimesi, kes mängivad arvuti peal Colin McRae rallimängu ja arvavadki, et nad on nüüd autoroolis vähemalt sama osavad kui Marko Märtin.

PS. samas tuli meelde, et põhikooli ajal oli mul üks klassivend, kes käis aeroobikas ja millegipärast oli just tema klassis üks kõvemaid löömamehi :rolleyes:

no tõlgendamisel ja mõtte mõistmisel kasutatakse ikka ja ainult sõna - sõna kaudu tehakse ju tahteavaldusi, seega oleks vast väär ja ebaõiglane süüdistada tarbijat selles, et ta loeb sõna läbi ja eeldab, et tegu on "combat"-iga. Kui selles valdkonnas silmaringi pole siis võiks tõsimeeli arvatagi, et "thats the real deal".. need kõik on aga spekulatsioonid.

eks kõigel on oma erinevad küljed, minu eesmärk oli tõstatada küsimus probleemist, mis Eesti spordimaastikul toimub.

Liikumise, kui sellise vastu pole mul midagi, isegi kui see on varvaste sirutamine töö juures - aga nimetagem asju ikka oma õigete nimedega.

.. and the marketing prevails again B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui mina veel väike olin siis mängisime ka konsooli peal Mortal Kombatit.

Uskusime ka et asi on "Read Deal" ja tegime sõpradega kuskil seda järgi.

Kuigi jah lõpuks sai selgeks, et kaklemist praktiseerides saab selle paremini käppa kui arvutimängu mängides.

mk2_ps3.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui mina veel väike olin siis mängisime ka konsooli peal Mortal Kombatit.

Uskusime ka et asi on "Read Deal" ja tegime sõpradega kuskil seda järgi.

Kuigi jah lõpuks sai selgeks, et kaklemist praktiseerides saab selle paremini käppa kui arvutimängu mängides.

mk2_ps3.jpg

seega kõik mehed õue kaklema? :rolleyes: (btw, me vist kogemata suutsime teema ära lörtsida) :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seega kõik mehed õue kaklema? :rolleyes: (btw, me vist kogemata suutsime teema ära lörtsida) :S

Mis ma tahtsin öelda, et küll inimesele varem või hiljem kohale jõuab millega tegu.

Ja keda huvitab rohkem leiab tee juba BodyCombati trennist Taipoksi või mõnda teise trenni.

Seega on BodyCombatil hea mõte n.ö. julgustava trennina.

Ja kellel huvi või tahet (aga mitte julgust päriselt naha peale saada) saab ära proovida ja julgust/enesekinlust koguda.

Mina muidugi pole käinud ja arvatavasti ei lähe ka proovima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
põhjalikuks ma seda küll ei peaks aga seisukoha mõõdu võiks ta välja võtta küll.

Ohoh, kes teil seal LV-s nii aktiivne on. Annaksid äkki nime saaks ka uurida B)

meil selline poiss siin nagu Arvi Käärd. Jookseb, suusatab, sõidab rattaga ja õpetab mingeid kunste ka :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
propageeritakse neid rühmatreeninguid ju kui "combat" või misiganes, mis viitab nende võitluslikkusele. Endalgi paar sõbrannat, kes räägivad mulle, et nad treenivad võitluskunstide valdkonnas. Küsimuse peale, et millega siis tegu öeldakse, et mingi ühisõppus jala viskamises a la kankaan ja palju õnne... ja siis ollakse seisukohal, et ega nüüd enam pimedal tänaval käia ei kardagi :):D

Osaliselt on tegu ka tarbija eksitamisega, mis on aga täiesti teine teema B)

