Jump to content
laizk

Halb geneetika massi jaoks ja pulbrid.

Recommended Posts

Mul on nimelt kaks probleemi, esiteks on mul üsna halb geneetika ,et ennast suureks ajada ja ma ootaks mingil määral vastusidet, et millist treeningmeetodit(seeriaid ja raskuseid) ma pean kasutama, et saavutada mingi tulemus, mis on nähtav silmaga.

Teiseks on mul küsimus kahe pulbri koha, üks on hera80 ja teine fasti mass2. Andmete järgi peaks hera80 tooma suurema kaalu tõusu, aga omet on gaineri all mass2, et milles konks on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on nimelt kaks probleemi, esiteks on mul üsna halb geneetika ,et ennast suureks ajada ja ma ootaks mingil määral vastusidet, et millist treeningmeetodit(seeriaid ja raskuseid) ma pean kasutama, et saavutada mingi tulemus, mis on nähtav silmaga.

Teiseks on mul küsimus kahe pulbri koha, üks on hera80 ja teine fasti mass2. Andmete järgi peaks hera80 tooma suurema kaalu tõusu, aga omet on gaineri all mass2, et milles konks on?

Millest järeldad et halb geneetika? Üldjuhul tähendab 'halb geneetika' et üks või kaks kehaosa ei kasva nii kiire tempoga kui teised kehaosad, vaevalt see üle terve keha kehtib..

Ja suht võimatu midagi soovitada sest isegi kui võtta 10 inimest kellel tõesti on 'saast' geneetika lihaskasvuks siis väga suure tõenäosusega mõjutab neid kõiki erinevad harjutsed/kordused/seeriad/intensiivsus.

Kõige 'kergem' lahendus ongi lihtsalt kätte võtta ja proovida - teha ühte kindla suunitlusega kava 2-3 kuud ning vaadata kuidas areng on(Nii massilt/jõult) ning siis proovida mõnda muu suunitlusega kava ning peaks üsna kindlalt leidma 'viisi' millega areng parim.

Hera80 on proteiin, mass2 on massilisaja ehk süsivesikud + proteiin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et mis andmed need on, mis lubavad, et Hera 80 annab rohkem kehakaalu kui Mass 2???

100 g andmed.

Hera sisaldab rohkem valke kui ka rasva. Võib - olla olen ma valesti aru saanud ja seda võib ignoreerida, aga jes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui midagi üldse ikkagi osta tahad, siis osta parem ainult valk ja vaata, et toitumne üldiselt korras oleks. Trennijärgsed süsikad saad väga kergelt toidust igalt poolt kätte, valku tihtipeale aga mitte. See toitainete sisaldus 100 g kohta ei näita kindasti seda, palju nende lisandite näol kehakaalu juurde tuleb. Küll aga seda, et Mass 2 - e pead valgutopsi panema 100 g või nõks üle sellegi, kuid Hera korral piisab 50 - st grammist pulbrist. Tõepoolest, nagu juba öeldud, Mass 2 on massilisaja (valk + süsikad) aga Hera 80 ainult valk. Meenutan veelkord, süsikad saad oma toitudest väga kergelt kätte, minu arvates on massilisaja ostmine raha raiskamine!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
100 g andmed.

Hera sisaldab rohkem valke kui ka rasva. Võib - olla olen ma valesti aru saanud ja seda võib ignoreerida, aga jes.

Kui sa ostad eraldi Hera80, mis on ainult valgupulber, siis sinna pead niikuinii süsivesikuid juurde lisama, eriti veel, kui tahad kaalu tõsta. Sellisel juhul peaksid ostma näiteks Hera80+Dextro.

Mass2 on toode, kus on nii valgud kui ka süsivesikud juba sees, samas kui sul on kiire ainevahetus ja raskusi kaalu juurde saamisega, võib ka sellest väheks jääda, sest kalorisisaldus on ikkagi nii suur kui on. Või sisi lihtsalt võtad seda rohkem, näiteks 3 korda päevas + 3 korralikku toidukorda tavatoidu näol.

Võid ka ise kokku keerata kaloririkkama massilisaja, ostes siis näiteks tolle sama Hera80 aga pannes seda rohkem kui tavaliselt pannakse ja sinna segad juurde siis Malto6 või Dextrot ja neid viimaseid ka ikka mehemoodi.

Serious Massis-ma ei väsi kordamast-on kaloreid 1 serveeringu kohta 1250 samas kui Mass2-s on 360. Niiet ei tasu treeningjärgse sheigiga tagasi hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul selline üks natuke teemaväline küsimus, et üks isik ütles mulle, et ma peaks eelkõige end paksuks sööma ning siis trenni minema tegema, et liha ja kaal hakkaks korralikult tõusma. On loogiline?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

halb geneetika tähendab tavaliselt kahte asja. esiteks, treeningkava pole õigesti üles ehitatud (kas liiga suur või liiga väike koormus ja taastumisele aeg väike) või siis teine on liiga vähe sööki. näituseks, ise tegutsen praegu selle nimel, et massi juurde saada. olen 92 kilo, aga tahan saada 100 kilo peale. toidusedeli olen koostanud selliselt, et saaksin eesmärk massi jaoks ettenähtud kalorite koguse treeningpäeval kätte ehk siis umbes 4000 kcal, ning puhkepäeval saaksin kätte 3400 kilokalorit, kuna umbes 600 kcal kulutan ma keskmiselt igas treeningus. kirp 2 soovitus võtta seriuos massi on oma täetera sees. ehk siis paned korraliku koguse valke ja sSÜSIKAID iga päev. küll siis mass ka tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Halva geneetika all mõtlesin ma peenikest konti ja kiiret ainevahetust. Aga tänan sõbraliku vastuside eest. Arvatavasti tellin elementaar kombo ja vaatan seda serious massi ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Halva geneetika all mõtlesin ma peenikest konti ja kiiret ainevahetust. Aga tänan sõbraliku vastuside eest. Arvatavasti tellin elementaar kombo ja vaatan seda serious massi ka.

