Jump to content
Juut

Väsimus peale jõusaali, treenimine peale pikka joomis pausi.

Recommended Posts

Niisiis, tegu väga raske juhusega :( Treenisin viimati nii 3a tagasi. Peale mida muutus natuke töö ning see omakorda sisaldas endas palju joomist ning pidutsemist ;) Jõusaal jäi pooleli ning keha läks suht nõrgaks. Lihased kadusid ning üldse nõrkus tuli peale.

Nüüd on elustiil taas muutunud, ning otsutasin uuesti jõusaali minna. Kahjuks on nüüd selline lugu, et tunnen end väga väsitavalt peale jõusaali, vahest on selline tunne nagu pilt võib tasku minna või pole enam energiat, et koduni jõuda. Samuti higistan väga palju treeningute ajal - ei tea kas see on halb?

Ehk kellegil on ideid, soovitusi? Mida teha või mida tarvitada?

PS: alkoholiga piirdun. 1õlu päevas.

EDIT: lugesin nüüd paar vanemat teemat. Lisaks, et ma ei suitseta. Saal on küll natuke umbne ning ehk sellepärast ka higi ning peapööritus? Pulss on umbes 150-160 kui trenni teen.

Muudetud kasutaja Juut poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et sa võiksid proovida taastusjooke. ja alguses asja rahulikult võtta pole mõttet ennast ära ka tappa ja siis vaikselt edasi liikuda suurema intensiivsuse poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle asja nimi oleks...treenimatus. Higistamine trenni ajal ja väsimus pärast seada on üldiselt normaalsed nähtused ;)

Küll vormi paranemisega läheb ka enesetunne paremaks.

Muudetud kasutaja FrodoB poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis, tegu väga raske juhusega :( Treenisin viimati nii 3a tagasi. Peale mida muutus natuke töö ning see omakorda sisaldas endas palju joomist ning pidutsemist ;) Jõusaal jäi pooleli ning keha läks suht nõrgaks. Lihased kadusid ning üldse nõrkus tuli peale.

Nüüd on elustiil taas muutunud, ning otsutasin uuesti jõusaali minna. Kahjuks on nüüd selline lugu, et tunnen end väga väsitavalt peale jõusaali, vahest on selline tunne nagu pilt võib tasku minna või pole enam energiat, et koduni jõuda. Samuti higistan väga palju treeningute ajal - ei tea kas see on halb?

Ehk kellegil on ideid, soovitusi? Mida teha või mida tarvitada?

PS: alkoholiga piirdun. 1õlu päevas.

kui palju sa nüüd peale joomist trenni oled teinud?

trenni ajal kindlasti joo vett, palju inimene higistab on individuaalne ja oleneb ka treenitusest. peale trenni võiks kasvõi ühe banaani süüa, see aitab taastuda ja kindlasti peab korralikult puhkama (und ikka u 8h ja kindlasti enne südaööd magama, mitte 03:00 magama ja 11:00 üles)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui palju sa nüüd peale joomist trenni oled teinud?

trenni ajal kindlasti joo vett, palju inimene higistab on individuaalne ja oleneb ka treenitusest. peale trenni võiks kasvõi ühe banaani süüa, see aitab taastuda ja kindlasti peab korralikult puhkama (und ikka u 8h ja kindlasti enne südaööd magama, mitte 03:00 magama ja 11:00 üles)

Umbes 3nädalat.

Vett joon, und on nii 7h ööpäevas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No see, mis oli 3 aastat tagasi, see unusta praegu ära. Tuleb jälle nii öelda nullist peale hakata. 3 nädalat ei ole muidugi kuigi pikk aeg, alguses ikka harjuta organism uuesti trenni rütmi järgi elama ja siis hakka raskuseid tõstma. Samuti nädalaste treeningu kordadega ole rahulik, anna organismile aega harjuda uute suundadega. See alguse tuhin saab tihti hoopis negatiivseks küljeks, kui tahad palju ja kohe. Aga igatahes väga kiiduväärt otsus. Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kui kaua ei ole trenni teind siis muidugi higistad ja väsid kergelt ära ja see 1 õlu päevas pole ka eriti hea. Kui ikka korralikuld tahad treenima hakata siis soovitaks ka sellest ühest õlust loobuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa pole pikka aega teinud, siis pole praegu imestada, et peale trenni tunned end laibana.

Peale sellist pausi tuleks rahulikult alustada, oma enese tervise huvides pole mõtet rahmima hakata. Kindlasti tuleks mõned nädalad rahulikult kergemate raskustega teha, et lihased taaskord selle trenniga ära harjuks.

Trenni ajal higistamises pole midagi imelikku, täiesti tavaline. See oleneb suuresti ka inimesest, kuna mõned higistavad tunduvalt vähem. Teine võimalus enda kogemusest, saal on palav ja umbne.