Kankaani nüüd combatis päris ei tantsita ;) - vähemalt treener ees mitte ja need, kes tehnika endale selgeks saanud. Mul läks ikka paar- kolm kuud enne, kui löögid löögi moodi välja hakkasid tulema, muidugi oli mul supertreener, kes tuli ja näitas niikaua ette, kui välja tuli- minu enda peal muidugi, mõned paugud sain ikka kirja ka. Kodus harjutasin mehe peal- hea, et meil majanaabreid pole... Kickboxi ja Capoeira lugudes tundsin ennast lõpuks juba päris vabalt aga jah, kõik muu tuli ikka päris najakalt välja :rolleyes: Loomulikult ei saa combatis võitlejaks, aga minus on see huvi kickboxi vastu näiteks küll tekitanud- kui leiks hea koha, siis ehk hakkan käima seal. Kes tundi tõsiselt võtab ja endast maksimumi annab, saab tõeliselt hea elamuse, juurde vastupidavust ja võhma, kes rahvatantsu tahab teha, siis lasku käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu näha on arutelu päris elavaks siin kujunenud. Mis seal ikka, ülten siis ka paar sõna sekka,

kuna olen (nagu ma aru saan) siis see "mittemacholik" mees, kes käib rühmatreeningutes kus kõik teised osalejad on naised.

Miks ei käi mehed rühmatreeningutes, lihtne, nad tahavad endale suuri lihaseid, mis eeskätt on kiiresti saavutatavad

maksimaaljõu treenimisel jõusaalis. Rühmatreeningud on aga enamuselt intensiivsed vastupidavustreeningud,

kus kindasti suurt tähelepanu lihaste ristlõike suurendamisele ei pöörata.

Lisaks on rühmatreeningutes suur osa koordinatsioonil ja rütmitunnetusel, mida paljudele meestele vist väga antud pole

või vähemalt ei soovi nad seda välja näidata. Ja ega siis ometi ei saa minna proovima ja ennast lolliks tegema,

seda enam, et sinuga on saalis samaaegselt 20-30 naist. NEVER! Minu arvates on aga asjad niiviisi, et kes tahab see suudab.

Korduvalt olen kuulnud riietusruumis jutte stiilis a la "ah need rühmatreeningud on mingid mõttetud naistekad". Aga ole siis mees

ja näita välja, et suudad "selles mõttetus naistekas" hakkama saada. Võta näpust, pole see midagi nii kerge kui arvatakse.

Üks korralik Stepi-treening suudab nii mõnigi mehe nii läbi võtta, et ta poole pealt täiesti omas tempos "uusi kombinatsioone" tegema hakkab.

Võtke lahti YouTube ja vaadake rühmatreeninguid mujal maailmas, seal on enamus mehi, kuna nad teavad, et rühmatreeningud on

efektiivsed ja mitmekesised ning võimaldavad arendada põhimõtteliselt kõiki kehalisi võimeid (kiirus, osavus, jõud, vastupidavus ja painduvus).

Miks mitte öelda oma lihastele aitäh BodyBalance-i, Yoga, Pilatese või Stretchingu näol. Ma ei usu, et on palju mehi, kes viitsiksid jõusaali

treeningu järgselt veel tund aega seal oma lihaseid venitada läbimõeldult ja süsteemselt. Just eelpool mainitud rühmatreeningud annavad selleks hea võimaluse.

Lõpetuseks aga peamine! Rühmatreeningusse pole mõtet tulla suhtumisega "no mis ta siis on, olgu olgu, proovin siis ära, niikuinii pole midagi erilist, no vähemalt on kenad naised"

Ei, see on koht kuhu minnakse tulvil positiivseid emotsioone ja tahtmist teha midagi, mis annab sulle veelgi enam uut ja positiivset energiat ning tahtmist taas tagasi tulla.

Tegelikult oli mõtteid veel omajagu, kuid päris kirjandit ei oleks ka vist paslik kirjutama hakata, loodetavasti sai mu vaatenurk vähemalt Teile selgeks.