Telli parem toitumiskava ja kui raha üle jääb siis elementaarne kombo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan veel, et siiski tasuks ka nende 1000 - 1200 kilokaloriliste "paukudega" mitte liiga hoogu minna. Jõusaalis kulutad võib - olla tunniga 500 - 600 kcal ja kui stabiilselt neid "tuhandeseid pomme" sisse ajad, võib tulemuseks olla küll kaalutõus, kuid mitte ainult lihaste arvelt. Seda, kui kiire see sinu ainevahetus on, seda ilmselt ei tea sa ise ka päris kindlalt, veel vähem siin meie, foorumikasutajad!!! Nii, et võid muidugi massilisajat proovida, aga see ei ole mingi imeasi ja usinalt seda sissekühveldades võid varsti avastada, et kõhulihas ei paistagi enam välja ;)))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Telli parem toitumiskava ja kui raha üle jääb siis elementaarne kombo.

Lihtne ja loogiline. Olen ka ise nii teinud ja teistele soovitanud ja siiamaani on mind tänatud..

Trenni kohta niipalju, et proovi nii kõrgeid raskusi kui ka kõrget mahtu. Ma teen viimasel ajal mõnda asja (nt lõuga) 10x10 ja toimib küll...

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul selline üks natuke teemaväline küsimus, et üks isik ütles mulle, et ma peaks eelkõige end paksuks sööma ning siis trenni minema tegema, et liha ja kaal hakkaks korralikult tõusma. On loogiline?

Võib olla see üks isik mõtles tegelikult seda, et massi ja jõudu tuleb hulga rohkem juurde, kui süüa palju üle oma BAV'i, sel juhul küll koos rasvaga suuremalt jaolt.

Näiteks minu BAV on 2100 päevas. Söön ma ikka minimaalselt ~3500kcal päevas ja kindlasti ei ütleks, et nüüd rasva kuhjub, küll aga jõunäitajad suurenevad nii, et ise ka imestan.

Äkki ta ei oskanud ennast lihtsalt selgesõnaliselt väljendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
halb geneetika tähendab tavaliselt kahte asja. esiteks, treeningkava pole õigesti üles ehitatud (kas liiga suur või liiga väike koormus ja taastumisele aeg väike) või siis teine on liiga vähe sööki. näituseks, ise tegutsen praegu selle nimel, et massi juurde saada. olen 92 kilo, aga tahan saada 100 kilo peale. toidusedeli olen koostanud selliselt, et saaksin eesmärk massi jaoks ettenähtud kalorite koguse treeningpäeval kätte ehk siis umbes 4000 kcal, ning puhkepäeval saaksin kätte 3400 kilokalorit, kuna umbes 600 kcal kulutan ma keskmiselt igas treeningus. kirp 2 soovitus võtta seriuos massi on oma täetera sees. ehk siis paned korraliku koguse valke ja sSÜSIKAID iga päev. küll siis mass ka tuleb.

Et soovitud kehakaalu saavutada, pead tarbima 4800-5300 kcal päevas sõltumata sellest, kas on trennipäev või puhkepäev. Ja nii väikse treeningkoormusega sa soovitud lihaskasvu küll ei saavuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda minagi. Kerge täpsustus, et öeldi veel nii, et kui paksuks süüa, siis on rasva kergem "lihaseks" põletada. ;) Suht hämmastav jutt tundus minu jaoks.

Rasva lihaseks ei tee, nagu kõik seda teavad, aga mida suurem mass seda kergem peaks olema lihast kasvatada...olen nii kuulnud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasva lihaseks ei tee, nagu kõik seda teavad, aga mida suurem mass seda kergem peaks olema lihast kasvatada...olen nii kuulnud..

Endo- ja mesomorfil peaks tõesti olema lihase lisamine lihtsam, ektomorfidel aga jällegi dieeditamine.. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib olla see üks isik mõtles tegelikult seda, et massi ja jõudu tuleb hulga rohkem juurde, kui süüa palju üle oma BAV'i, sel juhul küll koos rasvaga suuremalt jaolt.

Näiteks minu BAV on 2100 päevas. Söön ma ikka minimaalselt ~3500kcal päevas ja kindlasti ei ütleks, et nüüd rasva kuhjub, küll aga jõunäitajad suurenevad nii, et ise ka imestan.

Äkki ta ei oskanud ennast lihtsalt selgesõnaliselt väljendada.

Mina sain aru, et lihtsalt end paksuks süüa ilma trenni tegemata, ning siis kui oled "paks" siis lähed alles trenni...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×