Jump to content
Guest Mats123

Toitumine et massi kasvatada

Recommended Posts

Guest Capo

Tere.

Olen otsinud netist palju toitumise ja toitumiskavade kohta , aga ma leian ainult sellist informatsiooni et söö nii palju valku ja nii palju süsivesikuid jne.

Mul endal pole piisavalt aega et 6 korda päevas süüa , mahutan ära ainult 3 toidukorda + toidulisand Serious Mass 1x päevas . Oskaks keegi soovitada milliseid toiduained süüa (näiteks liha jne.) ja kui palju . Rasva ma juurde võtta ei karda , hetkel on eesmärk massi kasvatada.Aitäh vastuste eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ju sa pole siis piisavalt otsinud, et leida üles treenerid, kes tegelevad toitumiskavadega. Kui Su oma teadmistest ei piisa, et natuke arvutada ja vastavalt oma soovidele ning eesmärkidele soovitud kava kokku panna, siis lihtsama vastupanu teed minek on selle kava ostmine! Vali omale treener välja, täida ankeet ja voilaa!, nii l ihtne see ongi :D Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

Ausaltöeldes poleks isegi soovi mingit raudkindlat söömiskava paika panna , tahaks lihtsalt teada milliseid sööke oleks kasulik süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ausaltöeldes poleks isegi soovi mingit raudkindlat söömiskava paika panna , tahaks lihtsalt teada milliseid sööke oleks kasulik süüa.

Asi ple selles, et mis sööke süüa, vaid asi on selles, mida ja kui palju süüa!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad massi kasvatada, siis söö iga 2-3h tagant piisavalt valku ning süsivesikuid ning rasva. Tuleb süüa tihti aga vähe. Nagu keegi ütles, et söömine tuleks lõpetada siis, kui söögiisu veel on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Olen otsinud netist palju toitumise ja toitumiskavade kohta , aga ma leian ainult sellist informatsiooni et söö nii palju valku ja nii palju süsivesikuid jne.

Mul endal pole piisavalt aega et 6 korda päevas süüa , mahutan ära ainult 3 toidukorda + toidulisand Serious Mass 1x päevas . Oskaks keegi soovitada milliseid toiduained süüa (näiteks liha jne.) ja kui palju . Rasva ma juurde võtta ei karda , hetkel on eesmärk massi kasvatada.Aitäh vastuste eest.

Siis tuleb see aeg võtta. tahan massi ja tahan seda ja teist käib pidevalt foorumis läbi, aga tööd ja vaeva ning enda elustiili muutust selle jaosk ette võtta ei viitsita. aega ei tule kunagi juurde, aega võetakse vastavalt eesmärkidele. ju siis pole eesmärk piisavalt tähtis, et selleks vaeva näha ja muuta oma harjumusi. 95% juhtudest saab teha 10 min pausi, et süüa kahe toidukorra vahel. ning otsi veel internetist, et saada kava, kui palju peaks sööma. ja kui palju mida tarbida. juhised - umbes 2 g valku kg kehakaalu kohta päevas. trennipäeval umbes (olenevalt isikust muidugi) 30-38 kcal energiat kg kohta. valgust tulenev energiakogus peaks jääma sinna 30-35% kanti järgmine 30% rasvad ja ülejäänu siis süsikad. R Otteril on kindlasti rohkem mõtteid ja vahest ka mulle vasturääkivaid (ja täenäoliselt õiged). 1g valku ja 1g süsikaid anavad mõlemad umbes 4 kcal energiat, 1 g rasva 9 kcal, et saaksid täpsemalt toidulauda planeerida. Otsi netist ja fitness foorumist indrek otsuse PDF failina olevat kulturismi õpikut. Sealt saad toitumise kohta lugeda ka päris palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OT küll aga..kuidas te dieedi ajal trennist tulles ema ahjuroogadele(nt. kotletid, kana, ahjukartul jne) ei ütlete ja külmkapist kodujuustu või kohupiima paki suudate võtta? Endal seisab see praegu ees :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OT küll aga..kuidas te dieedi ajal trennist tulles ema ahjuroogadele(nt. kotletid, kana, ahjukartul jne) ei ütlete ja külmkapist kodujuustu või kohupiima paki suudate võtta? Endal seisab see praegu ees :D

Järelikult pole piisavalt iseloomu kui ei suuda lihtsalt "Ei!" õelda..

Kui ikka eesmärk on seatud siis mingi väike 'ahvatlus' küll segada ei tohiks..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OT küll aga..kuidas te dieedi ajal trennist tulles ema ahjuroogadele(nt. kotletid, kana, ahjukartul jne) ei ütlete ja külmkapist kodujuustu või kohupiima paki suudate võtta? Endal seisab see praegu ees :D

Kana (näiteks) rinnafileelest sa nüüd küll loobuma ei peaks, dieedil või mitte.

Kui tahad massi kasvatada, siis söö iga 2-3h tagant piisavalt valku ning süsivesikuid ning rasva. Tuleb süüa tihti aga vähe. Nagu keegi ütles, et söömine tuleks lõpetada siis, kui söögiisu veel on.

Massi saad rohkem ikka siis, kui sööd korralikult kõhu täis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kana (näiteks) rinnafileelest sa nüüd küll loobuma ei peaks, dieedil või mitte.

Massi saad rohkem ikka siis, kui sööd korralikult kõhu täis.

No ma ei näe mingit põhjust miks ühe söögikorraga süüa enam kui 50g proteiini ja 80g süsivesikuid kui söögikordi rohkem kui 4, eriti kui arvesse võtta et nii mõnedki isikud ei suuda neid koguseid täielikult energiaks/ehitus materjaliks kasutada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tahad massi kasvatada, siis söö iga 2-3h tagant piisavalt valku ning süsivesikuid ning rasva. Tuleb süüa tihti aga vähe. Nagu keegi ütles, et söömine tuleks lõpetada siis, kui söögiisu veel on.

Ta tahab massi kasvatada. Miks ta peaks vähe sööma ja söömist lõpetama siis, kui söögiisu veel on? Teemat ikka lugesid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ta tahab massi kasvatada. Miks ta peaks vähe sööma ja söömist lõpetama siis, kui söögiisu veel on? Teemat ikka lugesid?

Pigem üritab ta öelda, et söömine tuleb lõpetada siis kui hakkab tekkima täiskõhu tunne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pigem üritab ta öelda, et söömine tuleb lõpetada siis kui hakkab tekkima täiskõhu tunne.

Kui ma sööks iga söögikord oma kõhu Täis, siis mul vaevalt järgmine toidukord sinna väga enam mahuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma sööks iga söögikord oma kõhu Täis, siis mul vaevalt järgmine toidukord sinna väga enam mahuks.

Toitumine on küllaltki individuaalne teema, sõltub toidu kvaliteedist, ainevahetuse kiirusest ja isegi veregrupist jne (jumal teab veel, millest). Mina näiteks võin ägisemiseni kõhu täis süüa ja 3h pärast rahulikult uue eine peale võtta.

(ning jah, mu toidukorrad sisaldavad piisavalt rasvu)

To Goleteral: alessandro juba vastas täpselt seda, mida ma vastata tahtsin. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×