Martin

Muudetud kasutaja purgipingviin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
Kankaani nüüd combatis päris ei tantsita :) - vähemalt treener ees mitte ja need, kes tehnika endale selgeks saanud. Mul läks ikka paar- kolm kuud enne, kui löögid löögi moodi välja hakkasid tulema, muidugi oli mul supertreener, kes tuli ja näitas niikaua ette, kui välja tuli- minu enda peal muidugi, mõned paugud sain ikka kirja ka. Kodus harjutasin mehe peal- hea, et meil majanaabreid pole... Kickboxi ja Capoeira lugudes tundsin ennast lõpuks juba päris vabalt aga jah, kõik muu tuli ikka päris najakalt välja :rolleyes: Loomulikult ei saa combatis võitlejaks, aga minus on see huvi kickboxi vastu näiteks küll tekitanud- kui leiks hea koha, siis ehk hakkan käima seal. Kes tundi tõsiselt võtab ja endast maksimumi annab, saab tõeliselt hea elamuse, juurde vastupidavust ja võhma, kes rahvatantsu tahab teha, siis lasku käia.

Suured t2nud marjashale, Ma olen k2inud paar korda vaid Kaja Tuisu Boxmixis. Ma julgen soovitada nii naistele kui meestele; annab suure fyysilise koormuse ja treener klass omaette- Super! Ma ise v6tan hoogu juba pikemat aega, et uuesti minna, aga veel ei julge B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
Nagu näha on arutelu päris elavaks siin kujunenud. Mis seal ikka, ülten siis ka paar sõna sekka,

kuna olen (nagu ma aru saan) siis see "mittemacholik" mees, kes käib rühmatreeningutes kus kõik teised osalejad on naised.

Miks ei käi mehed rühmatreeningutes, lihtne, nad tahavad endale suuri lihaseid, mis eeskätt on kiiresti saavutatavad

maksimaaljõu treenimisel jõusaalis. Rühmatreeningud on aga enamuselt intensiivsed vastupidavustreeningud,

kus kindasti suurt tähelepanu lihaste ristlõike suurendamisele ei pöörata.

Lisaks on rühmatreeningutes suur osa koordinatsioonil ja rütmitunnetusel, mida paljudele meestele vist väga antud pole

või vähemalt ei soovi nad seda välja näidata. Ja ega siis ometi ei saa minna proovima ja ennast lolliks tegema,

seda enam, et sinuga on saalis samaaegselt 20-30 naist. NEVER! Minu arvates on aga asjad niiviisi, et kes tahab see suudab.

Korduvalt olen kuulnud riietusruumis jutte stiilis a la "ah need rühmatreeningud on mingid mõttetud naistekad". Aga ole siis mees

ja näita välja, et suudad "selles mõttetus naistekas" hakkama saada. Võta näpust, pole see midagi nii kerge kui arvatakse.

Üks korralik Stepi-treening suudab nii mõnigi mehe nii läbi võtta, et ta poole pealt täiesti omas tempos "uusi kombinatsioone" tegema hakkab.

Võtke lahti YouTube ja vaadake rühmatreeninguid mujal maailmas, seal on enamus mehi, kuna nad teavad, et rühmatreeningud on

efektiivsed ja mitmekesised ning võimaldavad arendada põhimõtteliselt kõiki kehalisi võimeid (kiirus, osavus, jõud, vastupidavus ja painduvus).

Miks mitte öelda oma lihastele aitäh BodyBalance-i, Yoga, Pilatese või Stretchingu näol. Ma ei usu, et on palju mehi, kes viitsiksid jõusaali

treeningu järgselt veel tund aega seal oma lihaseid venitada läbimõeldult ja süsteemselt. Just eelpool mainitud rühmatreeningud annavad selleks hea võimaluse.

Lõpetuseks aga peamine! Rühmatreeningusse pole mõtet tulla suhtumisega "no mis ta siis on, olgu olgu, proovin siis ära, niikuinii pole midagi erilist, no vähemalt on kenad naised"

Ei, see on koht kuhu minnakse tulvil positiivseid emotsioone ja tahtmist teha midagi, mis annab sulle veelgi enam uut ja positiivset energiat ning tahtmist taas tagasi tulla.

Tegelikult oli mõtteid veel omajagu, kuid päris kirjandit ei oleks ka vist paslik kirjutama hakata, loodetavasti sai mu vaatenurk vähemalt Teile selgeks.

