Jump to content
Tarantula

Ei kasva , tuleb vaid julma jõudu . :(

Recommended Posts

Mida ma tegema pean et ma kasvaks ma söön 5 korda päevas , trenni on 4 korda n2dalas .

sain just 16 2kki lihtsalt selle pärast ei kasva kuna olen väike veel :)

Ikkagi mida teha Jõudu tuleb ropult, massi ei tule , käe ümbermõõt on juba 4 kuud samasugune .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis kava järgi teed ? Kui teed sellise kava järgi ala - Rind, Biitseps 2-3 korda nädalas, siis tõesti on võimalik, et tuleb vaid jõud, lihast mitte. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
heal juhul max 6-7 kuud

Tore oleks, kui lisaksid oma umbkaudse kava. Äkki on seal midagi valesti.

Ilmselt on toiduga probleeme. Võid küll 5 korda päevas süüa, aga äkki peaksid koguseid suurendama. Tahad kasvada, pead päevas sööma rohkem, kui kulutad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul samalaadne case kusjuures, aga ma ei paratse eriti, sest olen saalis treeninud ainult 3 ja pool kuud regulaarselt. Käed on läinud märgatavalt suuremaks, õlg suuremaks, jalad suuremaks aga ainult rind ei taha eriti areneda. Samas rinnatreeningu raskused on ikka väga korralikult kasvanud. Toon näited ka:

Mai 2009

Lamades rinnalt surumine 5x5 (40kg)

Hantlitega surumine 3x10 (14kg hantlid)

Juuli 2009 (eilse seisuga)

Lamades rinnalt surumine 5x5 (80kg)

Hantlitega surumine 3x10 (23-24kg hantlid)

Söön ka äärmiselt palju ja küllaltki korraliku toitu, treening 3-4 korda nädalas jne, nagu aga juba ütlesin, ei paratse eriti, sest treeningstaaž on väike, küll varsti loodetavasti kasvama hakkab! Nüüd sellest nädalast hakkasin kasutama Kaido rinnalt surumise kava, ehk siis nüüd treenin rinda 2x nädalas, eks näis, kuidas mõjub. :)

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×