Jump to content
Nurech

Kuidas tõsta effektiivsust.

Recommended Posts

Tere, olen juba nüüd pikemat aega tõstnud hantleid ja teinud muidki erinevaid lihas harjutusi, käin ka enamjaolt igapäev korralikult jooksmas, on väga tore näha, et selle käigus kasvab lihasmass aga üldiselt olen treeninud ise ennast, et lihtsalt vormis püsida ja aega sisustada. Nüüd oleks siis plaan varsi minna korraliku jõusaali, ei ole plaanis tarbida proteiini pulbried või muid asju, küll aga tahaks teada mida ma peaksin tegema peale harjutusi? Senimaani olen lihtsalt joonud paar lonksu vett või söönud jogurtit, kuid mida teha sel puhkamis perioodil peale lõõgastumise ja televiisori vaatamise?

Ehk on veel mingied nõuandeid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihase arengu määrab ära treening, toitumine ja puhkus. Kui mõne neist kolmest tegurist unarusse jätad, pidurdub ka lihaskasv ja seda vaid parimal juhul. Tutvu artiklitega treeningust ja toitumisest ning hoia foorumis silmad lahti, sest nagu näha on sul päris palju areneda.

Vastates nüüd otseselt su küsimusele - Mida teha peale treeningut? Peale jõutreeningut vajab su keha hädasti proteiini, mis on vajalik lihaste kasvuks ja paremaks taastumiseks. Jõusaalis sa vaid ärritad/kiusad oma lihast, kasvab lihas aga peale treeningut puhates. Sellepärast ongi samuti esmatähtsad toitumine ja puhkamine. Lisaks proteiinile vajab keha ka süsivesikuid. Sellepärast ongi täiesti elementaarne peale jõutreeningut juua ära üks nn. powershake, mis koosneb valgust ja süsivesikutest. Kui sina pulbrit abimeheks ei taha, siis peaksid kiiremas korras peale trenni sööma ära näiteks tuubi kohupiima rosinatega või midagi laadset, millest su organism samuti valgud ja süsikad kätte saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

puhkamis perioodil peab korralikult sööma ;)

proovi süüa 2gr valku , 3-4 gr süsivesikuid(olenevalt kas tahad kaalu säilitada või tõsta rohkem), 1,5 gr rasva(millest 70% võiksid olla head rasvad) kehakilogrammi kohta 3-4-5 korda päevas, kuidas ise harjunud oled

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui aus olla siis toitumist mul otseselt paigas ei ole (st. mingit otsest kava ma ei pea), söön tavalist kartulit, liha, kala ja vahest ka rasvaseid friikartuleid klaasi piimaga(no tavaline kodutoit), olen looduse poolt õnnistatud hea metabolismiga, ma ei joo, ma ei suitseta. Aga samas mul pole ka otsest plaani saada kähku härjaks, väike muskel poleks paha käigus, kui trenni tegemine on põnev minu arust niisamagi.

Vau! Tänud soovituste eest, eks ma kannan hoolt et saaks midagi korrektset kõhtu peale trenni siis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui aus olla siis toitumist mul otseselt paigas ei ole (st. mingit otsest kava ma ei pea), söön tavalist kartulit, liha, kala ja vahest ka rasvaseid friikartuleid klaasi piimaga(no tavaline kodutoit), olen looduse poolt õnnistatud hea metabolismiga, ma ei joo, ma ei suitseta. Aga samas mul pole ka otsest plaani saada kähku härjaks, väike muskel poleks paha käigus, kui trenni tegemine on põnev minu arust niisamagi.

Vau! Tänud soovituste eest, eks ma kannan hoolt et saaks midagi korrektset kõhtu peale trenni siis!

jaga kcl hulk toidukordade peale ära ja trennis järgi kindlat kava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin omale kaks uut hantlit. Vaata neid, tunduvad suht ok. Hoian vana üksikut lisa raskuste jaoks. Arvestasin omale väikese kerge söömiskava ka, söön 3 korda päevas, õhtune kord on niisama peale trenni väike snäkk eine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostsin omale kaks uut hantlit. Vaata neid, tunduvad suht ok. Hoian vana üksikut lisa raskuste jaoks. Arvestasin omale väikese kerge söömiskava ka, söön 3 korda päevas, õhtune kord on niisama peale trenni väike snäkk eine.

Trennile peaks järgnema korralik söögikord, mis sisaldab nii valke, süsivesikuid kui ka häid rasvu, mitte väike snäkk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

500 krooni eest saad siit saidilt toitumiskava , treeningava saad tasuta , järgi neid ja maga korralikult ja asi klaar :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×