Jump to content
Guest FitStar

MEESTELE-milliseid rühmatreeninguid harrastad?

Recommended Posts

Guest FitStar

Teen väikest uuringut meeste treeningharrastuste osas.

Oleks väga armas kui aitaksite mind vastates paarile küsimusele:)

Kas käid rühmatreeningutes?

Kui EI siis miks ja millist treeningut harrastad?

Kui JAH, siis millistest rühmatreeningutest osa võtad? (Bodypump, spinning, pilates, bodycombat, step jne)

Suuered tänud ette

post-19720-1248848667_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) Käin rühmatreeningutes. Samas treenin ka üksinda (jooks, ratas, jõusaal...). Ütleme, et 50:50 ehk.

2) Bodypump, spinning / rattatrenn maanteel grupis suvel, Bodybalance / jooga. Olen käinud nooremana ka Bodycombatis, mõni kord ringtreeningusse sattunud jne.

Põhiliselt BP ja spinning - kuigi suvel on nüüd sees vähem treenitud kui tavaliselt.

Mis selle uuringu tulemusena sünnib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
1) Käin rühmatreeningutes. Samas treenin ka üksinda (jooks, ratas, jõusaal...). Ütleme, et 50:50 ehk.

2) Bodypump, spinning / rattatrenn maanteel grupis suvel, Bodybalance / jooga. Olen käinud nooremana ka Bodycombatis, mõni kord ringtreeningusse sattunud jne.

Põhiliselt BP ja spinning - kuigi suvel on nüüd sees vähem treenitud kui tavaliselt.

Mis selle uuringu tulemusena sünnib?

Suured tänud sulle

Uurin erinevate vanusegruppide, samas meeste ning naiste treeningharjumusi. Uurimistööd teen nii tööalaselt kui ka isiklikult huvitab. Töötan tervisedendajana:) Proovin saada ülevaadet mis meil Eestis on olemas ja millistest treeningutest on puudus. Kellele tuleks rohkem tähelepanu pöörata jne....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
Praktiliselt ainult rühmatreeningutes käingi.

Peamiselt siis: BodyJam, BodyPump, BodyBalance, BodyCombat, Step ja erinevad tantsuaeroobika treeningud.

Edu!

Martin

Nii tore Martin, tänud vastuse eest ka.

Mul tekkis üks küsimus; Kas käid ühes kindlas klubis või erinevates?

Egle:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei käi ka kuskil ruhmatreeningus praegu, ei ole kunagi käinud ka.

Mõelnud olen küll nt. bodypump'i peale, et asendaks selle aeroobse vastu või mõnikord lihtsalt vahelduseks 1x nädalas.

Hetkel tegelen jõusaali treeninguga 3x nädalas + juba mainitud aeroobne 1x nädalas.

Edu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suured tänud sulle

Uurin erinevate vanusegruppide, samas meeste ning naiste treeningharjumusi. Uurimistööd teen nii tööalaselt kui ka isiklikult huvitab. Töötan tervisedendajana:) Proovin saada ülevaadet mis meil Eestis on olemas ja millistest treeningutest on puudus. Kellele tuleks rohkem tähelepanu pöörata jne....

kui tahad tõesti aidata, siis lükka välitrennide võimalusi - rulluisu, jalgratta jms rajad. Inimese peaks saalist välja värske õhu kätte saama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praegu ainult jõusaal ja erinevad tegevused vabas looduses (HIIT jooks, matkamine/ronimine mägedes, snorkeldamine, sukeldumine ja plaanis lainesurf)

Kunagi sai nö "rühmas" käidud Almer Jansu power-joogas ja võitluskunstidest Priit Mihkelsoni käe all Wing Tsun-s.

Joogat või mma-d teeks edasi kui eestis elaksin.

Nii et selles mõttes nagu küsid pole rühmatreeningut kunagi teinud ja esialgu pole plaanis sest vabas looduses meeldib rohkem olla kui saalis.

