Jump to content
joker

Madonna - 2 kuud enne võistlusi

Recommended Posts

Ja mina mõtlesin veel, et sarnased pildid mida ma varem näind olen, on töödeldud mingil moel. See ei saa olla kokkusattumus. TUndub, et tegu on siiski reaalsusega. Võib-olla ongi sala / kapifitnessist vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mina mõtlesin veel, et sarnased pildid mida ma varem näind olen, on töödeldud mingil moel. See ei saa olla kokkusattumus. TUndub, et tegu on siiski reaalsusega. Võib-olla ongi sala / kapifitnessist vms

See, et ta tõsiselt spordiga tegeleb, on vana uudis. Aga et ta lausa nii koledaks on muutunud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suht kehv Photoshop peaks mainima

Tundub, et Phtosopi spetsialiste meil siin nagu putru. Mis paneb sind arvama, et tegemist on PS-ga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahtlane tundub, et vorm on nii kuiv, aga rinnad, mis peaks esimesena haihtuma, on ikka alles. Tal ju kuuldavasti silikaid pole? Või juba on?

Rääkimata abaluudest, mis peaksid kui okkad turritama...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahtlane tundub, et vorm on nii kuiv, aga rinnad, mis peaks esimesena haihtuma, on ikka alles. Tal ju kuuldavasti silikaid pole? Või juba on?

Rääkimata abaluudest, mis peaksid kui okkad turritama...

N2gu ei ole ka...eriti aukus. Igastahes...pildid myyvad kyll.

Ah, tont teda teab. Minu p2rast elagu rahus ja olgu nii sooniline, kui talle meeldib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahtlane tundub, et vorm on nii kuiv, aga rinnad, mis peaks esimesena haihtuma, on ikka alles. Tal ju kuuldavasti silikaid pole? Või juba on?

Rääkimata abaluudest, mis peaksid kui okkad turritama...

Madonnal peaksid juba ammusest ajast silikoonid olema, kuid kuna ei ole näinud kuidas pannaxe, ei saa pead anda selle info eest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×