Martin

Martin ma t2nan. Lemmik oled! Muide sellest saaks v2ga hea arvamusartikli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks mina ei ole kordagi rühmatreeningus käinud? Sest mul on sellised eelarvamused:

1) Treener ei tegele minuga personaalselt, mis tähendab, et minu harjutuse sooritamise tehnika on suure tõenäosusega alla igasugust arvestust.

2) Minu kui juba 10 aastat jõusaalis käinu jaoks täiesti tundmatud liigutused ja kombinatsioonid mida tundub olevat võimatu lennult selgeks õppida. See tähendab aga, et esimesed tunnid koperdan teistel jalus ja ei saa trennist oodatud füüsilist koormust. Kogu energia läheb püüdesse paaniliselt aru saada, mida ja kuidas nüüd teha tuleb. See tähendab seda, et ei saa oma aju välja lülitada ja lihtsalt trenni teha.

3) Peaaegu võimatu on orienteeruda erinevate rühmatreeningute stiilides. "Kirjeldused" on samaliigilistel trennidel täpselt samad. Näiteks, mis sisuline vahe on jooga, pilatese ja body balance treeningmetoodikas? "Värskendab keha ja vaimu"-stiilis kirjeldus ei aita mind kuidagi edasi. Ehk et ma ei suuda leida enda vajadustele vastavat rühmatrenni. Kui ma lähen esimest korda elus rühmatrenni, siis ma väga tahan, et see trenn oleks asja ette ja et ma ei pettuks selles. Vastasel juhul jääb see ka minu viimaseks korraks midagi sellist ette võtta.

Olen ise otsustanud, et vajaksin vähemalt korra nädalas korralikku venitustrenni, kus suurt rõhku oleks pööratud korrektsele hingamisele. Samas tahan, et vaim ja närvid kogu selle ürituse käigus puhkaksid. Ja ülaltoodud põhjustel ei ole ma sellega paraku veel alustanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks mina ei ole kordagi rühmatreeningus käinud? Sest mul on sellised eelarvamused:

1) Treener ei tegele minuga personaalselt, mis tähendab, et minu harjutuse sooritamise tehnika on suure tõenäosusega alla igasugust arvestust.

2) Minu kui juba 10 aastat jõusaalis käinu jaoks täiesti tundmatud liigutused ja kombinatsioonid mida tundub olevat võimatu lennult selgeks õppida. See tähendab aga, et esimesed tunnid koperdan teistel jalus ja ei saa trennist oodatud füüsilist koormust. Kogu energia läheb püüdesse paaniliselt aru saada, mida ja kuidas nüüd teha tuleb. See tähendab seda, et ei saa oma aju välja lülitada ja lihtsalt trenni teha.

3) Peaaegu võimatu on orienteeruda erinevate rühmatreeningute stiilides. "Kirjeldused" on samaliigilistel trennidel täpselt samad. Näiteks, mis sisuline vahe on jooga, pilatese ja body balance treeningmetoodikas? "Värskendab keha ja vaimu"-stiilis kirjeldus ei aita mind kuidagi edasi. Ehk et ma ei suuda leida enda vajadustele vastavat rühmatrenni. Kui ma lähen esimest korda elus rühmatrenni, siis ma väga tahan, et see trenn oleks asja ette ja et ma ei pettuks selles. Vastasel juhul jääb see ka minu viimaseks korraks midagi sellist ette võtta.

Olen ise otsustanud, et vajaksin vähemalt korra nädalas korralikku venitustrenni, kus suurt rõhku oleks pööratud korrektsele hingamisele. Samas tahan, et vaim ja närvid kogu selle ürituse käigus puhkaksid. Ja ülaltoodud põhjustel ei ole ma sellega paraku veel alustanud.

Poleks ise seda paremini osanud öelda. :D

Kahju aga nii see paraku on jah :D

.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks mina ei ole kordagi rühmatreeningus käinud? Sest mul on sellised eelarvamused:

1) Treener ei tegele minuga personaalselt, mis tähendab, et minu harjutuse sooritamise tehnika on suure tõenäosusega alla igasugust arvestust.

