Jump to content
tanel7411

Kas aitab ?

Recommended Posts

Mida sa mõtled täpsemalt selle all: "Oleks vaja massi juurde. ning lihast suuremaks. ".

Kas mõtled väikest õllekõhtu ja pikki juukseid sinnajuurde või, või mida?

Proovi lahti seletada, mida sisemas siiski soovid.

(See teema Dieedi-alamfoorumisse ei sobi minuarvates, peaks panema mujale.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida sa mõtled täpsemalt selle all: "Oleks vaja massi juurde. ning lihast suuremaks. ".

Kas mõtled väikest õllekõhtu ja pikki juukseid sinnajuurde või, või mida?

Proovi lahti seletada, mida sisemas siiski soovid.

(See teema Dieedi-alamfoorumisse ei sobi minuarvates, peaks panema mujale.)

ma mõtlen selle all seda, et kui ma teen trenni, kassiis muna söömine aitab kaasa ? või kui ma ei söö. kas siis samahea ?

ja mul on õllekõhust asi kaugel. olen päris kaua kõhulihaseid treeninud ka .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti sellest ei piisa...pead sööma korralikumalt...liha, kala, muna, piimatooteid, rasket trenni tegema...sööma pead rohkem kui päevas kulutad, et massi kasvataks. 2-3g valku kilo kohta...näiteks siis 80kg mees peaks saama 160-240g valku. Iga 3 tunni tagant püüa süüa..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2-3g valku kilo kohta

Ma ei jõudnudki vastata teema alustajale, kuna majanaaber astus õllega just sisse, mis siis süsivesikutest koosneb peamiselt eksole.

Aga sinult küsiks abi, et kas saaksid kella 15:00-se söögi esitada, mis annaks 2-3g valku siis (keha kg kohta)? Et kuidas selline söök sinu soovitusel välja näeb, teema algatajale huvitav teada kindlasti.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ühes toidukorras võiks olla vähemalt 30g valku..

5X30g/80kg=1.8g/kg

See pole ju 2-3g, aga on üks koma 8, arvestatud viie 30grammise valgu eine kohta, sa mõtled rohkemaid toidukordi kui 5 sel juhul?

No ükskõik, igatahes soovitan sul läbi arvutada isiklikult, mis moodi reaalselt välja näeks "kaks - 3 grammi". Mitu % valku päevamenüüsse siis tuleb? Ja kas jääd selle 2-3gr soovituse juurde, kui oled näidismenüü selle järgi koostanud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda valgukogust ei pea nii täpselt jaotama, et 30g igakord, mõni söögikord võib olla ka rohkem valku ühes portsjonis, kui sa ei saa 5 kord süüa, siis katsu ühe söögikorraga rohkem valku kätte saada, aga jaotada tuleks umbes võrdselt, et pidev valguvaru sees oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
5X30g/80kg=1.8g/kg

See pole ju 2-3g, aga on üks koma 8, arvestatud viie 30grammise valgu eine kohta, sa mõtled rohkemaid toidukordi kui 5 sel juhul?

No ükskõik, igatahes soovitan sul läbi arvutada isiklikult, mis moodi reaalselt välja näeks "kaks - 3 grammi". Mitu % valku päevamenüüsse siis tuleb? Ja kas jääd selle 2-3gr soovituse juurde, kui oled näidismenüü selle järgi koostanud?

Kirjutatud on "vähemalt", seega mõnes toidukorras võib olla ka rohkem valke, kuid

kui 30g vähem valke on, siis tuleks toidus midagi muuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×