Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

BONSUNA SELJATRENN!

Recommended Posts

Mnjaa...raskused on tõeliselt mehised nagu sa ütled. Päris julmad numbrid ikka. Neid pilte tahaks küll näha. Kas selliste raskustega ongi iganädalane rinna trenn? Head taastumist ;)

200 ni lähen viimasel ajal üle nädala, see on kindlustanud hea taastumise. Kui iga nädal olen vahel 200 paugutanud siis jookseb asi lukku ja raskused hakkavad kukkuma. Hetkel on selliselt treenides läinud asi jälle tõusujoones. Sama lähenemist kasutan ka kõikide teiste lihasgruppide baasharjutuste puhul.

Kuna mina oma kasutaja alt ei jaga kuidagi neid pilte siia ülesse laadida, siis saatsin need Jokerile, peagi on need ka üleval. Muide just helistas Ivo, mees oli veel peale trenni kusagil lõuna-eesti krossirajal tsiklit taltsutamas käinud. Oma isa poeg ikka, muud pole öelda.)))

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ivol käivad põlved sisse kükkides. Üldse toss pole kükijalanõu. Säästkem põlvi! Põlved on õrn loodusvara.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks jah pole mu eesmärk teha võimalikult suure raskusega kükk, et ei tohiks tossudega seda teha ja ilma sidemeteta , kui raskus aind oluline oleks ei kükiks kohe kindlasti koos jalu. Mis salata olen tähelepannud, et kõigesuuremad ninatargad ei suuda selle raskusega ühte sammugi teha ! Aga edu sõbrad vähem targutamist rohkem trenni!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks jah pole mu eesmärk teha võimalikult suure raskusega kükk, et ei tohiks tossudega seda teha ja ilma sidemeteta , kui raskus aind oluline oleks ei kükiks kohe kindlasti koos jalu. Mis salata olen tähelepannud, et kõigesuuremad ninatargad ei suuda selle raskusega ühte sammugi teha ! Aga edu sõbrad vähem targutamist rohkem trenni!!

Ma ei mõelnud seda, et jalad kitsalt on vaid sellest, et varbad on natuke välja, aga põlved jooksevad sisse. Ka harjavarrega võiks vaadata, et seda ei oleks rääkimata siis sellest, et täismõõdus kang turjal ja koguni mõned kettad otsas ja nägu hoolimata mitte-võimalikult-suurest-raskusest siuke, et pea kohe-kohe seinte peale tapeediks määritakse :(

Pole veel kuulnud, et kellelgi targutamisest vigastus tulnud oleks. Küll aga on vigastus kerge tulema, kui trenni on palju, aga targutamist vähe ;)

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks jah pole mu eesmärk teha võimalikult suure raskusega kükk, et ei tohiks tossudega seda teha ja ilma sidemeteta , kui raskus aind oluline oleks ei kükiks kohe kindlasti koos jalu. Mis salata olen tähelepannud, et kõigesuuremad ninatargad ei suuda selle raskusega ühte sammugi teha ! Aga edu sõbrad vähem targutamist rohkem trenni!!

Ivo ära pahanda! Vahel on hea kui enda suunas tuleb ka positiivseid ja heasoovlike targutusi. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot, oot sain ma nüüd õigesti - tossudega ei tohiks kükki teha? ;)

Millega siis?

Vabse be3 ja kindlasti peavad olema poksikindad käes. Kas kang on või ei pole oluline ja tegemise ajal tuleb kisada kiaii ja ai-ai. Samuti peab jälgima, et varbad oleks suunatud vasakule ja paremale ja kindlasti tuleb varbaküüned hoida õiges mõõdus , sest mine tea kui peeglis olev teine samasugune hull sulle äkki ei meeldi ja tuleb tahtmine talle "kükkimist" õpetada siis võib asi väga inetuks minna.

Muide minulgi tekkis hiljuti just plaan minna ja Kanter ülesse otsida. Mulle on viimasel ajal jäänud mulje, et tema tehnika, heite lõppufaasis nagu ei ole päris see mis võiks olla. Ma kodus peegliees proovisin ja mul tuli nagu paremini see teelelähetussirutus välja. Ma arvan, et sinna ongi see 75meetri koer maetud. Just, kindel, lähen juba homme ja otsin kettavägilase ülesse, mine tea jõuab veel muidu ennast sõlme keerutada. Aruta siis seda 130kg bioloogilist massi seal lahti ja lapi jälle Gerdiks kokku. Ei krt, ma lähen kohe! ! ! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot, oot sain ma nüüd õigesti - tossudega ei tohiks kükki teha? ;)

Millega siis?

Jõusaalijalanõu peaks olema õhukese tallaga ja stabiilne. Nt. kets, tennis, maadlussaabas, ka paljajalu on hea trenni teha kui saalihügieen lubab (s.t. avalikes jõusaalides pole ei viisakas ega mõistlik) ja ketta varbale pillamisega ettevaatlik oled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin täna kummikud hea kõrge kontsaga ,et pole vaja kanna alla midagi sättida ja loodan et seal se viga ongi kui kuulete kuu pärast 200 ilma millegita, siis teage kummik on võti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

klotsi pole vajagi . :(

kui naine olemas, siis sahmerda tema garderoobis kui ta 2ra on, v6ta omale paar k6rgemate kontsadega kingi ja trenni! ;)

T2helepanu!

Tegemist on soovitusega, enne proovimist konsulteerige oma naise ja arstiga . Soovitaja ei vastuta proovija 6nnetuste eest, ja 2rge unustage lugeda kingade karbil olevat teabelehte!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×