2) Minu kui juba 10 aastat jõusaalis käinu jaoks täiesti tundmatud liigutused ja kombinatsioonid mida tundub olevat võimatu lennult selgeks õppida. See tähendab aga, et esimesed tunnid koperdan teistel jalus ja ei saa trennist oodatud füüsilist koormust. Kogu energia läheb püüdesse paaniliselt aru saada, mida ja kuidas nüüd teha tuleb. See tähendab seda, et ei saa oma aju välja lülitada ja lihtsalt trenni teha.

3) Peaaegu võimatu on orienteeruda erinevate rühmatreeningute stiilides. "Kirjeldused" on samaliigilistel trennidel täpselt samad. Näiteks, mis sisuline vahe on jooga, pilatese ja body balance treeningmetoodikas? "Värskendab keha ja vaimu"-stiilis kirjeldus ei aita mind kuidagi edasi. Ehk et ma ei suuda leida enda vajadustele vastavat rühmatrenni. Kui ma lähen esimest korda elus rühmatrenni, siis ma väga tahan, et see trenn oleks asja ette ja et ma ei pettuks selles. Vastasel juhul jääb see ka minu viimaseks korraks midagi sellist ette võtta.

Olen ise otsustanud, et vajaksin vähemalt korra nädalas korralikku venitustrenni, kus suurt rõhku oleks pööratud korrektsele hingamisele. Samas tahan, et vaim ja närvid kogu selle ürituse käigus puhkaksid. Ja ülaltoodud põhjustel ei ole ma sellega paraku veel alustanud.

Tundub, et paljuski on siin tegemist eelarvamusega, seega lisaksin omad kommentaarid:

1) Kas sa oled kunagi käinud rühmatreeningus ja selle ajal või järgselt treenerilt oma tehnika kohta nõu küsinud?

Isiklikult tegin seda alguses kogu aeg, kuna tahtsin, et harjutuste sooritamisel oleks mõju maksimaalne ja vigastuste võimalus miinimumini viidud.

2) Algus on alati raske, kuid minnes trenni, paiguta ennast saalis nii, et näeksid hästi treenerit ja tema sind (et vajaduse korral parandada), samas päris esimesse ritta pole

ka alguses mõtet minna, kuna olles teistes ridades saad sa esimestes ridades olijatelt kiiresti õppida, kui sulle alguses treeneri peegelpildis tegemine arusaamatuks jääb.

Asjad ei peagi lennult selgeks saama, natuke on vaja ka tööd teha selle nimel :D

3) Rühmatreeningute stiilidest hea ülevaate saamiseks on samuti olemas konkreetse rühmatreeningu treenerid, kes kindlasti sulle hea meelega

seletavad ühe või teise trenni erinevusi ja aitavad leida just sinule sobiva rühmatreeningu.

Heaks abiliseks on ka Google, kus infot rühmatreenningute stiilide kohta rohkem kui küll.

Jäta alatiseks meelde, et kui sa lähed rühmatrenni juba mõttes võimalusega, et pettud selles, siis jäta parem minemata.

Kui aga tahad saada osaliseks absoluutselt erakordsele emotsionaalsele laengule, siis valmistu selleks ;)

P.S. Venitustrenn ja hingamine käivad käsikäes, see on ju samamoodi nagu jõusaalis raskuste tõstmisel, ikka ju hingad pingutusmomendil välja.

Läbi korraliku ja süsteemse hingamise muutub venitustreening seda enam tõhusamaks ning saadki selle, mida soovinud oled.

Vaimse tasakaalus saavutamise võimalikkuses pole mingit küsimust, peale korralikku venitustreeningut oled kui uuesti sündinud :D

Edu!

Martin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin siis ka minu mõned eelarvamused. :D

Ma väga kahtlen kas teistele rühmatreeningus osalejatele meeldiks see, kui ma koguaeg vahele segan ja küsimusi esitan.

See jälle teeb minul olemise ebamugavaks ja tekitab tunde nagu ma segaks teisi. Kuna nemad on tulnud sinna asja tegema, mitte seda vaatama kuidas ühte amatööri õpetatakse.

