Jump to content
Jurok

Kergelt 8x pack...

Recommended Posts

Ammu teada juba... aga ma ei kujuta, et see asi väga jätkusuutlik oleks:P Vbla üheöösuhteid tõmbad küll sellega, ent kaua sa ikka inimest petad ning mis ta sinust arvab kui teada saab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ammu teada juba... aga ma ei kujuta, et see asi väga jätkusuutlik oleks:P Vbla üheöösuhteid tõmbad küll sellega, ent kaua sa ikka inimest petad ning mis ta sinust arvab kui teada saab?

Mis sa naisest arvad, kui sa teada saad, et tal silikoonid on? Suht samasse auku teema ju, või mis? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnaga vähe teine lugu, see on nn. pehme mass ja kui pole ülepingutatud ja kohendamise eesmärgil, siis ikka parem kui "kivi sokis" versioon. Aga lihaseid asendada mingi pehme jamaga, see krt pole ikka päris see ju...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sa naisest arvad, kui sa teada saad, et tal silikoonid on? Suht samasse auku teema ju, või mis? :D

Lameda kõhu saab ilma abivahenditeta, suuremaid rindu sisuliselt mitte ju..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No point on sama, et muudad oma keha "paremaks" mingi asja lisamisega naha/lihaste alla. Üks petmine ju kõik. Vähemalt minu silmis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üsna ebaloomulik on see lõpptulemus ikka - kergelt rippuv tiss, veits pehme sang kõrval, olematu biits, aga no pack on kõhul.

Naiste tissi osas, nagu Jackie ütles, on asi ebaõiglane - mehed saavad vaeva nähes loomuliku teed pidi endale packi kõhule. Tissi võid kasvatada ainult räigelt rasvudes. Head tissi ja packi naise kõhul üheaegselt ju naljalt pole...

Kui keegi tahad tissis paralleeli tuua meeste m-iga, siis m vähemalt trenni tehes ja rasva vähendades ei lühene :D

Seega elu on naiste suhtes julm nats ikka küll...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No point on sama, et muudad oma keha "paremaks" mingi asja lisamisega naha/lihaste alla. Üks petmine ju kõik. Vähemalt minu silmis.

No eks ta ole jah. Ainult vahe on selles, et kas miski on enda kontrolli all ka muud moodi. 6packi väärtus ei ole mitte ainult heas geneetikas vaid just pigem selles, et inimesed on nõus selle nimel vaeva nägema. Suurte rindade nimel muudmoodi vaeva eriti näha ei saa...

Ega minu nina ka sirgemaks ei lähe, ükskõik mis ma teen:P Pigem vastupidi ikka... kas ma petan kui ma mingil hetkel lasen talle natuke sirgema kuju anda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav diskussioon, aga reaalselt on ju kõigile niigi selge, kuidas asjad on. Ma katsun igastahes tolerantsuse suunas liikuda - pangu või omale praepann naha alla, kui ennast sellest paremini tunneb. See mida sina ja mina normaalseks peame (tegelikult ei ürita ma kellegi teise eest rääkida) on kõik suhteline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nende asjadega on ilmselt niimoodi, pildi pealt näevad veel enam-vähem suht-koht nibin-nabin normaalsed välja, aga liikudes on asi kindlasti ebaloomulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No eks ta ole jah. Ainult vahe on selles, et kas miski on enda kontrolli all ka muud moodi. 6packi väärtus ei ole mitte ainult heas geneetikas vaid just pigem selles, et inimesed on nõus selle nimel vaeva nägema. Suurte rindade nimel muudmoodi vaeva eriti näha ei saa...

Ega minu nina ka sirgemaks ei lähe, ükskõik mis ma teen:P Pigem vastupidi ikka... kas ma petan kui ma mingil hetkel lasen talle natuke sirgema kuju anda?

olen jrx`iga nõus. suured tissid saab ilma võimaluseta vaeva nende nimel näha. mõtlen, et naised ei saa tisse suureks treenida. 6 packi saab kõva tööga välja küll pea igaüks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Moskvitšile võib Ferrari veljed ka alla panna, oma olemuselt jääb auto ikka samaks. :D

Kui päris aus olla, siis tegelikult ei saa. I get the point thou.

Tulles teema juurde, siis eelkõige ma ei suuda isegi aimata, mis tunne sellel inimesel endal on, kui tal kõhu peal 8 silikonpatja. Katsuda enda kõhtu ja üldse liigutada jne - Võib ikka päris ebamugav olla! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui päris aus olla, siis tegelikult ei saa. I get the point thou.

Tulles teema juurde, siis eelkõige ma ei suuda isegi aimata, mis tunne sellel inimesel endal on, kui tal kõhu peal 8 silikonpatja. Katsuda enda kõhtu ja üldse liigutada jne - Võib ikka päris ebamugav olla! :D

Kindel, et see üldse silikoon on?! Pildil sarnaneb pigem jäätükkidega... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×