Jump to content
bisous

BodyPumbi ja BodyCombati litsents?!?!

Recommended Posts

Asi siis selles, et olen siis vaikselt mõelnud ja nüüd uurikski, kuidas ja mida tegema peaks!

Ehk siis, kui tahaksin saada Bodypumpi ja -combati treeneriks, siis kas: 1) selleks peaks mul olema TÜ bakakraad kehakulutuuris? 2) kuhu peaks siis edasi pöörduma?

Tänud! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi siis selles, et olen siis vaikselt mõelnud ja nüüd uurikski, kuidas ja mida tegema peaks!

Ehk siis, kui tahaksin saada Bodypumpi ja -combati treeneriks, siis kas: 1) selleks peaks mul olema TÜ bakakraad kehakulutuuris? 2) kuhu peaks siis edasi pöörduma?

Tänud! :rolleyes:

TÜ bakakraadi kehakulutuuris pole vaja. Läbi on vaja teha treenerite tasemekoolitus EOK poolt, ja siis see aasta on vist novembris BodyPump koolitus, lisa infot saab kui kirjutad erika@lesmills.net . Mismoodi see eksami asi käib tahaks isegi teada ka endal plaanis BodyPump treeneriks hakata. Combati kohta ma ei tea kahjuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TÜ bakakraadi kehakulutuuris pole vaja. Läbi on vaja teha treenerite tasemekoolitus EOK poolt, ja siis see aasta on vist novembris BodyPump koolitus, lisa infot saab kui kirjutad erika@lesmills.net . Mismoodi see eksami asi käib tahaks isegi teada ka endal plaanis BodyPump treeneriks hakata. Combati kohta ma ei tea kahjuks.

Ei pea olema EOK treeneripabereid selleks, et anda BP või BC, piisab Les Millsi enda koolitusest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei hakka uut teemat tegema, aga kuidas neid EOK näiteks 1 taseme pabereid teha saab. Kulturismi ja fitnessi liidu lehel on palju õppematerjale, aga konkreetset juttu, et kus, mida ja palju maksab täpselt ei leidnud. Kindlasti oleks ka sellest kasu kui plaanis BP litsentsi taodelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti oleks ka sellest kasu kui plaanis BP litsentsi taodelda.

Kui sa pead kasu all silmas seda, kas oleksid parem treener, siis kindlasti. Muidu aga EOK koolitus BP litsentsi saamisel mitte mingit eelist ei anna. BP kursustel läbitakse kindla kava järgi BP kui formaadi läbi viimine ja litsentsivideos hinnatakse eelkõige seda, kuidas sa formaadist kinni pead. Tehnika muidugi ka. Otseselt aga mingeid kattuvusi BP koolitusel ja EOK koolitusel pole ja mingit eelist EOK koolitus ei anna. Mis ei tähenda, et sa neid ei võiks läbida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×