Alguses ei pea kohe alustama selliste tavaliste erinevatele päevadele jaotatud programmidega. Soovitatakse lihtsalt paar korda nädalas keha läbi treenida. Kindlasti võid oma treeningutesse ka aeroobset lisada, mis muudab sind ka jõusaalis vastupidavamaks.

Keegi siin ütles, et ära seda ühte õlut ka joo. Ei usu, et see halba teeb. Anna aga minna.

Muudetud kasutaja _T_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jooksmine mõjub hästi südame treeninguks,mis oma korda annab toonust tegeleda jõusaalis.Palja raua venitamisega hakkadki palju higistama.Algul ikka väiksemate koormustega ja baasharjutused.Organism peab harjuma uue elurütmiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui palju sa nüüd peale joomist trenni oled teinud?

trenni ajal kindlasti joo vett, palju inimene higistab on individuaalne ja oleneb ka treenitusest. peale trenni võiks kasvõi ühe banaani süüa, see aitab taastuda ja kindlasti peab korralikult puhkama (und ikka u 8h ja kindlasti enne südaööd magama, mitte 03:00 magama ja 11:00 üles)

miks ei või hommiku 8-st 4-ni magada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks pudel 0.33l lahjat heledat õlut pidi ainult kasuks tulema ;)

Trenniga alusta tasa ja targu. Toitumine on esmatähtis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise tegin ka umbes veel 3 aastat tagasi korralikult trenni, siis läksin ülikooli ja kuni selle kevadeni käisin võibolla umbes kord paari kuu jooksul jõusaalis. Väga tihti käisin pidudel ja niisama joomas. Kui enne läbustama hakkamist olin suhteliselt vormis, kaalusin 80 kg, siis enne esimese tudengiaasta lõppu kaalusin 89 kilo, mul olid triple-rinnad ja igasugu muud voldid veel. Põlved valutasid ja sada häda. Õnneks päästis suuremast hukkaminekust mind sõjavägi, seal oli enamus ajast toitumine korrapärane ja ka füüsiliselt tuli end käsu korras liigutada. Peale sõjaväge jätkus joomine ja prassimine kuni kehakaal hakkas jällegi tõusma. Sel kevadel peale mingit järjekordset tsüklit mõtlesin, et aitab. Alguses tegin aeroobset, käisin tihti jooksmas ja ujumas. Tasapisi liikusin saali poole ja umbes kahe kuuga taastus endine kolme aasta tagune vorm, nii kehakaalult kui jõunäitajatelt, nüüd on need isegi juba vaat, et paremad kui siis. Nii et kogu mu pika jutu mõte on siis see, et minu kogemuse järgi tasuks alustada aeroobsega ja liikuda vaikselt raskuste tõstmise poole, toitumine regulaarseks saada ja nii kaob su peapööritus ja vorm taastub. Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen sinuga paljuski saatusekaaslane ;) st. kaua liha suretanud, aastaid igal õhtul rohkelt õlut libistanud ja kunagist treeningtaset põletanud :(

Nüüd siis äsja alustasin jälle treeninguid ja jube hea tunne on. Nt. kui on jõutreeningu-vaba (taastus) päev siis olen mossis et peab nagu lihast puhkama.

Eile siis ei suutnud vastu panna ja läksin jooksin TAKU HIIT-i, sigaläbi võttis :lol: Pean tänama jrx-i selle promomise eest!

Õlut joon ikkagi (ei propageeri!!!) aga alustan "joomist" alles peale trenni mitte poolest päevast :D Naerge aga see on minu jaoks progress ;)

Ja joon alkoholi (tarbin energiat) üldkokkuvõttes muidugi palju vähem. Mulle meeldib minu uus elustiil sest nii ma seda võtan - elustiil!

Nii et anna tuld, saatusekaaslane!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen sinuga paljuski saatusekaaslane :) st. kaua liha suretanud, aastaid igal õhtul rohkelt õlut libistanud ja kunagist treeningtaset põletanud :)

Nüüd siis äsja alustasin jälle treeninguid ja jube hea tunne on. Nt. kui on jõutreeningu-vaba (taastus) päev siis olen mossis et peab nagu lihast puhkama.

Eile siis ei suutnud vastu panna ja läksin jooksin TAKU HIIT-i, sigaläbi võttis ;) Pean tänama jrx-i selle promomise eest!

Õlut joon ikkagi (ei propageeri!!!) aga alustan "joomist" alles peale trenni mitte poolest päevast :D Naerge aga see on minu jaoks progress :D

Ja joon alkoholi (tarbin energiat) üldkokkuvõttes muidugi palju vähem. Mulle meeldib minu uus elustiil sest nii ma seda võtan - elustiil!

Nii et anna tuld, saatusekaaslane!

Niisiis!! Seltsimehed. Uus elustiil on kindlasti parem. Seega kõik noored ja niisama laaberdajad, aitab alkoholist ning suitsust. Trenni Trenni ning veelkord TRENNI!! Kunagi pole hilja alustada.

