Jump to content
Arnold

Reklaamiklassika

Recommended Posts

Suhteliselt omapärane värvikontrast ja kujundus. Samas odav trükkida - vaid 2 värvi kasutatud ( sinine ja oranz erineva rastritihedusega). Ma ise olen suht vektorgraafika sõber, seega pooldan, aga kui reklaamina võtta, siis täisvärvitrükk ühe ägeda fotoga on parem. Lühidalt, tegu on klassikaga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Toidulisad lihasmassi efektiivseks taastamiseks" on väga humoorikas lause. "Kulturismi ja fitnessi tähevabrik" ei jää ka muidugi kaugele maha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hullemat annab otsida :D

"Eesti otsib Superkulturisti" - casting toimub viru keskuse all bussipeatuses.

Muudetud kasutaja savi_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ise alustasin jõusaalis käimist, rääkis üks rammumees alati, et amazonis oli kirjas see ja see, aga siis ma ei teadnud , et see oli ennem fitness.ee-d, siis sai jutt alati ära kuulatud ja tarka nägu tehtud kuigi asjast midagi aru e saanud:D

Naise nägu plakatil suht eemale peletav xD

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures juba alguse aegadest peale olen trükkinud sisse just amazon.ee...vana harjumus :D

sama siin. aga mis aastast see reklaam on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal on ju öeldud - 2003.

Ei arvanudki, et Oti sepapildid juba nii ammu tehtud on.

õige jah :D arvasin ise, et isegi mõned aastad vanemad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nüüd nostalgitseda, siis 2004 aasta lõpp oli ka minu kulturismiteekona alguseks.

Amazon.ee kasutajaks olen registreerinud 28 oktoober 2004, täpselt õe sünnipäeval. Vist 22.oktoobril hakkasin korraliku kava järgi trenni tegema.

Umbes teisel treeningkuul ostsin ka oma esimese paki Protein Nr.1, esimese paki küll Viru keskusest, sest Telliskivisse enne tööpäeva lõppu jõudmine oli mulle kui Tallinnast eemal elavale noorele tihti probleemiks.(kui keegi ütleb, et algajal pole mõtet valku sööma hakata, siis öelge, et vaata kui kaugele kirp on jõudnud :D)

Igatahes oli Telliskivi kontor omal ajal hoovi peal, tagumises hoones. Seal oli seintel hulganisti pilte kulturistidest ja toas istusid kolmekesi vist Ott, Rebane ja Arnold.

Igatahes ükskord, kui ma jälle oma Protein Nr.1 pakile järgi läksin, tahtsin osta ka tõstevööd ja muud nänni. Kõrvalruumis asuvasse poekesse tuli mulle asju sobitama siis Ott. Seisis teine minu ette, et ülariiulilt mulle sobivat tõstevööd leida. Seljas oli tal mingi liibuvam lukuga sviiter ja mina siis tema selja taga seistes vaatasin, et vast see on üks krdi lai laudauks. :D

Igakuine reis Telliskivi kontorisse oli minu inspiratsiooniallikas ja võimalus Eesti tegijaid kohata.

Ahjaa: ja vähemalt mingi aeg tagasi toksisin veel minagi sisse amazon.ee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2003 aasta reklaamipildid tunduvad nö."tänapäeva" piltide suhtes ikka maru algelised :D

Kuid Ott on suur vist kogu elu olnud ma vaatan :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27.august 2004 registreerisin ja siiani kasutan aadressina www.amazon.ee ja nii see vist jääbki- vähemalt niikaua, kui see adre veel kehtib:-).

Aga igati tänuväärne sait. Usun, et olen sealt ikka meeletutes summades asju kokku ostnud, ei oskagi muidugi kuidagi kokku arevestada:-), aga ostan ka edaspidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×