Jõusaal jääb muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
kui tahad tõesti aidata, siis lükka välitrennide võimalusi - rulluisu, jalgratta jms rajad. Inimese peaks saalist välja värske õhu kätte saama!

Nõustun täielikult, nii vähe kui meil seda ilusat aega on, peaks ikka väljas võimalikult palju veetma.

Kuidas muidu see talv üle elada? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
Praegu ainult jõusaal ja erinevad tegevused vabas looduses (HIIT jooks, matkamine/ronimine mägedes, snorkeldamine, sukeldumine ja plaanis lainesurf)

Kunagi sai nö "rühmas" käidud Almer Jansu power-joogas ja võitluskunstidest Priit Mihkelsoni käe all Wing Tsun-s.

Joogat või mma-d teeks edasi kui eestis elaksin.

Nii et selles mõttes nagu küsid pole rühmatreeningut kunagi teinud ja esialgu pole plaanis sest vabas looduses meeldib rohkem olla kui saalis.

Jõusaal jääb muidugi.

Tänan põhjaliku vastuse eest.

Kusjuures Almer jansu joogas käisin isegi, kui ta oma Almer Jansu stuudio lõpetas, pole paremat jooga treenerit leidnudki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõustun täielikult, nii vähe kui meil seda ilusat aega on, peaks ikka väljas võimalikult palju veetma.

Kuidas muidu see talv üle elada? :)

Tore, et jagad minuga arvamust ;) Egle... talvel on samad rajad just suusatamise ja sörgi jaoks :)

vene eriväed on oma hullumeelse vormi saanud just talvel metsas treenides.. tõsiselt hea vorm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
Tore, et jagad minuga arvamust :D Egle... talvel on samad rajad just suusatamise ja sörgi jaoks :)

vene eriväed on oma hullumeelse vormi saanud just talvel metsas treenides.. tõsiselt hea vorm.

Muide, mul on hullumeelne plaan :) ma pole aastaid suusatanud ja tahaksin õppida uuesti. Kui tead kedagi, kes treeniks algajaid suusatajaid, siis oleksin tänulik. Muidugi päris 6 aastaste poistega kes must möödavihisevad ka ei tahaks. Ütleme siis nii et algajad täiskasvanud. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teen väikest uuringut meeste treeningharrastuste osas.

Oleks väga armas kui aitaksite mind vastates paarile küsimusele:)

Kas käid rühmatreeningutes?

Kui EI siis miks ja millist treeningut harrastad?

Kui JAH, siis millistest rühmatreeningutest osa võtad? (Bodypump, spinning, pilates, bodycombat, step jne)

Suuered tänud ette

post-19720-1248848667_thumb.jpg

Käin Tartu Arcticus regulaarselt Body Pumpis, talvel spinningus. Käisin ka korra Bodybalances aga see polnud päris minu jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tegele rühmatreeningutega.

Käin edukalt kergejõustiku trennis ning selle kõrvalt proovin ka jõusaalis reljeefsemaid lihaseid saada. :)

Suvel, kui trennist puhkus on, käin paar korda nädalas jooksmas ning jõusaalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
BodyBalance ning pilates meeldivad minule enim.

Hei, väga lahe.

mul veel selline küsimus et kas treenid Tallinnas või mujal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie harrastame peale jõusaali sauna. Viskame võidu leili ja libistame õlut koos...

Ma arvan, et Eesti meeste hulgas on saun+õlle libistamine üks levinumaid rühmatreeninguid. :)

Võivad lisanduda veel mälumäng ja orienteerumine. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
Meie harrastame peale jõusaali sauna. Viskame võidu leili ja libistame õlut koos...

Ma arvan, et Eesti meeste hulgas on saun+õlle libistamine üks levinumaid rühmatreeninguid. :)

Võivad lisanduda veel mälumäng ja orienteerumine. :)

Tänud, ma seda arvasin isegi:)

Ja siis veel rühmatreening spordiklubides- Diskoteek, kohalik baar jne jne ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×