Täna enne trenni võtsin teid kuulda ning sõin ära tahvli KiteKat'i, jooksin nagu alati 10minti soojenduseks (~umb 2km) higistasin nagu loom..siis tegin umb 50min kergemate raskustega ja peale trenni õgisin banaani peale.

Enesetunne oli palju parem, peapööritust ei olnud ning isegi oli kuidagi mõnus tunne, nagu kaifi all oleks :D koju jõudes ei tahtnud isegi täis õlle kastist pudelit haarata, ning otsustasin viinamarja mahla kasuks!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tubli oled, see tuli sulle ainult kasuks :D

Üks nali ka asjale juurde...olin selle foorumi kasutaja juba selle saidi asutamis aegadest...kuid ei mäleta isegi oma kasutajanime ning emaili millega registreerusin. Kõik on mahajoodud.. :D:D:D:);):D:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis!! Seltsimehed. Uus elustiil on kindlasti parem. Seega kõik noored ja niisama laaberdajad, aitab alkoholist ning suitsust. Trenni Trenni ning veelkord TRENNI!! Kunagi pole hilja alustada.

Täna enne trenni võtsin teid kuulda ning sõin ära tahvli KiteKat'i, jooksin nagu alati 10minti soojenduseks (~umb 2km) higistasin nagu loom..siis tegin umb 50min kergemate raskustega ja peale trenni õgisin banaani peale.

Enesetunne oli palju parem, peapööritust ei olnud ning isegi oli kuidagi mõnus tunne, nagu kaifi all oleks :) koju jõudes ei tahtnud isegi täis õlle kastist pudelit haarata, ning otsustasin viinamarja mahla kasuks!!

Tubli Juut :) Katsu peale trenni valku ka saada, ise teen proteiini-shake-i + puuvili.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sheike mõtlesin tarvitama hakata alates teisest kuust.

Niisiis, kallid kaasvõitlejad. Jõusaalis käinud nüüdseks 3kuud, ning jõud hakkab tagasi tulema, samuti raskuste lisamine B)

Kuid nüüd on tekkinud nn.tagasiastumise effekt. Ei suuda enam tõsta raskusi mida suutsin nädal aega tagasi tõsta :P jõudu ei tule justkui enam juurde ;)

Tellin omale arvatavasti "Whey Gold'i" ära, alustan proteiinide tarvitamisega. Kellegil muid soovitusi, arvamusi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ainuüksi selle postituse järgi on sind raske aidata. arvatavasti tegid sa väikese pausi, et ei jõua samu raskusi tõsta mis nädal aega tagasi? kui ei teinud pausi siis on arvatavasti tegemist ületreeninguga. Söö ja lase lihastel puhata .

Muudetud kasutaja Madis232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis, tegu väga raske juhusega ;) Treenisin viimati nii 3a tagasi. Peale mida muutus natuke töö ning see omakorda sisaldas endas palju joomist ning pidutsemist :P Jõusaal jäi pooleli ning keha läks suht nõrgaks. Lihased kadusid ning üldse nõrkus tuli peale.

Nüüd on elustiil taas muutunud, ning otsutasin uuesti jõusaali minna. Kahjuks on nüüd selline lugu, et tunnen end väga väsitavalt peale jõusaali, vahest on selline tunne nagu pilt võib tasku minna või pole enam energiat, et koduni jõuda. Samuti higistan väga palju treeningute ajal - ei tea kas see on halb?

Ehk kellegil on ideid, soovitusi? Mida teha või mida tarvitada?

PS: alkoholiga piirdun. 1õlu päevas.

EDIT: lugesin nüüd paar vanemat teemat. Lisaks, et ma ei suitseta. Saal on küll natuke umbne ning ehk sellepärast ka higi ning peapööritus? Pulss on umbes 150-160 kui trenni teen.

Ma tean mida te tunnete. B)

1. Päris hea töökoht- joomine ja pidutsemine.

2. Niigi olematud lihased kadusid ka mul, nõrkust ei tulnud (sõin liialt hästi)

3. Väsimus läheb nädal 2-3 üle, muutub väiksemaks, algus on s**t, ma tean. Ilmselt suitsetate ka.

4. Isiklikult tähendan ka peale trenni higistamis (mitmeid tunde hiljem)t; mitte laubalt; vaid kaenlaalt hakkavad nired jooksme (legend räägib, et siis pidavat süda läbi olema, kui nii juhtub).

5. Mis see 1 õlu nüüd parandab, parem on? Sittagi. Kui on teema muutus, siis on. Aga ok, pits konni või viuna* räägin enda eest, aitab lõdvestada küll.

6. Keegi sind muuta ei saa, kui arvad, et 1 õll päevas ja saal on õige, siis lööme käed! Aga kui õlut rohkem ja saali vähem.... mnjaaa, ma tean, ega see ka paha pole, kuid endal hiljem valus. Ma tean.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×