Teiseks kahtlen, et treeneril seda aega on mida mulle pärast trenni pühendada.

Lihtsalt mõned mõtted :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siiamaani, kõik need üldsusele mõeldud rühmatreeningud, mis väidavad end sisaldavat "võitluskunsti elemente" (või isegi Jokeri viide Taipoksi populaarsuse rühmatreeningus) siis ma julgen siiralt kahelda kogu selle ürituse tõsiduses.

Kõik need bodycombat jms sellised kahtlased hübriidid ei oma küll võitluskunstide koha pealt mittemingisugust väärtust (veelvähem enesekaitselist). Kuna ma ei tahaks uskuda, et rahvaspordiks võib saada niivõrd .. kuidas öelda.. valurikas ala (või alad). Need, kes vähegi tunnevad kasvõi taipoksi olemust siis selle alaga tegelemiseks on vaja fetišit valu suhtes.

Niisama vehkida nad seal rühmatrennis ju võivad aga sellisel juhul kasutada nime nagu Taipoks or smt oleks tõsine spordi lörtsimine ja tuleks sellistel tegemisel silm peal hoida.

See on minu subjektiivne arvamus, tuginedes minu tagasihoidlikule kogemusele antud valdkonnas.

Olen nõus 100% :D

Mehine on sport siis, kui sa saad kellegi ikka õlaga ära lükata või rusikaga makku tõmmata... Bodycombat on minu arust sama mehine kui lauatennis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin siis ka minu mõned eelarvamused. :D

Ma väga kahtlen kas teistele rühmatreeningus osalejatele meeldiks see, kui ma koguaeg vahele segan ja küsimusi esitan.

See jälle teeb minul olemise ebamugavaks ja tekitab tunde nagu ma segaks teisi. Kuna nemad on tulnud sinna asja tegema, mitte seda vaatama kuidas ühte amatööri õpetatakse.

Teiseks kahtlen, et treeneril seda aega on mida mulle pärast trenni pühendada.

Lihtsalt mõned mõtted :D

Loomulikult ei meeldi see teistele kui sa kogu aeg vahele segad. Aga sulle teadmiseks, et tavaliselt ütleb iga treener trenni lõpus JUBA ISE,

et kellel küsimusi, see tulgu ja küsigu, aitan meelsasti. Ja samuti ka trenni eel (näiteks BodyPump), näitab treener ette tehnika ja palub siis uuel tulijal

korrata seda, et kohe näha kas inimene saab tehnikale pihta või mitte, vajadusel siis parandab seda kohe.

P.S. Üha enam ja enam tundub mulle siit postitusi lugedes, et räägitakse põhjustest, miks ei saa minna rühmatreeningusse.

Võtke trenni minemise aluseks näiteks majanduses laialdast kasutust leidev SWOT-analüüs ja hinnake selle põhjal ära,

kas teil on üldse mõtet rühmatreeningute poole vaadata. Kas häid külgi ja lisavõimalusi on rohkem kui nõrku külgi ja ohte?

Tegelge elus sellega, mis teid õnnelikuks teeb, miks raisata aega rääkimisele asjadest, mis teid õnnelikuks ei tee?

Martin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
Siin siis ka minu mõned eelarvamused. ;)

Ma väga kahtlen kas teistele rühmatreeningus osalejatele meeldiks see, kui ma koguaeg vahele segan ja küsimusi esitan.

See jälle teeb minul olemise ebamugavaks ja tekitab tunde nagu ma segaks teisi. Kuna nemad on tulnud sinna asja tegema, mitte seda vaatama kuidas ühte amatööri õpetatakse.

Teiseks kahtlen, et treeneril seda aega on mida mulle pärast trenni pühendada.

Lihtsalt mõned mõtted :D

Ma usun , et igal treeneril on ikka hetk aega, et selgitada ja v2hemalt m6nele kysimusele vastata. Kindlasti on treeneril hea meel uute trennitajate yle, eriti kui nad asjasse t6siselt suhtuvad. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×